Avon, Perfect Wear, Eyewriter Liquid Eyeliner (Trwały tusz do kresek)

Avon, Perfect Wear, Eyewriter Liquid Eyeliner (Trwały tusz do kresek)

Służy do precyzyjnego obrysowania konturu oka. Nie rozmazuje się i nie ściera. Dostępny w trzech kolorach - czarnym, brązowym i granatowym.

ZAdowolona jestem..

MÓj pierwszy

Kolor jest ładny, głęboki- posiadam odcień czarny, Mogę precyzyjnie pomalować kreski, choć nie mam w tym wprawy:), praktycznie nie znika, ale kreski namalowane za powieką mogą trochę zbledz i zniknąć. Ale to zapewne wina tego, że za dużo się śmieje, a wtedy robią mi się tam zmarszczki;)...NIe mam porównania z innymi, ale podoba mi się:>

Zapomniałam! GDy długo stoi na póce to robią się na około pędzelka miękkie grudki...Nie przeszkadzają mi zbytnio:]

(Kupiłam w promocji, gdyby to była stała cena, to może bym podniosła poprzeczkę)~Używam tego produktu od: 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: Podczas pierwszego

może być

to mój pierwszy tusz do kresek więc nie mam porównania do innych

- malowanie jest w miarę łatwe nawet dla początkującej
- kreska nie ściera się
- trudno tym pędzelkiem zrobić cieniusieńki zewnętrzny koniec kreski - jest chyba nieco za gruby
- kolor brązowy wygląda jak złoto wymieszane z czarnym- nie jest to typowy brąz
- bardzo wydajny

ponownie go nie kupię - chciałabym wypróbować czegoś innego

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Świetny

To mój ulubiony eyeliner, szkoda, że go wycofano z produkcji :( Jest na prawdę wodoodporny, ma kolor pięknej, głębokiej czerni. Pędzelek jest twardy, dzięki czemu można narysować równą kreskę, jest tez bardzo cieniutki! Jeżeli go gdzieś znajdę to na pewno kupie, nawet na zapas :)

Używam tego produktu od: nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam

Piękna, głęboka czerń

Jeżeli go jeszcze dostane w Avonie to kupie! Jest świetny! Baaardzo trwały, można płakać, trzeć, kąpać się a on pozostanie na swoim miejscu. Moje koleżanki są nim również urzeczone ;) Bardzo polecam, choć trzeba nabrać wprawy w posługiwaniu się nim. No i na dłuuugo starcza ;D

Używam tego produktu od: odkąd wyszedł

Dobry

Dość trwały, jednak kiedy pomaluje się górną powiekę, początek często się szybko ściera.
Pędzelek jest bardzo fajny, mimo że jest twardy, co jednak ułatwia aplikację i precyzyjne wykonanie kresek.
Do tego wydajny, używam już od paru miesięcy i nie chce się skończyć (na szczęście :))

Bardzo dobry :)

Ten tusz do kresek jest świetny :) Łatwo się nim maluje, nie rozmazuje się-umalowałam się nim na przepustkę wojskową mojego brata, gdzie musiałam jechać busem 8 godzin w jedną stronę, a gdy przyjechałam do domu kreska była dalej idealna :) Nie używam go często, więc nie wiem, czy szybko się kończy, ale wiem, że na pewno nie zmienia się wraz z upływem czasu-dostałam go w prezencie już chyba ponad rok temu, a dalej maluje świetnie :) Zdecydowanie polecam! :)

Używam tego produktu od: ponad roku

b.db +

<zaznaczyłam, że nie wiem czy go kupię ponownie bo chyba nie ma go już w regularnej sprzedaży...>
Super tusz do kresek...świetny, precyzyjny pędzelek...bardzo łatwo sie nim maluje. Tusz bardzo trwały i wydajny mam go juz chyba z 1,5 roku i nadal ma intensywny czarny kolor... przy częstym używaniu...końca nie widać :)

Używam tego produktu od: 1,5
Ilość zużytych opakowań: -

nie jest źle, ale...

Zbyt szybko się ściera, wcale nie jest trwały tak jak sugerowała reklama. Kolor znika po kilku godzinach, jeśli otrę lekko oko to wtedy automatycznie kosmetyk znika. Kolor też nie jest intensywny, wg mnie to bladszy odcień czerni. Aplikator jest twardy, na początku ciężko mi było się przyzwyczaić, ponieważ wcześniej wybierałam eyelinery z pędzelkami. Dzięki niemu można zrobić grubszą jak i cienką kreskę.

Używam tego produktu od: nie używam

bardzo fajny

Produkt jest na prawde dobry i cena nie wygorowana jak na eye liner, ktory sie sprawdza. Ma dosc twardy pedzelek, ktory ulatwia precyzje i jest b. wydajny. Jedyny minus to kolor, ja mam braz, a wyglada to na taki ciemny odcien zlota...

Używam tego produktu od:paru miesiecy
Ilość zużytych opakowań:nie cale 1

Bardzo dobry kosmetyk

Bardzo wygodny do robienia kresek różnej długości. Ma twardy aplikator, który znacznie ułatwia rysowanie. Jest dosyć trwały, ale kolor niebieski to w tych tuszach kompletny niewypał ! Po posmarowaniu nim oka wygląda jakbym miała czarny tusz - w niczym nie przypomina on niebieskiego czy granatowego :/

Używam tego produktu od: 1 roku

bardzo dobry

Plusy:
- twardy alikator
- można wymalować kreskę o dowolnej grubości
- intensywny kolor
- szybko zastyga i nie odciska się na powiece

Minusy:
- mógłby być nieco trwalszy

Świetny

Rewelacja!!
W porównaniu z innymi elinerami to numer jeden! Warty swojej ceny i twardy aplikator pomaga w wykonaniu precyzyjnej kreski. miałam także eliner z Astora i nie ma porównania. Kreska jest bardzo trwała wytrzymuje cały dzień,nie ściera się, nie spływa. Po prostu super!! :))

Używam tego produktu od:bardzo bardzo długo
Ilość zużytych opakowań:3 już zamówiłam 4 :)