Avon, Perfect Wear, Eyewriter Liquid Eyeliner (Trwały tusz do kresek)

Avon, Perfect Wear, Eyewriter Liquid Eyeliner (Trwały tusz do kresek)

Służy do precyzyjnego obrysowania konturu oka. Nie rozmazuje się i nie ściera. Dostępny w trzech kolorach - czarnym, brązowym i granatowym.

dobry (oprócz brązowych)

Nakłada się go łatwo (plus za twardy aplikator), ma dobrą konsystencję (dość szybko zasycha na powiece), na oczach trzyma się cały dzień (nie skrusza się w przeciwieństwie do niektórych tańszych eyelinerów).
Odejmuje gwiazdki ze względu na kolor. Brązowy wygląda jak nieco wyblakły czarny. Na powiekach nie mam więc koloru brązowego ani czarnego - tylko jakiś nieokreślony. Lepiej więc już chyba było kupić czarny. Przynajmniej byłby wyraźniejszy.

Używam tego produktu od:paru m-cy

Warto

Kupiłam w promocji, kolor czarny. Używam sporadycznie, raczej na wieczór, bo czerń jest wyraźna, co w makijażu dziennym nie wygląda zbyt urzekająco;) To mój pierwszy eyeliner, więc nie mam porównania z innymi.
Zalety:
+wyraźny kolor
+wygodna aplikacja
+łatwo go zmyć i poprawić linię
+nie rozcierany trzyma się naprawdę długo

Wady:
-rzeczywiście łatwo go zetrzeć przy pocieraniu powieki, co dla osób nieprzyzwyczajonych do makjażu oka może być irytujące.

Pewnie jeszcze go kupię, ale następnym razem zdecyduję się na brąz.

Używam tego produktu od: 02. 2007
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Taki sobie....

Plusy:
- szybko wysycha na powiece;
- rysunek jest łatwy w wykonaniu i precyzyjny (udało mi się za pierwszym podejściem);
- ma ładny kolor;

Minusy:
- szybko się ściera!!!! Pomalowałam się nim o 10 rano a o 12 kącik oka miałam już rozmazany (wiatr mi zawiał w oko i trochę mi "namokło"); Nie utrzymuje się cały dzień na powiece; po ok 4 godzinach od pomalowania nawet w suchych pomieszczeniach zaczyna "schodzić".

był okres ze używałam elinerów i ten był naparwde ok..ładny czekoladowy brąz,twardy aplikator i trwały rysunek,wydajny,nie wysycha..w związku z powyższym...:POLECAM:)

Używam tego produktu od:poł roku

Świetny! :)

Kupiłam go w promocji za 15,90zł., poza tym poleciły mi go Avon-maniaczki ;). Nie zawiodłam się.
Plusy:
-wysycha prawie natychmiast
-jest bardzo trwały
-kolor brązowy jest wyraźny i ciemny (czyli taki jaki chciałam :))
-pędzelek jest w ręcz cudoowny! łatwo się nabiera tusz i ładnie rozprowadza po powiece. nie jest ani za krótki ani za długi: w sam raz.

Z ręką na sercu mogę polecić ten produkt Avonu. ;)

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

perfekcja noszenia :)

Eyeliner ma same zalety:
+ w miarę szybko wysycha po nałożeniu (brak kserówki na powiece po namalowaniu kreski)
+ nie rozmazuje się, nie wykrusza
+ trzyma sie naprawdę długo - jest poprostu trwały!

Przetestowałam go ost na imprezie urodzinowej, ludzi tłum, gorące klimaty, taniec - słowem atmosfera zbliżona do sauny, a makijaż?... bez zmian cały wieczór! Wróciłam padnieta do domq i poszłam spać (tak wstydzę się, ale nie miałam siły sie wykąpciać).
Rano wstałam - pierwsze co to kąpiel, patrze w lustro i gdyby nie to, ze tusz wodoodporny sie skruszył makijaż mogłby zostać na owy dzień :) pełna satysfakcja - kreseczka nienaruszona w idealnym stanie taka jak była poprzedniego dnia :)

Jedyna "wadą" - jeśli to można tak nazwać - może być grubośc kreski. Ja nie mam z tym żadnych problemów i uważam to za czystą umiejętność a nie cechę.

Używam tego produktu od: m-ca

Naprawde Świetny

Eliner naprawde godny zaufania :). Nie kruszy się i nie rozmazuje! Nakłada się go naprawde prosto... tylko trzeba uważac na grubość kresek.. Cienkie kreski wyglądają znacznie lepiej... ale to już precyzja a nie jakość!
Polecam początkującym :)... Jest to mój pierwszy eliner, a mimo to nie mam z nim żadnych problemów.
Kupilam go glównie przez starszą siostre ktora nie miała kasy i przybiegła do mnie żebym się z nią złożyła.Ale teraz jej za to dziekuję ;)

Moja mama również się skusiła i jest zadowolona... a jest dość wybredna jeśli chodzi o kosmetyki!

Naprwade warto!

Używam tego produktu od:-

cudowny

warty swojej ceny, a zakupiony w promocji to juz w ogole ;) super okazja, wersja w pisaku ma tylko 1 ml a tu sa az 3 wiec mozna z niego korzystac przez calkiem spory okres czasu, intesywna czern, po nalozeniu nie trzeba dlugo czekac az wyschnie jest to kwestia kilku sekund, kreski pozostaja nienaruszone do wieczora, ale spokojnie zmywaja sie plynem do demakijazu. nie trzeba rowniez wykazac sie nie wiadomo jakimi zdolnosciami, zeby sie nim dobrze pomalowac, no chyba ze ktos chce super cienkie kreski to lepiej pocwiczyc troche w domu, ja robie na koncach szersze wiec za drugim razem wychodzilo wszystko idealnie ;D polecam!

Używam tego produktu od:miesiaca
Ilość zużytych opakowań:ciagle jedno;)

REWELACJA

Szczerze mówiąc kupiłam go z wielką obawą o to, że nie będę umiała się nim malować!!! Jednak po pierwszym użyciu wiedziałam że już się z nim nie rozstanę. Kreska jest wyraźna i trwała, ale nie do przesady da się ją zmyć preparatem do demakijażu. Jestem bardzo zadowolona i już nigdy nie kupię zwykłej kredki do oczu.

Ilość zużytych opakowań:połowa opakowania, ale będzie o wiele więcej!!!

Świetny

Moj pierwszy eyeliner :) Dlatego nie mam porównania. ale kreska jest b. trwała, łatwo mi się maluje, udaje mi się namalować cienką kreskę. Polecam. Ja jednak sprobuje kupic jeszcze inny, najwyzej wrócę do tego. Chcę mieć porównanie.
I jeszcze jedna zaleta: baaardzo intensywna czerń, o wiele bardziej czarna niz kredka Miss Sporty oo1 Magic!
Używam tego produktu od:2 tyg

fajna kreska :)

Bardzo fajny eyeliner, łatwo zrobic nim kreskę [nawet cieńką], ta czerń jest najlepsza :) Eyeliner nie rozmazuje sie przez cały dzien i trzyma się tak jak zaraz po pomalowaniu. polceam.

Używam tego produktu od: dawna

byłby dobry, ale...

Eyeliner kupiłam z ciekawosci. I moze to byłby dobry zakup...
Rzeczywiscie tusz jest trwały, nie rozmazuje się, pozostaje na swoim miejscu przez długi czas. Pędzelek jest odpowiednio twardy.

Niestety jak dla mnie, kreska robiona tym tuiszem jest za gruba i naprawde trzeba sie nagimnastykować, by była nie za gruba:/