Avon, Perfect Wear, Eyewriter Liquid Eyeliner (Trwały tusz do kresek)

Avon, Perfect Wear, Eyewriter Liquid Eyeliner (Trwały tusz do kresek)

Służy do precyzyjnego obrysowania konturu oka. Nie rozmazuje się i nie ściera. Dostępny w trzech kolorach - czarnym, brązowym i granatowym.

jest oki

cczesto uzywam eyelinerow i jakos tak sie sklada ze ilekroc konczy mi sie jakis nastepny dostaje w prezencie:) z tym tez tak bylo :) jest bardzo fajny.szczegolnie przypadl mi do gustu sztywny pedzelek dzieki ktoremu narysowanie kreski jest bardzo proste:) trwaly,wytrzymuje w niezmienionym stanie praktycznie caly dzien ...mam odcien brazowy ale na szczescie jest dosc ciemny:) ogolnie jestem zadowolona!no i oczywiscie polecam .

bardzo dobry :)

Mój pierwszy eyeliner.
Na codzień używam kredki, natomiast kupiłam eyeliner na specjalne okazje ;) Jestem zadowolona bardzo. Dość łatwo można nim narysować kreskę - sztywny pędzelek. Bardzo trwały. Nie ściera się, nie rozmazuje, nie spływa. Kreska pozostaje cały wieczór w niezmienionym stanie.
POLECAM!

nic specjalnego

kupiłam ggo ze względu na reklamowaną trwałość i się zawiodłam :( wczoraj na wieczór wymalowałam całe oko i się troszkę starł po 3 godzinach więc dość szybko a nic specjalnego nie robiłam z tym okiem - nie tarłam itp., jeśli chodzi o odporność na wodę to zaraz przetestuję ;) aplikacja nie sprawia mi problemu, końcówka jest sztywna i kosmetyk dobrze się rozproawadza, przy zręcznej ręce można zrobić zarówno grube jak i cienkie kreski :) konsystencja płynna
właśnie przetestowałam trwałość, po 5 minutach od namalowania starł mi się prawie cały palcem, a podczas zamoczenia spływał,
producent obiecuje wysoką trwałość? gdzie ona jest? ;) ze względu na to nie polecam.. może jedynie dobra aplikacja go ratuje..

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: od miesiąca

hmm po jakims czasie dodaję mu gwiazdkę, nie jest taki zły.. ale bardzo dobry tez nie jest