Biotherm, Glossy Shine (Luminous crystal gloss)

Biotherm, Glossy Shine (Luminous crystal gloss)

Smakowity lekki błyszczyk bogaty w witaminę E, który pozostawia na ustach pełną blasku, migoczącą warstwę. Nie klei się, można go używać samodzielnie lub też na szminkę. Testowany alergologicznie. Bogata paleta kolorów.

znakomity

Kupiłam go w "wolnocłówce" za 11 euro. Kolor 100- najciemniejszy jaki był. W tubce kolor wygląda jak jaiś dżem, ale z ciekawym, złotawym refleksem. Jest dośc gęsty, nie wylewa się z tubki, ale wydobyć go łatwo. Nie ma smaku ani zapachu. Aplikuje się łatwo i szybko za pomocą ściętej ukośnie końcówki. Daje piękny efekt transparentnego koloru o dosyć mocnym, ale nienachalnym połysku. Nie wymaga przesadnej precyzji, nie zbiera się w kącikach i jest trwały.
Zaskoczył mnie, bo kupiłam go w ciemno, nie bardzo wiedząc, czego się spodziewać. Teraz został moim ulubieńcem i z przyjemnością powtórze ten zakup.

10.08.2005: nadal jestem tego samego zdania co do jakości, ale muszę powiedzieć, że się pomyliłam- błyszczyk ma delikatny zapach i smak, słodko- kwaśny, jak jakieś dzikie owoce. Tym bardziej miło go używać.

17.04.2007: mam juz 3- w lutym kupilam podczas zimowych wyprzedazy w Galerie Lafayette (za 3 euro!) czekoladowy braz (nr 90)- bedzie na lato, a w ubieglym miesiacu za niecale 10 e (z okazji wyprzedazy kolorowki Biothermu)- kolor nr 170, ciemny owocowy roz z niebieskim refleksem- cudowny. Beda nastepne? Byc moze...