Herbal Essences, Odżywka do włosów

Herbal Essences, Odżywka do włosów

Podobnie jak szampony z tej serii, piękny ale i silny zapach. Ładnie odżywia i nawilża. Poprawia ich kondycję. Jeśli potrzyma się ją na włosach długo ma się gwarancję pięknie pachnących włosów aż do następnego mycia.
Dostępna w dwóch wariantach: do włosów farbowanych (owoc dzikiej róży, jojoba, witamina E) i zwiększający objętość (chryzantema, kwiat pomarańczy, kminek).

Cena: 8zł/ 200ml

Tego szukałam!!!

Świetna odżywka. Mam włosy szybko się preztłluszcające, dlatego niechetnie sięgam po odżywki. łatwo ją spłukać, nie obciąża, włoski są mięcutkie i puszyste. Zapach też bardzo lubię. Nie ma sie do czego przyczepić, jednym słowem KWC! Aha cena tez bardzo dobra :)

gorąco polecam!

Bardzo ładny zapach, włosy są miękkie, jedwabiste i gładkie, ale nie przylizane. Szkoda, że trzeba ją spłukiwać, bo wolę odżywki bez spłukiwania, dlatego 4,5 gwiazdki.

ilość zużytych opakowań: 1,5

ideał

Wersja: Herbal Essences do włosów przetłuszczających się

Nie mam do czego się przyczepić, jestem zachwycona. Jak obiecywał producent, odżywka daje efekt lekkości. Włoski nie są obciążone ani tłuste, są leciutkie i nie puszą się. 2 dni po użyciu odżywki włosy wciąż są świeże. Fajnie się stosuje - nie obciąza włosów, które potem łatwo się rozczesują. A zapach... nawet ładniejszy niż niektóre szampony Herbal;-)

ilość zużytych opakowań: 1

może być

Używałam zawsze do spółki z szamponem tej serii. Odżywka jest gęsta, kremowa. Właściwie to nie robiła z moimi włosami nic specjalnego - mówię o odżywianiu, ale dzięki niej nie miałam problemów z rozczesaniem bardzo splątanych włosów. nie powodowała też "puszenia włosow" czego bardzo nie lubię - włosy były śliskie i w miarę gładkie.

Bardzo lubię :)

Uwielbiam serię Herbal essences.. wolę ją od fruit fusions, ponieważ lepiej pielęgnuje moje włosy.
Po użyciu odzywki i szamponu,włosy nie elektryzują się,są nawilżone i idealnie wygładzone,takie śliskie.. to jest to,co lubie najbvardziej :)
Dodatkowo ten śliczny zapach,rzeczywiście jest bardzo zmysłowy i długo utrzymuje się na włosach.. czasami się nim nawet cała umyje tak mi się podoba ;-)
Cena jest znośna.
Ogólnie-seria godna polecenia :D
p.s oceniam wersję wzmacniającą-do włosów farbowanych

Niezła

Oceniam wersję do włosów farbowanych.
Ta odżywka bardziej mi się podoba, niż "Fruit Fusions". Pięknie pachnie i ten zapach długo utrzymuje się na włosach. Nieźle nawilża, łatwo się spłukuje i nie obciąża. Ułatwia rozplątanie i rozczesanie włosów po myciu, pozostawia je gładkie, śliskie i błyszczące na całej długości. Wadą, podobnie jak wszystkich odżywek Clairola, jest brak filtrów UV. Chociaż osobiście wolę odżywki bez spłukiwania, tę używam w komplecie z szamponem z prawdziwą przyjemnością.

Nie oczekuję jednak, że i ten preparat poprawi kondycję moich włosów. Coś, co nakłada się na 1 minutę i zaraz spłukuje, jest odżywką tylko z nazwy - tak naprawdę, to jedynie "politura", której zadaniem jest zamknąć łuski włosów, ułatwić ich rozczesanie i nadać ładny zapach - niczego więcej nie dokona w minutę, a i ten efekt zniknie przy następnym myciu. Kiedy moje włosy potrzebują "rekonstrukcji" sięgam po preparaty profesjonalne.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze, choć pewnie nie ostanie.

pomylka

Ta odzywka to zdecydowanie pomylka. Zupelnie nieskuteczne, nie poprawia kondycji wlosow, a na dodatek powoduje, ze sa takie jakies oklapniete. Nie polecam.

To nie to

Tak jak bardzo lubię szampony Clairola, tak odżywka mnie nie zachwyca. Dobra jest w niej konsystencja- gęsta, kremowa, "konkretna". Zapach- trochę za mdły. Działanie jest poprawne- coś tam zmiękcza, coś odżywia, ale jednocześnie nieco obciąża włosy. Mogłaby dawać większy połysk, bo z tym u niej średnio. Znam lepsze odżywki w tej cenie, raczej do niej nie wrócę.

Dobra

Miałam 2 wersje : różaną do włosów suchych, zniszczonych i farbowanych oraz rumiankową nawilżającą do włosów normalnych, Obydwie miały piękny, charakterystyczny dla serii Herbal Essences zapach. Włosy po tej odżywce lepiej się rozczesują i są gładkie. Nie zauważyłam jednak aby ich łamliwośc się zmniejszyła, lub, żeby przestały się rozdwajać na końcach. Gwiazdkę odejmuję za to, że jest zbyt gęsta. Ciężko ją rozprowadzic na włosach, a po zuzyciu około połowy trzeba trzymać do góry nogami. Przez to tez duzo się marnuje. Ale za działanie ma 4 gwiazdki :)

Bardzo dobra

Tak samo jak szampon pachnie bardzo ładnie. Jest wydajna, ma niską cenę. Stosowana razem z szamponem sprawi, ze włosy staja się mięciutkie, gładkie i lśniące. Rozczesują się idealnie. Niestety powoduje zmniejszenie objętości mojej czupryny i za to 1 * mniej. Małą wada jest też to, że przy końcówce trudno ją wydobyć z pojemnika, bo jest dosyć gęsta.

tylko zapach

Ogólnie całkiem "sympatyczna" odżywka, żadna rewelacja, włosy jakie były takie dalej są, jedynie dobrze się rozcesują, ale też szybciej przetłuszczają.
Za to bardzo przyjemnie pachną i tyle:)

ilość zużytych opakowań: 1

może być

Dobra odżywka ale niczym szczególnym mnie nie zachwyciła. Pielęgnuje włosy, sprawia że są miękkie i łatwo się rozczesują. Niestety jest bardzo nie wydajna. Rozczarował mnie też zapach - w butelce intensywny ale na włosach nie wyczuwalny. Szkoda, bo dla niego ją kupiłam.