Herbal Essences, Odżywka do włosów

Herbal Essences, Odżywka do włosów

Podobnie jak szampony z tej serii, piękny ale i silny zapach. Ładnie odżywia i nawilża. Poprawia ich kondycję. Jeśli potrzyma się ją na włosach długo ma się gwarancję pięknie pachnących włosów aż do następnego mycia.
Dostępna w dwóch wariantach: do włosów farbowanych (owoc dzikiej róży, jojoba, witamina E) i zwiększający objętość (chryzantema, kwiat pomarańczy, kminek).

Cena: 8zł/ 200ml

Jest ok

Używana wraz z szamponem sprawia że włosy są bardziej miękkie, nawilżone, błyszczące, łatwiej się rozczesują i dłużej pachną.

Polecam :)

Uzywam odzywki do wlosow przetluszczajacych sie. Nie obciaza wlosow, bo splukuje sie calkowicie. A dzialanie pielegnacyjne jest wyczuwalne, wlosy latwo sie rozczesuja, sa jedwabiste w dotyku i ladnie pachna.

Świetna odżywka!

Chyba najlepsza odżywka jaką miałam! Świetnie pachnie i nie obciąża włosów, które są po jej użyciu miękkie w dotyku i łatwe do rozczesania.

Polecam gorąco!

Szampon i odżywka Herbal Essences to moje ukochane kosmetyki do włosów. Odżywka wyraźnie wygładza i nabłyszcza włosy, nie obciążając.Zdecydowanie poprawia ich kondycję; dużo lepiej się układają. Świetny produkt za grosze!

REWELACYJNE UZUPEŁNIENIE

Odżywka w połączeniu z szamponem to po prostu rewelacja. Doskonale się uzupełniają. Po takiej pielęgnacji włosy MUSZĄ być piękne! :)

piekny zapach

jak juz pisalam poprawia kondycje moich dlugich i sklonnych do niszczenia sie wlosow. niestety powoduje troche zmniejszenie ich objetosci, co szczegolnie odczuwam stosujac odzywke w zimie, w zimnym i wilgotnym klimacie. dlatego jak dla mnie to odzywka tylko na lato. czasem nakladam ja na pare godzin-mam gwarancje ze moje wlosy beda pachniec 2 dni (czyli do nastepnego mycia).