Herbal Essences, Odżywka do włosów

Herbal Essences, Odżywka do włosów

Podobnie jak szampony z tej serii, piękny ale i silny zapach. Ładnie odżywia i nawilża. Poprawia ich kondycję. Jeśli potrzyma się ją na włosach długo ma się gwarancję pięknie pachnących włosów aż do następnego mycia.
Dostępna w dwóch wariantach: do włosów farbowanych (owoc dzikiej róży, jojoba, witamina E) i zwiększający objętość (chryzantema, kwiat pomarańczy, kminek).

Cena: 8zł/ 200ml

A bo ja wiem

Z tą odżywką to mam problem. Kupiłam jakiś czas temu i bardzo mi się nie spodobała - strasznie obciążała mi włosy, ledwo wyschły już chciałam myć znowu. Więc odstawiłam na półkę.
Ostatnio zaczęłam jej używać znowu (w ramach porządków) i bardzo się zdziwiłam. Teraz wydaje mi się że jest bardzo dobra :) Efektu obciążania nie ma (może mam teraz silniejsze włosy, bo ja wiem?), za to nawilża bardzo dobrze. No i zdecydowanie ułatwia rozczesywanie. O zapachu chyba pisać nie muszę - śliczny, jak wszystkich produktów Clairol.
W sumie chyba *** będą odpowiednie.

ilość zużytych opakowań: pierwsze

zwyczajna odżywka

Kupiłam ją razem z szamponem i muszę przyznać, że najgorsza nie jest. Przyjemnie pachnie, ułatwia rozczesywanie i jest dość wydajna. Ale ciężko ją wydobyć z buteleczki, gdyż i buteleczka za sztywna i konsystencja samej odżywki dość gęsta. Poza tym nie nawilża włosów, a wręcz je wysusza. Więcej jej nie kupię.

Fajna!

Odpowiada mi jej zapach i konsystencja. Jest dość gęsta, włosy po jej zastosowaniu są miękkie, lśniące i przestają sprawiać wrażenie sianka.Generalnie O.K.

ot, zwyczajna odżywka...

Odżywka ma ładny, świeży zapach kwiatów. Nadaje włosom delikatny połysk i ułatwia rozczesywanie. Odżywia je, jest wydajna. Ma gęstą, ale nie kleistą konsystencję. Dobrze się spłukuje i łatwo wycisnąć ją z buteleczki. Odświeża włosy, ale nie zauważyłam aby je zmiękczała. Opakowanie nie jest wygodne – nie widzę, ile kosmetyku mi jeszcze zostało. Nie wygładza włosów, ale je nawilża. Najlepiej stosować ją wraz z szamponem tej samej firmy.Ilość zużytych opakowań: zużyłam niecałe jedno opakowanie

OK

Bez większych zachwytów odnoszę sie do tego produktu, niemniej jednak stosuję z przyjemnością. Głownie chyba ze względu na piękny zapach, ktory, mimo ze odżywkę trzeba spułkać to jeszcze długo utrzymuje się na włosach.Włosy są miękkie, problemów z rozczesaniem nie ma, odżywka nie obciąża włosow.W sumie: jak na tą cenę całkiem OK, chociaż producent obiecuje efekt wzmocnienia włosow - tego jednak trudno mi sie dopatrzeć.Ilość zużytych opakowań: 2

dobra

dodaje włosom blaskunie obciążama śliczy zapachmoje włosy należą do gatunku ciężkich i bezproblemowych.. wiele odżywek powoduje zatem, iż włosy są klapnięte i ciężkie. ta nie.Ilość zużytych opakowań: ok. 7

Dobra

Dobra odżywka, nawilża i nabłyszcza włosy, nie spektakularnie, ale efekt jest niezły. Bardzo przyjemna konsystencja gęstej śmietanki :-), cudowny zapach.

dobra

Trochę ciężko ją wycisnąć z butelki, bo jest twarda i trzeba czekać aż spłynie. Dobrze się nakłada. Dobrze się spłukuje. Pachnie ładnie, jak szampon, ale mniej intensywnie, delikatnie. Włosy dobrze się po niej rozczesują. Nie obciąża włosów. Dość wydajna.

ciężko sie spłukuje

Używam ją także w połączeniu z szamponem Clairol do włosów farabowanych i o ile z niego jestem bardzo zadowolona, ta odżywka budzi we mnie mieszane odczucia. Owszem ślicznie pachnie, ma gęstą konsystencję, odżywia, zmiękcza i wygładza włoski, ale mam ogromne problemy z całkowitym jej spłukaniem. Mimo,że poświęcam temu zabiegowi naprawdę dużo czau i robię to bardzo starannie, kiedy włosy schną czuję,że coś jest nie tak. W ogóle odżywka ma smieszny napis "całkowicie spłukująca", zamiast "do całkowitego spłukiwania", to tak na marginesie ;)

Super!

Dla mnie naprawde dobra, ślicznie pachnie, ma gęstą, kremową konstencję, dzieki czemu b. przyjemnie wmasowywuje się ją we włosy. A czupryna po niej lśni, jest nawilżona i wygłada zdrowo. Dodatkowy + to pojemność, bo większość odżywek ma 200ml, a ta ma 250ml i jest wydajna. Polecam razem z szamponem (mam serię różaną).

czyżby?

Dziwię się, że ta odżywka cieszy się tak pozytywnymi opiniami. Dla moich włosów jest kiepściutka, nie zauważyłam żeby były bardziej miękkie, nie rozczesują się najlepiej. Poza tym jest zbyt gęsta, końcówki nie mogę wydobyć z butelki. Jedynie zapach podoba mi się i to bardzo. Za to dwie gwiazdki.

lubię ją

Używałam przez dwa lata, póki nie pojawiła sie rumiankowa odżywka Timotei. Ta Clairola jest świetna, wygładza, nawilża i "naprawia" włosy, które po jest zastosowaniu bardzo ładnie błyszczą. Podobnie jak szampon pięknie pachnie.