Gal, Odżywka keratynowa w kapsułkach twist off

Gal, Odżywka keratynowa w kapsułkach twist off

Keratyna jest białkiem należącym do skleroproteidów. Stanowi główny składnik włosów, paznokci itp. W odżywce keratynowej zawarte są specjalnie dobrane niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe zapewniające ochronę i pełną regenerację dla paznokci, rzęs, brwi i włosów.
Skład odżywki wzbogacono o witaminy A i E, które skutecznie pielęgnują i ochraniają komórki wzrostowe paznokcia, włosów i naskórka. Stosując ten preparat zmniejsza się konieczność wykonywania tradycyjnego manicure. Przed nałożeniem na płytkę paznokciową lakieru wystarczy nadmiar odżywki zetrzeć delikatnym preparatem odtłuszczającym. Trwałość lakieru na pielęgnowanej odżywką płytce paznokciowej jest znacznie większa. Preparat wpływa również bardzo korzystnie na brwi i rzęsy. Stają się gęstsze, grubsze i bardziej elastyczne. Preparat dobrze przylega do powierzchni włosków, nie spływa do oka i nie podrażnia spojówek. Płytka paznokciowa ulega wzmocnieniu, zwiększa się zarówno jej grubość, twardość jak i elastyczność. Skórki wokół paznokci stają się delikatniejsze, bardziej elastyczne i wolniej narastają.

regenerujące, ochronne, wzmacniające
odżywki do paznokci, preparaty do skórek
olejek

Produkt poprawił kondycję moich rzęs - wzmocnił je i zdyscyplinował - nie miałam już problemu, że każda jest w inną stronę; szybko odrosły te które były połamane.
Cudów nie ma się co spodziewać, odżywka wzmacnia i regeneruje zniszczone rzęsy - nie jest produktem na ich porost.
Jeśli chodzi o paznokcie to po zastosowaniu były mocniejsze i błyszczące.

Odżywki (jako do rzęs) używałam nieustannie przez 2 tygodnie i naprawdę byłam zadowolona z efektu, jedyne co mnie denerwuje to aplikacja - trzeba uważać żeby nie przesadzić - oczy mogą szczypać, jeśli chodzi o zapach (leśny, drzewo herbaciane, jodłowy) to mi odpowiada.
Używam tego produktu od: miesiąca.
Ilość zużytych opakowań: 1.

rewelka

+ niska cena
+ dobra jakość
+ wygodne, małe opakowania (idealne w trakcie wyjazdów)
+ zapach (lubię olejek herbaciany)
+ wzmocnienie paznokci
+ mniejsze rozdwajanie
+ nabłyszczenie
+ wydajność

- wymaga systematyczności
- tłuści, jak to olejek
- trudność przechowywania - jedna kapsułka starcza na dwie aplikacje więc albo wyrzucamy po razie, albo kombinujemy

generalnie uważam, że minusy nie dorastają do pięt plusom, dlatego nie ma co się zrażać drobnostkami, bo efekty są naprawdę fajne.

z wizażu

Naprawdę, wyczaiłam te kapsułki na wizażu i wcześniej nie miałam o nich pojęcia. Stosuję je od sierpnia co noc do rzęs i tylko dwa razy w tygodniu do paznokci i widzę efekty. Wreszcie rzęsy są takie, ze jest na czym malować się maskarą, bo wcześniej, to oj, nie bardzo. Natomiast na paznokcie moge ją dawać tylko na noc w weekend, ponieważ w tygodniu mam lakier- zawsze(!), który odżywkę tę wyklucza, jak wiemy.
Ogólnie zapach nieładny- igliwie czy coś. Stosowana na rzęsy szczypie w oczy, ale można opanować technike nakładania małych ilości, nie nalewajac sobie w oko.
Wydajność- bardzo duża.

Używam tego produktu od: ponad 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w połowie jestem

bardzo skuteczna

Wystawiam recenzje wszystkich moich ulubionych odżywek do paznokci hurtem hihi więc nie mogę pominąć tej odżwyki - kupiłam podobnie jak sporo z Was - ze względu na rzęsy ;) potem doczytałam, że można też na paznokcie stosować - u mnie sprawdza się i do rzęs, i do paznokci (i skórek) - swietnie nawilża paznokcie, stają się twardsze i mocniejsze, rzęsy mi się wydłużyły (dolne bez malowania tuszem mam jak owadzie nóżki) i jakby ich więcej było..

lekko podrażnia oko - ale znacznie, znacznie mniej niż np olejek rycynowy (bleh!) - spokojnie mogę czytać etc - nakładam palcem na końcówki rzęs, samo się potem "rozprowadza" na całej długości, paznokcie smaruję tylko na noc - z uwagi na tłustość olejku i możliwość wybrudzenia się nim jak nieboskie stworzenie ;)

zdecydowanie produkt godny polecenia :)

Ilość zużytych opakowań: jedna trzecia opakowania

działa

Używam tego produktu tylko do brwi i rzęs. Nie działa od razu. Po 4 tygodniach chciałam zrezygnować, bo nie widziałam zmian, ale postanowiłam jeszcze dać mu szansę. Po dwóch miesiącach codziennego używania brwi wyrażnie bardzo zgęstniały, a rzęsy zrobiły się trochę dłuższe, ale przede wszystkim dużo gęstsze.
Rzeczywiście nie jest zbyt przyjazny dla oczu. Dla mnie niepotrzebnie w ogóle perfumowany, a do tego jeśli się dostanie do oka, to zachodzą mgłą tak, że można zapomnieć o wieczornym czytaniu książki :]
Znalazłam sposób na jego aplikację tzn. używam starej umytej szczoteczki po maskarze, aplikuję na szczoteczkę i przeczesuję dokładnie rzęsy i brwi. Tak zdecydowanie łatwiej i precyzyjniej niż palcem.
Produkt używany tylko do brwi i rzęs jest bardzo wydajny, po trzech miesiącach zużyłam połowę jednego listka czyli powinien starczyć na rok.
Na pewno kupię ponownie, bo efekt jest powalający :ehem:

Używam tego produktu od: 3 m-ce

tragedia

Naprawde tragedia. Wszystkie inne perly tej firmy bardzo lubie, te sa niewypalem. Ohydna, tlusta i gesta konsystencja, jak tran! plus obrzydliwy, bardzo intensywny zapach. nie nadaje sie ani do skorek, ani do brwi czy rzęs, podraznia, cuchnie i malo tego - nie widac efektow tych meczarni! Nie polecam, cena smieszna, ale nic za nia nie dostajemy. Wszystkie preparaty jakie stosowalam, byly lepsze niz ta keratyna.

Używam tego produktu od:przez miesiac
Ilość zużytych opakowań:niespelna jedno

Nie zuważyłam efektów

Smarowałam rzęsy-o nie!Oczy mnie szczypały, olejek herbaciany do rzęs?!Nie sądzę!Wytrzymałam 2 tygodnie bo rzęsy mam słabiutkie i liczyłam,że jak pocierpię to chociaż efekty będą.Nic z tego. Do rąk i skórek też się nie sprawdził-oprócz tłustości i charakterystycznego smrodku żadnej pielęgnacji nie zauważyłam.Zaprzestałam po 2 tygodniach kuracji bo nie mogłam wytrzymać.Wolę krem do rąk i olej rycynowy na rzęsy.

Używam tego produktu od:używałam 2 lata temu
Ilość zużytych opakowań:1/2 i jeszcze gdzieś się przewala

rewelacja!!!!!!!!

Dlugo sie wstrzymywalam z ocena tych rybek, liczylam sie z faktem ze na efekty trzeba bedzie poczekac.

ale zacznijmy od poczatku :)

Aplikacja na rzesy nie jest specjalnie wygodna - nakladam je palcem i czasami odrobinke olejku dostaje sie do oka - troche to szczypie, ale wystarczy kilka razy pomrugac i przechodzi. Jak juz mam palace upackane od nakladania olejku na rzesy dodaje 2 kropelki i rozpowadzam po poznakciach i skorze wokol nich. Opuszki palcow wycieram, sporo olejku sie wchlania. Walsnie tym zabiegiem przez ostatni miesiac konczylam moj wieczorny rytual - efekt? Otoz jest!!!!!!!!!

Paznokcie sa twarde, mocne, nie rozdwajaja sie, ciezej mi sie pisze na klawiaturze bo musze inaczej ustawiac palce od kiedy sa tak dlugie :). Co do rzes - rzeczywiscie jest ich wiecej i sa gestrze - jedyne co, to niestety sa bardzo jasne, ale to akurat nie wina rybek - mam cimne wlosy, ciemna karnacje i biale rzesy :(. Ale producent nic o przyciemnianiu nie mowil wiec nie mam sie czego przyczepic.

Rzeczywiscie tybki nie sa zbyt wygodne przy codziennej pielegnacji, nie wyobrazam sobie brac je na wyjazd i tak sie paprac wieczorami, ale w domu nie widze problemow. Za rybki zaplacilam ok 12 zl, a jedna wystarcza na 3-4 aplikacje, wiec sa megawydajne.

Jestem z nich bardzo zadowolona i polecam kazdemu, naprawde dzialaja!!

Używam tego produktu od: ok 6 tyg

Nieprzyjemna strata czasu

Stosowałam tą odżywkę przez jakieś 3 miesiące raz (czasem dwa razy) dziennie - początkowo obficie na paznokcie, brwi i rzęsy (przy takim zastosowaniu rybka wystarczała średnio na 2-3 użycia).
- Ze stosowania na brwi zrezygnowałam po dwóch tygodniach, w trakcie których wyskoczyło mi parę krostek wśród włosków (przy trzeciej powiedziałam: dość!).
- Po dwóch miesiącach zrezygnowałam ze stosowania na paznokcie - efektów nie zauważyłam nawet jeśli chodzi o skórki (nie stały się ani trochę łatwiejsze w pielęgnacji), za to dorobiłam się w tym czasie dwóch bolesnych zadziorków przy paznokciach (choć przyznaję, że nie mogę z całą pewnością oskarżyć o to rybek). O wpływie na paznokcie też raczej nie mogło być mowy (próbowałam je po tej kuracji zapuścić, efekt był ten sam, jak przed, czyli - nie udało się).
- Najdłużej wytrwałam w stosowaniu rybek na moje dość krótkie rzęsy (nie, nie chciałam "przeskoczyć natury", jednak jakiś czas temu moje rzęsy były trochę dłuższe, więc powrót do tego stanu nie wydawał mi się niemożliwy). Jednak i tu klapa - tyle zmarnowanego czasu, od czasu do czasu okrutne pieczenie oczu (niestety aplikacja nie jest zbyt komfortowa i precyzyjna, zwłaszcza, gdy chcemy pokryć rzęsy od ich nasady), a rzęsy nie wydłużyły się nawet o ułamek milimetra.
Z ogólnych uwag: rybki niewygodne w stosowaniu, specyfik tłusty i niewchłanialny, no i gdzie ta keratyna w tej keratynowej odżywce?
Może moje paznokcie i rzęsy nie są aż w takim złym stanie, żeby ta odżywka mogła im pomóc? Może mam braki w innych składnikach, niż te, których dostarczały mi rybki? Może to nie była odpowiednia kuracja dla mnie, a u innych się sprawdzi? Tylko ze względu na te wątpliwości daję aż dwie gwiazdki (choć chętnie wystawiłabym najniższą ocenę, gdyż kosmetyk ten oceniam jako stratę czasu i to wyjątkowo uciążliwą i nieprzyjemną).

KWC

Najlepsza ze wszystkich!!!
Odżywka ma same plusy:
+ dobrze odżywia skórki
+ świetnie wzmacnia paznokcie
+ paznokcie nie rozdwajają się
+ są elastyczne, mocne
+ bardzo wydajna
+ niska cena
POLECAM!!!

Używam tego produktu od: 3 m-cy

bardzo dobra

Odżywka jest bardzo wydajna i tania, mam ja już bardzo długo, a nie zużyłam nawet połowy kapsułek. Co najważniejsze naprawdę działa! W kilka chwil nawilża suche skórki i paznokcie. Zauważyłam tez, ze końcówki paznokci bieleją w oczach podczas jej używania. Paznokcie z dnia na dzień są twardsze i mocniejsze, nie łamią się i nie rozdwajają. Polecam!

Używam tego produktu od:poł roku

Mój KWC

Odżywkę dostałam od koleżanki,ale podeszłam to tego pesymistycznie, a jednak, ta odżywka zdziałała cuda, miałam pofalowane paznokcie, a po dwutygodniowym codziennym wcieraniu moje paznokcie zmieniły się nie do poznania. Gładkie, mocne.
polecam wszystkim!!!!!!!!!

Ilość zużytych opakowań:dużo