Gal, Odżywka keratynowa w kapsułkach twist off

Gal, Odżywka keratynowa w kapsułkach twist off

Keratyna jest białkiem należącym do skleroproteidów. Stanowi główny składnik włosów, paznokci itp. W odżywce keratynowej zawarte są specjalnie dobrane niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe zapewniające ochronę i pełną regenerację dla paznokci, rzęs, brwi i włosów.
Skład odżywki wzbogacono o witaminy A i E, które skutecznie pielęgnują i ochraniają komórki wzrostowe paznokcia, włosów i naskórka. Stosując ten preparat zmniejsza się konieczność wykonywania tradycyjnego manicure. Przed nałożeniem na płytkę paznokciową lakieru wystarczy nadmiar odżywki zetrzeć delikatnym preparatem odtłuszczającym. Trwałość lakieru na pielęgnowanej odżywką płytce paznokciowej jest znacznie większa. Preparat wpływa również bardzo korzystnie na brwi i rzęsy. Stają się gęstsze, grubsze i bardziej elastyczne. Preparat dobrze przylega do powierzchni włosków, nie spływa do oka i nie podrażnia spojówek. Płytka paznokciowa ulega wzmocnieniu, zwiększa się zarówno jej grubość, twardość jak i elastyczność. Skórki wokół paznokci stają się delikatniejsze, bardziej elastyczne i wolniej narastają.

regenerujące, ochronne, wzmacniające
odżywki do paznokci, preparaty do skórek
olejek

rewelacja KWC

Kapsułki to istne dobrodziejstwo:-)odkryłam je przypadkowo i juz po kilku zastosowaniach widziałam rożnicę, stosuję generalnie na rzęsy, które jeszcze niedawno były slabe i cienkie, obecnie rosną grubsze, mocniejsze, bardziej odporne na grzebanie przy nich tuszami i cieniam, polecam je gorąco, a cena uważam jest przystępna bo ok 10zł za opakowanie, jedna kapsułka starczy spokojnie na 2-3 użycia, ja stosuję za jednym zamachem całą, bo nie mam co zrobic z otwartą

Używam tego produktu od:miesiąc

Wspaniałe rybki

Wspaniała odżywka dla paznokci, po prostu cudo....skórki po niej są niebiańsko gładkie. A zapach jest cudowny... Naprawdę szybkie, widoczne efekty za niewiele kasy...

Cudo dla rzęs :)

Myślałam, że nie znajdę nic skutecznego na moje osłabione rzęsy. Wypróbowałam wielu odżywek w żelu oraz olejku rycynowego, lecz niestety bezskutecznie. Wkońcu natrafiłam na kapsułki z keratyną i zaczęłam smarować nią rzęsy. Olejek jest gęsty i wystarczy dosłownie odrobina na oba oczka. Używam już go ponad miesiąc i mogę stwierdzić, że rzęsy są w świetnej kondycji jak nigdy dotąd. Są miękkie, elastyczne, gęste. Po pomalowaniu ich tuszem stają się dłuuuuuugaśnie, i nie jest to zasługa samego tuszu, po którym nigdy nie uzyskiwałam takiego wyraźnego efektu. Dla mnie to KWC!

Super odżywka!

Odżywka jest po prostu świetna i bardzo wydajna. Jedna kapsułka starcza mi na 3-4 aplikacje na brwi i rzęsy (plus czasem paznokcie).
Praktycznie już po pierwszym zastosowaniu widzialam zmiane na lepsze, głownie w przypadku rzes. Jak przy demakijazu zdazalo sie, ze wypadaly mi, tak po tej odzywce wzmocnily sie i staly sie bardziej geste.
Minusem jednak najwiekszym jest dla mnie ich opakowanie. Kapsulki sa strasznie niepraktyczne. Poniewaz nie bylam w stanie zuzyc calej ich zawartosci za jednym razem, to musialam meczyc sie i glowkowac jak tu ustawic otwarta kapsulke, by jej zawartosc sie nie wylala.
No i przy smarowaniu nia rzes musialam dojsc do wprawy, bo poczatki byly kiepskie (sto razy leszy bylaby szczoteczka).
Dlatego tez odejmuje jedna gwiazdke, chociaz co do jakosci kosmetyk jest na prawde KWC!

Używam tego produktu od:paru miesiecy
Ilość zużytych opakowań:jedno

jest całkiem dobra

Moje dłonie i paznokcie nie mają lekko. Częste mycie w agresywnych detergentach, godziny w lateksowych rękawiczkach, to wszystko niezbyt dobrze wpływa na moje paznokcie i skórę dłoni. Wciąż poszukuję kosmetyków które poprawią kondycję i wygląd paznokci i dłoni. Odżywkę GAL kupiłam skuszona pozytywnymi opiniami na temat tego kosmetyku. Specyfik bez wątpienia poprawił kondycję moich paznokci. Są wg mnie twardsze, mniej podatne na uszkodzenia i mniej się rozdwajają, nie są przesuszone. Skórki przy paznokciach są w lepszej kondycji, wolniej narastają i nie zadzierają się. Zapach odżywki jest chyba pochodną olejku herbacianego, jest dość ostry i drażniący, ale do zaakceptowania, tym bardziej, że widać efekty. Specyfik wydajny-jedna kapsułka wystarcza na posmarowanie paznokci dłoni i stóp i wciąż mamy do dyspozycji połowę zawartości "rybki" z którą nie bardzo wiadomo co zrobić. Ja jedną "rybkę" używam na dwa-trzy razy. Podsumowując bardzo ją lubię, przystępna cena, przy systematycznym stosowaniu daje zadowalające rezultaty.

EDIT: zaczęłam jej używać również jako odżywki do rzęs. Tu również sprawdziła sie super. Rzęsy mocniejsze i grubsze, prawie nie gubię ich przy demakijażu. Brwi sobie nią przeczesuję-ładnie utrwala łuk i dyscyplinuje włoski. Super. Zainwestować tylko musiałam w aplikator w postaci spiralki, bo nakładanie odżywki bez tego urządzonka jest kłopotliwe (koszt przedsięwzięcia kilka dodatkowych złotych). Przy pomocy spiralki można nałożyć odżywkę precyzyjnie, nic nie spływa do oka, nic nie szczypie i nic nie podrażnia. Używam jej na noc, bo na dzień bez wytuszowanych rzęs czuję sie naga (tusz się wysmarowanych odżywką rzęs nie chce trzymać), ale to wystarcza w moim przypadku żeby zobaczyć efekty.

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:kilka

Świetna odżywka

Bardzo dobrze odżywia paznokcie, sprawiając, że nabierają zdrowego połysku oraz dobroczynnie wpływa na szybko odrastające skórki.

Stosuje również na brwi i rzęsy, ale ponieważ robię to bardzo nieregularnie i od niedawna o efektach napiszę później :)

Odżywka jest mega wydajna - jedna kapsułka starcza mi na dwukrotne użycie na brwi, rzęsy (nakładam szczoteczką) oraz paznokcie.

Rewelacyjny stosunek ceny do jakości.
POLECAM!