Lovely, Make - Up Brillance (Fluid rozświetlający)

Lovely, Make - Up Brillance (Fluid rozświetlający)

Kategoria
Marka

Podkład we fluidzie rozświetlający. Zawiera witaminę E oraz czynniki nawilżające i matujące. Formuła na bazie pigmentów odbijających światło, które optycznie wygładzają skórę. Dostępny w kilku naturalnych odcieniach. Odpowiedni dla każdego rodzaju cery. Producent zapewnia, że nie tylko upiększa, ale też nawilża i uelastycznia skórę.

fluidy
w tubce
rozświetlające, matujące, nawilżające

kiepski

jestem bladziochem, niestety ten podkład do najjaśniejszych nie należy :(
ma pełno błyszczących drobinek, cera szybko zaczyna się świecic, schodzi z twarzy w ciągu dnia
nie polecam

Używam tego produktu od: dwa lata

nie nie nie

podkład ten jest straszny ale lepszy od swojego kolegi z tej samej firmy (chodzi o matujący HD )
rozświetlenie- dziwna sprawa niby ma drobinki brokatu ale po nałożeniu go na twarz wygląda jakby miało się smalec na twarzy- bez przypudrowania ani rusz!
kolor naturalny jest strasznie pomarańczowy
nie nadaje się do codziennego użytku bo z czasem zapycha

na plus krycie i niska cena

bardzo klejący podkład...nie wiem dla kogo i dla jakiej cery na pewno nie dla mnie

Używam tego produktu od: jakiś czas
Ilość zużytych opakowań: 1 prawie całe

tani i świetny

Dawno już nie miałam takiego fajnego fluidu. Jasny kolor, fajna konsystencja, tani(a na promocji to już w ogóle). Nie ciemnieje na twarz, nie uczula, nie podrażnia, nie zapycha porów. Chyba jeden z moich ulubionych produktów.

Ok, ale nie super

Niezły, wydajny, łatwo dostępny i supertani (!) podkład, którego używam już od jakiegoś czasu. Lepiej sprawuje się lekko przypudrowany - dłużej zostaje na twarzy. Mógłby lepiej kryć, ale nie szkodzi skórze.

+ cena
+ dobrze się rozprowadza
+ nie ciemnieje na twarzy
+ drobinki rozświetlające są delikatne, nie ma się wrażenia rozsypanego na twarzy brokatu
+ dosyć długo i dobrze trzyma się na twarzy
+ nie uczula
+ nie zapycha porów, nie wyskakują po nim na twarzy niespodzianki
+ nie podkreśla suchych skórek
+ wydajny

- mógłby trochę lepiej kryć niedoskonałości
- twarz po kilku godzinach zaczyna się świecić
- zostawia ślady w miejscach, gdzie dotykamy twarzą (telefon, ręka, materiał)

Używam tego produktu od: 1,5 roku - 2 lat z przerwami
Ilość zużytych opakowań: 3 tubki

Taki sobie

Jest prawie okay, jeśli chodzi o ten podkład. Z plusów można wymienić:
+ cena
+ ładnie wyrównuje koloryt
+ rzeczywiście roświetla
+ wydajny
+ ładnie pachnie

Co do minusów:
- szybko się ściera (zwłaszcza zostaje mi na telefonie, gdy rozmawiam, co jest dla mnie udręką)
- słabo kryje, co mi nie odpowiada. Bez korektora nie przejdzie. Jak ktoś nie ma problemów z cerą to ok, ale mi on nie odpowiada.

Mam dość mieszane uczucia, co do tego podkładu. Gdyby się tak szybko nie ścierał, to byłby super.

Nie polecam.

Nie polecam tego podkładu. Ma on zdecydowanie wiecej minusów niz plusów. Przede wszystkim jest tępy, ciężko mi sie go rozprowadzało na skórze, lubił robić smugi. Ciemniał, robił się troche pomaranczowy na skórze. Warzył i po kilku godzianch sie ścierał. Pod koniec dnia niewiele zostawiało na waciku podczas demakijażu. Po kilku godzinach, tak ok 2, 3, zaczynał się potwornie świecić. Jego krycie było dosłownie zerowe.

Moze jedyną zaletą jest to, że możn tubke rozciąć i wykorzystać wszystko i jego ogromna wydajność, bo miałam go ok pół roku.

Używam tego produktu od: ok 6 msc
Ilość zużytych opakowań: 1 tubka zużyta

nie na co dzień, ale całkiem przyzwoity

Fluid ma dobre krycie i wg mnie fajnie pachnie.
Ma mocne rozświetlające drobinki, które fajnie odbijają światło.

Nie stosuje go samego, ale najczęściej jako 2 warstwa do zwykłego podkładu. W takiej formie sprawdza się świetnie.

Niestety często po jego użyciu dostaje wyprysków.

dobry, ale jako rozświetlacz pod oczy

Kupiłam go z zamiarem posiadania ładnej, rozświetlonej cery. Akurat zimą, czy jesienią przy pochmurnej pogodzie miło jest widzieć swoją cerę rozświetloną. Jednak pewnego słonecznego dnia zobaczyłam, że świecę się jakbym wymalowała się samym rozświetlaczem! ;/
Tragedia i od czasu używam tylko pod oczy.

+ ładnie rozświetla
+ długo się trzyma
+ nie ciemnieje
+ nie odznacza suchych skórek

- nie spełnił podstawowej roli

Lubię a może nawet uwielbiam

Miałam go już kilka razy i zawsze do niego wracam.Bardzo fajny podkład. Idealnie pokrywa niedoskonałości i wygładza twarz.. Puder świetnie kryje nie robiąc przy okazji maski, ładnie rozświetla cerę dzięki czemu skóra wygląda na wypoczętą i zdrową. Bardzo dobrze się rozprowadza, jest mega wydajny a do tego cena w stosunku do jakości moim zdaniem jest bardzo niska. Ma szeroki wybór kolorów, które wyglądają bardzo naturalnie. Podkład fajny i godny polecenia. Ostatnio pokazałam go dla koleżanki i także bardzo polubiła ten podkład. :)

Ilość zużytych opakowań: 6 opakowań

Jest świetny!

Za taką cenę można nazwać to cudem :p
-świetnie nawilża skórę twarzy
-nie widać skórek
-idealnie zakrywa wszelkie zaczerwienienia i pryszcze
-całkiem długo się trzyma
-jest bardzo dobrze dostępny i bardzo tani
-jest bardzo wydajny! (Jedno opakowanie przy codziennym użyciu starcza mi na jakieś 3 miesiące

Ilość zużytych opakowań: Około 10

Rewelacja!

Jest dla mnie rewelacyjny!

delikatnie nawilża moją skórę,
idealnie kryje zaczerwienienia,
nie robi smug,
cena jest super!
nie ściera się zbyt szybko, dopiero pod koniec dnia i to równomiernie,
nie ma efektu maski

Nie potrafię inaczej skomentować tego kosmetyku! Używam go od kilku lat i nigdy się na nim nie zawiodłam! Próbowałam go nawet kilkukrotnie zdradzić z innym, ale zawsze wracam do niego bo nie ma tak dobrego make-up! Nie wyobrażam sobie żeby go nie było na rynku!

Używam tego produktu od: Kilku lat
Ilość zużytych opakowań: Około 8??

dobry podkład dla raczej mniej wymagających

Tworzy naturalny efekt, lekka konsystencja, dobrze się rozprowadza, raczej nie kryje a wyrównuje koloryt, dlatego jest dla osób o dosyć dobrej cerze. Czyli dla mnie. Używam go z korektorem i kładę puder. Efekt dobry. Przede wszystkim bardzo naturalny, cera ładna, rozświetlona. Trzeba poprawić w środku dnia, wiadomo. Nie śmiem niczego więcej oczekiwać po kosmetyku, za który płacę 7.5. Użwam go na zmianę z mocno kryjącym revlonem, którego na allegro nabywam za 40 zł.

Używam tego produktu od: bardzo długo
Ilość zużytych opakowań: około 3-4