Soraya, Care & Control Antybakteryjna, Krem nawilżający redukujący blizny i zmiany potrądzikowe

Krem dzięki zawartości wyciągu z Siegesbiecka orientalis (Darutozyd) wspomaga cykl odnowy naskórka, poprawiając jego strukturę i przyspieszając proces regeneracji.Redukuje widoczność blizn i zmian potrądzikowych poprzez wygładzenie i poprawę kolorytu skóry, wspomaga proces gojenia istniejących zmian i stanów zapalnych. Łagodzi objawy łojotoku, poprzez regulację pracy gruczołów łojowych pozostawiając skórę matową i doskonale nawilżoną, hamuje rozwój bakterii, ograniczając powstawanie nowych wyprysków, jednocześnie nie naruszając właściwego odczynu PH. Zawiera również innowacyjny składnik Acnacidol - substancję regulująca wydzielanie sebum oraz działającą antybakteryjnie głównie na rozwój beztlenowych bakterii Propionibacterium acnes, które to mogą prowadzić do powstawania zmian zapalnych. Jednocześnie Acnacidol chroni naturalną florę bakteryjną niezbędną do prawidłowego funkcjonowania skóry.

Niestety nie..

Uważam, że krem nie byłby sam w sobie taki zły, gdyby nie fakt, że przyczynia sie do pogorszenia stanu skóry.

Niestety w okresie 2 miesięcy od rozpoczecia kuracji stopniowo zauwazalam, że moja skóra jest w coraz gorszym stanie: pojawialo się na niej coraz więcej zaskórników, a co najgorsze podskórnych, bolacych guli, które goily się tygoniami...

Uważam, że jko krem do rozjasniania blizn tez się nie sprawdza.

Bardzo podoba mi się, że krem nie wysuszał i nie podrażniał mi skóry. Opakowanie z pompka jak najbardziej na plus.

Ilość zużytych opakowań: 1 zużyte

mogę polecić...

Ciężko określić ten krem... To jak spełnił swe działanie...Kupiłam go, kiedy problemy z trądzikiem wysuszyły mi skórę. Chciałam żeby nawilżał, zdaję sobie sprawę, że produkt w tej cenie nie usunie blizn po trądziku...
+ma przyjemny zapach
+wydajność
+pompeczka ułatwia aplikację
+dobrze się wchłania
+nawilża
+łagodzi skórę z tradzikiem
-nie usuwa blizn!!! ale chyba żaden nie usunie!
P.S Moja siostra jest młodsza, ma 17 lat i jest zachwycona tym kremem!

Słaby

Walczę od dłuższego czasu z bliznami po trądziku. Ten krem niestety nic na nie nie pomógł. Jest drogi i niewydajny. Po nałożeniu przetłuszcza mi skórę twarzy, cała się świeci i błyszczy. Nie polecam tego kremu do skóry mieszanej i tłustej! Po jego stosowaniu wyskoczyły mi ropne wypryski ;( Na blizny nic nie zadziałał. Po prostu jeszcze bardziej zaszkodził. Nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: 3 normalne (50ml)

prawie idealny

Zacznę od tego, że przechodzę kurację retinoidami, i chciałam jakoś \'złagodzić\' to co się dzieje na mojej buzi. I znalazłam to cudo. Po prostu jest idealny! Znaczy no prawie. Minus za to, że producent obiecuje matowienie skóry, a niezależnie od tego ile ilości kremu nałożę na skórę to i tak się świeci, ale to da się przeżyć.
Więc tak, na początku przez jakieś 3tyg nie widziałam, żadnych, ale to żadnych zmian na twarzy. Powoli traciłam nadzieje na to, że ten krem może działać. Aż tu nagle praktycznie z dnia na dzień zauważyłam poprawę. Wszystkie czerwone krostki czy plamy, znikały po całej nocy z tym kremem na buzi. Hamował też wyskakiwanie nowych, małych czerwonych niespodzianek. Świetnie też nawilżył moją skórę, która, wtedy, po ponad 4 mies kuracji była sucha jak wiór, miejscami schodziła mi całymi płatami. Obecnie zrobiłam sobie od niego przerwę, co by mi się skóra za bardzo nie przyzwyczaiła, ale był bardzo wydajny, bo przy codziennym stosowaniu, czasem nawet stosowałam go 2 razy w ciągu dnia, starczył mi na ponad 3 mies. Polecam go gorąco, i jest jak najbardziej jest wart swojej ceny!

Używam tego produktu od: Ponad 3 miesiące

całkiem fajny

Krem ma przyjemną lekką konsystencję i śliczny cytrusowy zapach. Stosując, zauważyłam że mam znacznie gładszą cerę i chyba troszkę rozjaśnił blizny potrądzikowe, jednak całkiem one nie zniknęły. Szybko się skończył - ok. 3 tygodnie codziennego stosowania rano i wieczorem i po kremie :0 Mimo to na pewno kupię go jeszcze, może będę stosować na zmianę z kremem Barwa Siarkowa Moc, bo jego też jestem ciekawa.

I dobry, i niedobry :)

Kupiłam ten krem, bo poleciła mi go moja kosmetyczka. Nie żałuję zakupu, bo produkt dobrze nawilża, faktycznie zmniejsza blizny, ale niestety robią się po nim paskudne zaskórniki :( Dlatego używałam go na zmianę z innym kremem. Na zimę odstawiłam, bo o tej porze roku nie używam kremów nawilżających.
Mimo wszystko kupiłabym go ponownie, bo jako takie efekty były.

Świetny dla delikatnej i problematycznej cery

Super produkt, mam cerę problematyczną i długo szukałam czegoś antybakteryjnego oraz nawilżającego. Krem fajnie i szybko się wchłania, zmniejsza zaczerwienienia, redukuje małe blizny, jest idealny pod makijaż, nawilża i nie zapycha, jest wydajny. Ma fajne opakowanie :) Jestem na tak, aby więcej tak fajnych produktów dla mojej cery!

ogólnie jestem zadowolona

Dostałam ten krem od mojej Kumpeli.
Myślę ze w przyszłości kupię go ponownie, ponieważ ma swoje plusy. Miałam okropny problem z trądzikiem.
Ten krem idealnie pomógł mi zejść do gładkiej skóry, wyjaśnił płytkie blizny na mojej twarzy, poprawił koloryt, redukował zaczerwienienia. w dużym stopniu pomaga mi w walce z trądzikiem i bliznami.

Plusy :

poprawił stan cery
zapach jest ok
konsystencja i opakowanie pasuje mi
wydajny
dobry pod makijaż ( ale polecam nakładać go mniej niż normalnie)
szybko się wchłania
ma dobry skład inc, czyli odżywczy
łagodzi podrażnienia

minusy :
trzeba robić przerwy bo skóra się przyzwyczaja. ja używam go 1,5 tyg tydzień przerwy.
jak sie go za dużo nałoży to twarz się świeci ( bynajmniej u mnie)
mógł by być tańszy, choć uważam ze raz na 2-3 miesiace można wydać 16 zł.

Używam tego produktu od: ponad dwa miesiace.
Ilość zużytych opakowań: 2/3 pierwszego opakowania.

niepozorny HIT!

mam już drugie opakowanie tego cuda! Niby takie niepozorne coś, zwykły krem z Soraya do której w sumie nie jestem w pełni przekonana, ale kiedyś zmagałam się z ogromnymi śladami na czole i zaglądając do apteki coś mnie skusilo.. 20zl hm, niby dużo a jednak mało - mało za takie cudo! Spełnia wszystkie obietnice :

+ nawilża
+ wygładza
+ poprawia stan skóry
+ delikaty, łagodny
+ estetyczny pojemnik z higieniczną pompeczka
+ szybko wysycha (dla mnie to plus)
+ USUWA BLIZNY !!

Używam tego produktu od: łącznie ok. 6 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno i zaczęte drugie

być może

Krem starczył mi na trochę ponad miesiąc stosowania i wydaje mi się, że jest to za mało, aby mógł zredukować przebarwienia, w tak krótkim czasie wielkich zmian nie zauważyłam.
Jednak krem jest bardzo przyjemny w stosowaniu na dzień, lekki ale nawilżający, szybko się wchłania, dobry pod makijaż, antybakteryjny.
Najgorsze jest to, że nie widać jak go ubywa. Dziś rano po prostu go zabrakło i już, a wczoraj nie było żadnych znaków :P
Być może jeszcze do niego wrócę.

Używam tego produktu od: ponad miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 zużyte

polecam

Bardzo lubię ten krem, ma wg mnie bardzo dużo plusów:
- higieniczna pompka
- wydajność
- nadaje się pod makijaż
- usuwa blizny
- przyjemny zapach
- dobra konsystencja
- dobrze nawilża
jednak niestety na początku skóra się musi przyzwyczaić, ponieważ po pierwszym użyciu miałam bardzo dużo nowych zaskórników.
Krem dość dobrze usuwa blizny, może nie te największe, ale miałam dość dużo małych przebarwień które zniknęły, używam go zarówno na twarz jak i dekolt i ramiona.

Używam tego produktu od: 2 lub 3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 całe i drugie w połowie

mój ulubiony

Szukałam jakiegoś kremu redukującego blizny potrądzikowe, a ponieważ na prawde nie ma w czym wybierać bo takich kremów jest mało, zdecydowałam się na ten. Zanim go kupiłam, duzo czytałam o nim na wizażu, i opinie były podzielone, ale postanwiłam go przetestować.

+świetnie nawilża
+jednocześnie matuje
+ładnie pachnie
+jest bardzo wydajny
+ma wygodne i higieniczne opakowanie
+lekki
+świetnie radzi sobie z wypryskami
+nadaje się pod podkład
+rozjaśnił blizny na szyi i plecach

-niestety nie rozjaśnia blizn na twarzy dlatego odjęłam gwiazdkę (z szyją radzi sobie lepiej)
-troszkę drogi

Moge go polecić z czystym sumieniem