Gosh, Velvet Touch, Eyeliner Waterproof (Konturówka do powiek wodoodporna)

Gosh, Velvet Touch, Eyeliner Waterproof (Konturówka do powiek wodoodporna)

Marka

Tradycyjna kredka - konturówka do powiek. Trwała, miękka, odporna na działanie wilgoci. Długość: 125 mm, dostępna w 10 kolorach do wyboru.

do temperowania
o przedłużonej trwałości, wodoodporna

Fajny produkt

Jest to całkiem fajna konturówka do powiek. Miałam ją w kilku odcieniach, bodajże złoty, granat i brąz. Nie mam właściwie nic złego do powiedzenia na jej temat. Bardzo przyjemna, miękko sunie po linii wodnej czy powiece. Całkiem nieźle się utrzymuje.

najlepsza kredka

Mam wrażliwe i łatwo łzawiące oczy, przez co wszystkie kredki szybko się rozmazują i spływają.
Ta kredka to ideał - nie piecze, idealnie się trzyma nawet na linii wodnej, jest mięciutka ale i mega trwała. Kreska jest nie do ruszenia (przetrwała idealnie nawet przyklejanie i odklejanie rzęs na pasku)
Duży plus za sporą gamę kolorów i wykończeń.

3x tak

Świetna kredka! Zgodnie z obietnicą producenta - jest wodoodporna i trwała. Świetnie się rysuje nią kreski, nie "zjada się" zbyt szybko, dzięki czemu wytrzymuje długo. Jest w miarę miękka, dzięki czemu dobrze się nią rysuje.

Świetna

Jedyna kredka która wytrzymuje cały dzień. Na pewno do niej wrócę . Jest mega wydajna . troszkę cena odstrasza lecz na pewno upoluję ją na jakieś promocji w Hebe. Jedynym minusem jest to,że trzeba używać ostrzynki.

Moja ulubiona !

Kredke kupuje w Wielkiej Brytanii w drogerii za £ 5.5, jest swietna! Najlepsza jaka mialam do tej pory! Oceniam dwa kolory Truely Brown i Woody Green, do moich jasno brazowych oczu to cudne kolorki, utrzymuje sie absolutnie caly dzien z baza i bez bazy nie ma zadnej roznicy! Polecam goraco.

Lubię tą głęboką czerń:)

Na poczatku miałam mały problem z jej miękkością, bylam przyzwyczajona do twardszych kredek, ale po kilku razach stwierdziałam, że to jest to ! Kredka ma piękny głęboki kolor czerni, lekkim pociągnięciem jestem w stanie uzyskać wyraźna kreskę na lini rzęs. Dodatkowym atutem jest jej trwałość, nie rozmazuje się nawet w ekstremalnych warunkach:)

Dobra, bardzo trwała kredka

Mam kolor Black Ink. Na razie używam tylko na linii wodnej. Ale jest tym bardziej godna pochwały bo większość kredek po prostu mi stąd znika w ciągu dnia. Ta natomiast twardo siedzi na oku cały dzień. Może z czasem zacznę używać na górną powiekę zamiast eyelinera
+trwała!
+głęboka czerń przez cały dzień
+łatwa w zastosowaniu (bardzo miękka)
+łatwo się rozciera (można zrobić piękny efekt przydymienia)
+wydajna

-/+ problemy z temperowaniem
-/+ dość trudny demakijaż

najlepsza

Uwielbiam te kredki.
Największym plusem jest to, że są mięciutkie jak masełko, nawet ktoś niewprawiony w makijażu łatwo sobie z nimi poradzi. Mają piękne nasycone kolory i to moja wielka miłość :) moja koleżanka raz użyła mojej kredki i zaraz poleciała kupić sobie taką samą, tak się zachwyciła.

Używam tego produktu od: 3lata?
Ilość zużytych opakowań: 3-4 kredki

Uwielbiam

Tych kredek to miałam multum, bo są genialne. Miałam kredki z różnych firm, ale ta jest najlepsza. Jest miękka, co bardzo sobie cenię, bo nie chcę sobie naciągać powieki. Kredki z innych firm, typu NARS, czy Shu Umera mogą się schować przy tych z Gosh, bo są o wiele twardsze i trzeba się namachać, żeby był efekt. Nakładanie ich jest bardzo przyjemne, wystarczy jedna warstwa i uzyskamy dobrą intensywność koloru. Zasychają i są wodoodporne (bardzo!). Trwałe, cały dzień się utrzymują. Polecam. Najlepsze.

Używam tego produktu od: od 7 lat
Ilość zużytych opakowań: wiele

Ulubiona

Moja ulubiona kredka. Do jej zalet bez wątpienia należy trwałość (nie rozmazuje się i w ciągu dnia nie znika z powieki). Ponadto ma piękny , nasycony odcień czerni, a jej konsystencja jest idealna, dzięki czemu nie ma niebezpieczeństwa,że uszkodzimy sobie oko.
Nie wyobrażam sobie bez niej makijażu.

bardzo trwała

Kredka jest bardzo wygodna w użyciu. Jest miękka i łatwo można ją rozprowadzić na powiece i linii wodnej oka. Kolory są nasycone ( używałam czarnej, granatowej i fioletu) Kredka jest wodoodporna, nie rozmazuje się! przez cały dzień utrzymuje się tam gdzie powinna być, radzi sobie nawet przy łzawieniu oka. jedyny minus jaki mogę wymienić to konieczność strugania za co odjęłam pół gwiazdki.
Świeżo nałożona ładnie blenduje się z cieniami np przy smokey.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszych

Świetna

Mam kredkę w kolorze Hypnotic grey od lat, uwielbiam ją. Dobrze się maluje, jest miękka i trwała. Niestety trzeba ją temperować i to jedyny jej minus.

+trwałość
+kolor
+miękko się rozprowadza
+wydajna jak na tak miękką

-temperowanie