Ziaja, Calma HLC, Peeling enzymatyczny

Ziaja, Calma HLC, Peeling enzymatyczny

Enzymatyczny peeling do złuszczania zrogowaciałej warstwy naskórka, polecany do cery suchej i wrażliwej.
Substancje aktywne:
Bacocalmine, Kompleks wapniowy, Lipexel, Prowitamina B5 (D-panthenol), Witamina E.
Exfocellia pobudza procesy odnowy naskórka. Wygładza, uelastycznia i lekko rozjaśnia skórę.
Exfocellia, witamina E nie narusza naturalnych struktur lipidowych. Nie powoduje podrażnień.
Exfocellia, prowitamina B5 (D-panthenol) intensywnie nawilża. Skutecznie zapobiega przesuszaniu skóry.
Preparat aktywnie wspomaga system immunologiczny skóry
- skutecznie łagodzi podrażnienia zmniejszając powstawanie prostaglandyn biorących udział w reakcjach alergicznych,
- redukuje nadwrażliwość skóry na negatywne czynniki zewnętrzne, intensywnie regenerując strukturę skóry oraz wzmacniając naturalną warstwę ochronną naskórka,
- neutralizuje wolne rodniki przyspieszające proces starzenia się skóry,
- chroni skórę przed szkodliwym wpływem promieniowania słonecznego.

najlepszy peeling na świecie!

Lepszego peelingu nie miałam!
Powiedziała mi o nim koleżanka. Nie wierzyłam jak może być peeling , który nie ma w sobie żadnych drobinek? A jednak jest! Idealny do cery wrażliwej(mojej). Wygładza jak żaden inny, ma fajną konsystencję kremu, starcza na nawet sporo użyć. Dzięki niemu miałam zredukowany wysyp pryszczy. Niestety bardzo trudno go u mnie dostać, co dosłownie graniczy z niemożliwym. Obiecałam sobie, że jak go dorwę kupię dwa opakowania na zapas, bo na razie ratuję się peelingiem enzymatycznym z serii Nuno, lecz wg mnie ten z serii HLC jest lepszy a producent w pełni mówi prawdę zachwalając produkt:)
Uratował mi skórę, po poparzeniu słonecznym, kiedy skóra była kompletnie przesuszona i nie pomógł nawet krem nawilżający nakładany prawie garściami!
Używam tego produktu od: prawie dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: trzy

maseczka tak,peeling nie

Bardzo lubie peelingi enzymatyczne,dlatego skusilam sie i na ten. Pierwsze co zauwazyłam to mala pojemnosci i oczywiscie niska cena jak to Ziaja. Zapach sredni,ale nie odrzucajacy,konsystencja kremowa i bardzo przyjemnie sie naklada ten produkt. Po uzyciu efekty byly bardzo zaskakujace,skora byla NAWILZONA,zdrowa,pory moze minimalne zwezone,niestety skorek sie nie pozbyłam i efekt peelingu byl kiepski. Za to jako maska rewelacja. Zaczelam go uzywac po peelingu mechanicznym Ziaji i efekty sa wspaniale,mniej zaskornikow i zero podraznien. Daje 4 gwiazki,bo nie spelnie swojego podstawowego zadania jakim jest usuniecie martwego naskorka,ale za to jest doskonaly jako maseczka nawilzajaca.

Używam tego produktu od: ponad miesiąca

Dość dobry.

Moja cera jest dość wrażliwa, skłonna do wyprysków. Peeling kupiłam zachęcona pozytywnymi opiniami i jako, że wcześniejszy, z Perfecty się nie sprawdził, postanowiłam wypróbować ten.

+największy plus za to, że peeling nie podrażnia, nic a nic
+po zmyciu go, twarz jest miękka i gładka jak pupcia niemowlęcia:)
+nawilża
+nie zapycha porów (nawet je trochę zwęża, używam go dwa razy w tygodniu)
+posiada bardzo fajną, gęstą, ale lekką konsystencję, dzięki czemu bardzo przyjemnie się go nakłada
+tani
+wydajny

Co do oczyszczania - hm. Trochę słabo radzi sobie z usuwaniem suchych skórek, dla osób, których skóra wymaga pożądnego "tarcia" raczej się nie sprawdzi.
Jednak polecam go, gdyż dla cer wrażliwych/ naczynkowych powinien być okej, tym bardziej, że On naprawdę nie podrażnia skóry.

Ode mnie otrzymuje 3+, jednak gdy nie znajdę lepszego, na pewno podwyższę mu ocenę. Chciałabym przetestować jeszcze kilka innych produktów, ale jeszcze do niego wrócę :)

Używam tego produktu od: około 2 m/ce, może lekko ponad
Ilość zużytych opakowań: na chwilę obecną, jedno

Fajny jako maska nawilżająca dla cery mieszanej

Jeśli idzie o jakieś oczyszczanie w moim przypadku nie sprawdził się, zaiste dlatego, iż mam cerę mieszaną, która potrzebuje mocnego peelingu, wręcz tarcia, a ten oto peeling jest po prostu dla mnie zbyt delikatny.

Jednak sprawdza się on doskonale jako maska nawilżająca, gdyż nawilża-nie przesadnie cerę. Wszystkie maski, które do tej pory stosowałam pozostawiają zbyt tłustą warstwę, świecę się po nich, natomiast peeling ten doskonale sobie radzi właśnie z nawilżeniem mojej cery.
Dlatego daję temu produktowi 4 gwiazdki.

Używam tego produktu od: paru tygodni

nie działa jako peeling

-Nie działa jako peeling należycie bez sensu jest wpatrywanie się w zaskórniki - sa tam nadal. Nawilża ale nie kupiłam go w tym celu.
-Ładny zapach chociaż mojego TŻ odrzucał.
-Kolejny minus - zawsze jakoś dostaje mi sie do ust przez co go zjadam, płukanie ust nie pomaga, potem jest mi niedobrze.

Słaby

Hmmm, jestem akurat w trakcie stosowania retinoidów, także mam trochę suchych skórek, których chciałam się pozbyć... Nałożyłam więc ten peeling enzymatyczny zgodnie z opakowaniem (15 minut), skóra była jedynie trochę nawilżona ... Innym razem zostawiłam na dłużej, zniknęło tylko trochę skórek, ostatnio zostawiłam na 5 godzin (!!!), a i tak nie uzyskałam zamierzonego efektu. Myślę, że bardziej nawilża niż wygładza, stąd tyle tu było pozytywnych opinii o gładkości skóry.

Jak dla mnie, jest niemal bezskuteczny. No i trochę ciężko go dostać, bo nie każda apteka ma go cały czas , odwiedziłam ich kilka, aż w końcu w jednej z nich go po prostu zamówiłam. Zapłaciłam 9,25 zł za małą tubkę 60 ml, to trochę śmiechu warte...

NIE POLECAM !

Używam tego produktu od: miesiąca ?
Ilość zużytych opakowań: wciąż męczę jedno...

To nie jest mój pierwszy peeling enzymatyczny i muszę przyznać że te co wcześniej miałam były bardzo dobre, a jednak ten najbardziej mi odpowiada. Ma przyjemny delikatny zapach, dobra konsystencja, dobrze oczyszcza a co najważniejsze nie podrażnia. Ja też na początku myślałam że on nic nie robi ale systematycznie dwa razy w tygodniu stosowałam, wystarczyły dwa tygodnie przerwy i widać było różnice. Moja cera nie jest idealna jak kilka lat temu ,cerę mam mieszaną, naczynka też są a do tego stała się wrażliwa, a on świetnie sobie radzi. Minus za opakowanie pod koniec ciężko jest wydobyć.

Używam tego produktu od:pół roku

Raczej nie

Jest to mój drugi peeling enzymatyczny. Pomimo tego, że peeling firmy DC również nie był idealny, ten od Ziaji bardzo mnie rozczarował. Po pierwsze, użytkuje się go bardzo dobrze - ma miły zapach, fajną konsystencję, nie spływa z twarzy, no i czas, na jaki musi pozostać na skórze, jest niedługi. Niestety - po drugie - nie daje żadnych efektów. Nie ma ich nawet wtedy, gdy zostawiam go na całą noc na twarzy.
Na szczęście nie jest hiper-wydajny, więc szybko go dokończę.

Przyjemny

To mój pierwszy peeling enzymatyczny, wcześniej używałam tylko machanicznych (ale potem się dowiedziałam, że enzymatyczne są lepsze;)). Jest całkiem fajny, ale szału nie ma, pewnie będę szukała dalej.

Plusy:
- delikatne nawilżenie
- cera po użyciu jest raczej gladka i miła w dotyku
- pozostawia uczucie świeżości na twarzy
- nie zapycha
- łatwość aplikacji
- wydajność
- cena
- ładne, estetyczne (i przede wszystkim praktyczne) opakowanie

Minusy:
- jak dla mnie nazbyt delikatny, często, dla satysfakcjonującego efetu musze użyć jeszcze mechanicznego peelingu, a chyba nie o to w tym wszystkim chodzi Używam tego produktu od: paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Mój KWC!

Kupiłam zachęcona ocenami na wizażu i się nie rozczarowałam! Mam cerę naczynkową i odpadają w jej przypadku peelingi mechaniczne. Peelingu enzymatycznego szukałam jakiś czas, a nie lubię wydawać na takie wspierające kosmetyki (tak je nazywam:) dużo pieniędzy - więc zaczęłam od Ziaji. I chyba przy niej zostanę!:)

Plusy:
+ naprawdę oczyszcza cerę po 15 minutach od położenia i starannego zmycia - mam tendencję do zaskórników na płatkach nosowych, ale ten peeling sobie z tym radzi bez 2 zdań
+ cera po zastosowaniu jest rozjaśniona, taka odświeżona i promienista. wygląda jak po maseczce z białej glinki
+ cera po peelingu jest nawilżona - wcześniej po peelingu kładłam maseczkę nawilżającą, po peelingu Ziaji nie ma takiej potrzeby
+ CENA (kupiłam za 7zł chyba)
+ nienachalny, delikatny zapach
+ bezproblemowa konsystencja

Minusy:
- wydajność, choć przy tej cenie nie będę za to odejmować gwiazdki:)
- opakowanie - niby wygodne, łatwe do zabrania w podróż, ale po 2/3 opakowania trudno peeling wydobyć

POLECAM!Używam tego produktu od: 2 m-cy

Szczerze przyznam, że to świetny peeling. Wcześniej miałam peeling enzymatyczny z AA i Perfecty i ten spokojnie może z nimi konkurować. Na początku za bardzo zadowolona nie byłam, ponieważ szczerze nie znoszę peelingów, które trzeba zostawiać na całą noc a później i tak różnicy nie widać. Ten jest świetny, mimo iz mam cerę mieszaną nie zapycha, wręcz nawilża, skóra jest gładka i przyjemna. Ale na jego użycie mam własny sposób: rozsmarowuje go cienka warstwą na skórze, po 10-15 min, czynność powtarzam i znów czekam parę minut, później skórę masuje, wtedy robią się wałeczki z peelingu i martwego naskórka- wtedy czuje że skóra na prawdę się czyści. Polecam także z użyciem domowej mikroabrazji też ziaji, na ten duet nie ma mocnych:)

Używam tego produktu od:2 m-cy

Zdecydowanie za słaby

Kosmetyk tak delikatnie działający, że... praktycznie nie widać efektów.

Na pewno dla wrażliwej cery, ponieważ absolutnie nie podrażnia.

Jednak mimo 20minut działania na buzi, po zmyciu okazuje się, że praktycznie nic nie zwojował.

Zużyłam całe opakowanie próbując dać mu szansę, ale najzwyczajniej na świecie jest bardzo, bardzo słabiutki.

Używam tego produktu od:3 miesiące