Ziaja, Calma HLC, Tonik z wapniem

Ziaja, Calma HLC, Tonik z wapniem

Delikatny bezalkoholowy tonik polecany do codziennej pielęgnacji twarzy i szyi, do cery suchej i wrażliwej. Skutecznie oczyszcza i przygotowuje skórę do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych. Wysoka skuteczność łagodzenia podrażnień. Substancje aktywne: Bacocalmine, kompleks wapniowy.
Wspomaga funkcje obronne systemu odpornościowego skóry. Działa ochronnie na naskórek oraz skutecznie zapobiega powstawaniu podrażnień. Chroni przed uszkodzeniami lipidową barierę naskórka. Wpływa korzystnie na naturalne pH.
Nisko- i wysokocząsteczkowy kwas hialuronowy aktywnie wiąże wodę w skórze i utrzymuje optymalny stopień nawilżenia. Doskonale tonizuje i odświeża.
Preparat aktywnie wspomaga system immunologiczny skóry
- skutecznie łagodzi podrażnienia zmniejszając powstawanie prostaglandyn biorących udział w reakcjach alergicznych,
- redukuje nadwrażliwość skóry na negatywne czynniki zewnętrzne, intensywnie regenerując strukturę skóry oraz wzmacniając naturalną warstwę ochronną naskórka,
- neutralizuje wolne rodniki przyspieszające proces starzenia się skóry,
- chroni skórę przed szkodliwym wpływem promieniowania słonecznego.

naprawde niezły

Tonik kupiłam z ciekawości i okazało się, że tym razem nie będę żałować :)

Tonik jest bardzo przyjemny w uzywaniu, nie lepi się, ładnie odświeża i jakby trochę łagodzi, poza tym nie ściąga, może nawet ma wpływa na poziom nawilżenia skóry.

Tak czy siak, jestem zadowolona i w porównaniu z innymi tonikami z tej półki cenowej, ten jest zdecydowanie lepszy i wart polecenia, choćby na spróbowanie, bo stosunek ceny do jakości na duzy PLUS :D

Dobre uzupełnienie serii

Używam rezem z żelem i kremem Clama HCL.Toniek sprawdza się dobrze,jest delikatny nie podrażnia,nie powoduje pieczenia,łagodzi.Ma śliczny zapach charakterystyczny dla całej serii.Przyjazne opakowanie,śmiesznie niska cena i niezła wydajność.Wart spróbowania:)

taki nijaki

Trochę nijaki ten tonik, bo ani mnie szczególnie nie zachwyca ani szczególnie nie drażni. Nie podrażnia, ale też nie łagodzi, nie daje uczucia ukojenia czy nawilżenia. Pachnie delikatnie, ale nie zachwycająco, a w tonikach akurat lubię ładne zapachy. Ogólnie rzecz biorąc taki średniak. Za tą cenę wolę już tonik Urody, który nawilża, odświeża i łagodzi o niebo lepiej.

Świetny i tani :)

Bardzo dobry tonik. Ma delikatny zapach, nie klei się ani nie lepi. Za to wyraźnie odświeża, koi i łagodzi podrażnienia. Mnie natychmiast uspokoił szczypiąca skórę po uzyciu jednego z mleczek do demakijażu. Bardzo polecam, cena też jest zachęcająca.

Podoba mi się

Dobry tonik o przyjemnym zapachu, początkowo wydawało mi się ze wysusza odrobine skore.. ale po dłuzszym stosowaniu stwierdzam, ze to było tylko złudzenie.. a moze skora sie przyzwyczaiła, teraz jestem bardzo zadowolona... skora jest miekka i delikatna, nie powoduje podraznien, (co czesto mi sie zdarzało), przecieram czasem nim takze okolice oczu i tu równiez nie piecze i nie podrażnia...jest tani i wydajny.. a do tego działa, napewno bede go stosowac dalej

stosuje cała serie Calma HLC