Ziaja, Calma HLC, Tonik z wapniem

Ziaja, Calma HLC, Tonik z wapniem

Delikatny bezalkoholowy tonik polecany do codziennej pielęgnacji twarzy i szyi, do cery suchej i wrażliwej. Skutecznie oczyszcza i przygotowuje skórę do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych. Wysoka skuteczność łagodzenia podrażnień. Substancje aktywne: Bacocalmine, kompleks wapniowy.
Wspomaga funkcje obronne systemu odpornościowego skóry. Działa ochronnie na naskórek oraz skutecznie zapobiega powstawaniu podrażnień. Chroni przed uszkodzeniami lipidową barierę naskórka. Wpływa korzystnie na naturalne pH.
Nisko- i wysokocząsteczkowy kwas hialuronowy aktywnie wiąże wodę w skórze i utrzymuje optymalny stopień nawilżenia. Doskonale tonizuje i odświeża.
Preparat aktywnie wspomaga system immunologiczny skóry
- skutecznie łagodzi podrażnienia zmniejszając powstawanie prostaglandyn biorących udział w reakcjach alergicznych,
- redukuje nadwrażliwość skóry na negatywne czynniki zewnętrzne, intensywnie regenerując strukturę skóry oraz wzmacniając naturalną warstwę ochronną naskórka,
- neutralizuje wolne rodniki przyspieszające proces starzenia się skóry,
- chroni skórę przed szkodliwym wpływem promieniowania słonecznego.

Najulubieńszy :)

Świetny tonik!
Dobrze oczyszcza twarz, co najważniejsze nie wysusza! Wręcz przeciwnie, często jak umyję twarz zwykłą wodą mam taką napiętą, szorstką, suchą skórę, po użyciu tonika buzia jest nawilżona i skóra wraca do normalnej formy. Za bardzo delikatny, śliczny zapach. Jest tani, wydajny.
Polecam!

Ilość zużytych opakowań: kończę drugie

mój KWC wśród toników

Napiszę krótko: KWC!

Tonik jest delikatny, nie podrażnił mi cery, nie wysuszył. Porządnie oczyszcza i zamyka pory.

Nie mam się do czego praktycznie przyczepić.

Może opakowanie mogłoby być lepsze, bo czasem trudno je zamknąć.

Cena i zawartość są na prawdę powalające.

Używam tego produktu od: ponad 1 roku

Ot, tonik ;)

Łaskawy dla wrażliwej cery. Kupiłam go, bo peeling enzymatyczny z tej serii jest świetny, i zapragnęłam mieć wszystko ^^ Odświeża twarz, lekko oczyszcza - niestety, nie mam papierka lakmusowego, żeby sprawdzić jego odczyn ;) Łagodzi podrażnienia i zaognione miejsca. Nie ma nachalnego zapachu, właściwie to w ogóle nie pamiętam, czy ma jakikolwiek zapach... Butelka bardzo wygodna, można otworzyć i zamknąć jedną ręką. Delikatnie nawilża.
Nie wiem, czy jeszcze go kupię, bo chciałabym przetestować też inne toniki z Ziaji.

Używam tego produktu od: styczeń 2009

Godny polecenia

Dobry łagodny tonik za niską cenę. Dobrze oczyszcza i odświeża, łagodzi podrażnienia, nie wysusza,ładny delikatny zapach,proste i wygodne opakowanie, wydajny .Szkoda że tak ciężko jest go dostać.

polecam

Zalety:
- tani
-neutralny zapach
-delikatnie nawilża
- koi podrażnienia, uspokaja zaczerwienione naczynka

wady
buteleczka uniemożliwia kontrolę zawartości

Bardzo lubię też tonik Melisa więc będę pewnie używać a zmianę :)

Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań:jedno

ulubiony.

Kolejny udany produkt z serii Calma HLC.

Zapach taki sam jak w pozostałych kosmetykach z tej serii, odprężający, przyjemny dla mojego nosa.

Tonik nawilża, koi i uspakaja skórę. Czuję się wtedy taka zrelaksowana. Zauważyłam też, że łagodzi zaczerwienienia i ranki. Wygładza skórę.

Używam tego produktu od: dłuższego czasu

po prostu dobry tonik

-używam go od pół roku, do pary z żelem calma hlc
-łagodny, nie podrażnia, nie szczypie nawet wtedy gdy skóra jest podrażniona
-delikatnie oczyszcza i daje uczucie odświeżenia
-w zauważalny sposób nawilża i łagodzi cerę
-bardzo dobry łagodny tonik, który polubiłam od pierwszego wacika
-przyjemny delikatny zapach
-wydajny
-proste lekkie opakowanie, które sprawdzi się w wakacyjnej walizce
-niecałe 8,00 pln

Używam tego produktu od: 6 m-cy

Mieszane uczucia

Tonik nawilżył , i ukoił podrażnienia , a do tego jest bardzo tani i wydajny , jednak raczej żadnych innych spektakularnych efektów nie dostrzegłam .

Najlepszy dla mnie

Używam tego toniku od przeszlo dwóch lat i nie zamieniłabym go na żaden inny - bardzo delikatny, łagodzi i koi skórę, świetnie oczyszcza, pachnie bardzo przyjemnie. Nadaje się również dla alergików. Polecam.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam, buteleczka wystarcza mi na 2-3 miesiące

Po prostu leczy

Polecono mi go po zabiegu oczyszczania skóry. Po prostu wyleczył uszkodzenia cery, idealnie złagodził, uspokoił twarz. Kiedy brałam antybiotyki i wiadomo - masakra na twarzy - był dla mnie jak lekarstwo. Nawet powieki można przemywać. Powinien być na receptę ;-)
Jeśli komuś nie zależy na samej przyjemności stosowania, tylko chce wyleczyć buzię - idealny!

Używam tego produktu od: wiele razy, w miarę potrzeb

Całkiem przyjemny

Deliktny i łagodny, odświeża, dobrze oczyszcza, nie pozostawia uczucia lepkości, nie wysusza, choć czasem potrafił trochę ściągnąć moją skórę, pachnie nienachalnie i całkiem przyjemnie, jest tani. Nawilżenia, łagodzenia i ochrony, które wg producenta miał zapewnić, nie doświadczyłam. Mimo to mocne 3*, gdyż oczekuję od toników tylko oczyszczenia i odświeżenia bez zaszkodzenia mojej skórze, a nie działania na miarę kremu.

ten jedyny ;)

Jeden z niewielu toników, które na mojej twarzy nie wywołują pokrzywki, zaczerwienienia, nie szczypią. Moja cera w 100% go toleruje. Dobrze oczyszcza, nie klei się, cera jest gładka, chociaż może trochę napięta. Zapobiega uczuleniom i przynosi ulgę na już podrażnioną skórę.
Minusem jest buteleczka. Zawsze wylewa się z niej za dużo na wacik i tak pierwsze opakowanie skończyłam bardzo szybko. Zawartość drugiego przelałam do buteleczki z atomizerem i jest o wiele lepiej.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego