Ziaja, Calma HLC, Tonik z wapniem

Ziaja, Calma HLC, Tonik z wapniem

Delikatny bezalkoholowy tonik polecany do codziennej pielęgnacji twarzy i szyi, do cery suchej i wrażliwej. Skutecznie oczyszcza i przygotowuje skórę do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych. Wysoka skuteczność łagodzenia podrażnień. Substancje aktywne: Bacocalmine, kompleks wapniowy.
Wspomaga funkcje obronne systemu odpornościowego skóry. Działa ochronnie na naskórek oraz skutecznie zapobiega powstawaniu podrażnień. Chroni przed uszkodzeniami lipidową barierę naskórka. Wpływa korzystnie na naturalne pH.
Nisko- i wysokocząsteczkowy kwas hialuronowy aktywnie wiąże wodę w skórze i utrzymuje optymalny stopień nawilżenia. Doskonale tonizuje i odświeża.
Preparat aktywnie wspomaga system immunologiczny skóry
- skutecznie łagodzi podrażnienia zmniejszając powstawanie prostaglandyn biorących udział w reakcjach alergicznych,
- redukuje nadwrażliwość skóry na negatywne czynniki zewnętrzne, intensywnie regenerując strukturę skóry oraz wzmacniając naturalną warstwę ochronną naskórka,
- neutralizuje wolne rodniki przyspieszające proces starzenia się skóry,
- chroni skórę przed szkodliwym wpływem promieniowania słonecznego.

w porządku

Ogółem średnio lubię kosmetyki Ziaji, ale są wyjątki, tak jak ten tonik. Nawilża, koi, łagodzi skórę. Co ważne - nie uczula, nie podrażnia wrażliwej cery.

super

Świetnie sprawdza się też przy tłustej skórze, przetestowałam na własnym czole, nosie i policzkach. Dobrze nawilża, jest bardzo łagodny. Trzeba się go trochę naszukać, ale cena bdb.

Używam tego produktu od: 1 mies.

świetny!

Bardzo lubię te serię Ziaji.
Tonik ma same plusy:

- rewelacyjnie nawilża
- odżywia
- ładnie pachnie
- wydajny
- cena 7 zł jak na tak dobry kosmetyk jest zwyczajnie śmieszna :)

Polecam. Długo nie mogłam go znalezć, ale w Schlekerze jest po 6,99 zł :)

Używam tego produktu od: 1 mc

Tonik idealny

Tak, tak, tak :)
Jak poprzedniczka nie sądziłam, że produkt z ziaji może tak dobrze wypaść. A ma się na czym popisać, mam suchą skórę na policzkach, normalną na brodzie, przetłuszczającą się na czole.. Plus trądzik. Ten tonik zdziałał cuda. Po kuracji kwasami nawilżył moją skórę, pory się zwężyły, wygląda teraz o niebo lepiej.
Ogromny plus za to, że po nim mam mniej niespodzianek na twarzy. Śliczny zapach i niska cena. Zdecydowanie KWC.

Mój Ci on!

Nigdy nie powiedziałabym, że tonik takiej firmy jak Ziaja mnie tak zachwyci! dawno dawno temu jak jeszcze byłam 13tką, używałam Toniku rumiankowego który niemiłosiernie kleił mi po prostu twarz, i powiedziałam tonikom tej firmy zdecydowane nie. Jednak gdy skończył się mój ulubiony tonik, moja współlokatorka pożyczyła mi ten na spróbowanie. Szczerze mówiąc byłam do niego na początku sceptycznie nastawiona, jak się okazało zupełnie niepotrzebnie;) byłam zadziwiona jego działaniem, nie piekła mnie po nim twarz, nic nie szczypało, i lekko nawilżał (mam cerę mieszaną i to dla mnie b. ważne) i zlikwidował niemiłe ściągnięcie twarzy po myciu. Postanowiłam kupić sobie swój, i nie żałuję ani trochę zakupu:) Jestem nim po prostu oczarowana;) po pierwsze-jego działanie nie odbiega od wysoko półkowych toników, a jest 4 razy tańszy:) "skoro nie widać różnicy, to po co przepłacać?;) " nie szczypie nawet przy przejechaniu po oczach, a moje oczy są bardzo delikatne(nawet płyny micelarne mnie szczypią) nie ma dodatku alkoholu, nie wysusza, czy koi podrażnienia? ciężko mi stwierdzić(rzadko takowe miewam a jeśli już stosuję do tego odpowiednie preparaty) ale śmiało mogę stwierdzić ich nie powoduje. Uwielbiam to uczucie gładkiej skóry wieczorem, i po przebudzeniu:) nie rozstają się z nim nawet przy wyjazdach, obecnie to mój "must have" używany po żelu do twarzy, w skrócie, jeśli ktoś się waha co do zakupu, nie zastanawiaj się ani chwili dłużej, jest po prostu cudowny:)

Używam tego produktu od:2 lat
Ilość zużytych opakowań:sporo

Superowy!!!!

jestem posiadaczką cery mieszanej która ostatnio jest bardzo nadwrazliwa, ten tonik jest dla mnie swietny, nie podraznia, nie wysusza, nie szczypie mnie po nim twarz, jak to było choćby po toniku ogórkowym też ziaji, swietnie odświerza, tonizuje i niewiele kosztuje no i przyjemnie pachnie.
Polecam!!!!!!

Używam tego produktu od:1 mca

Bardzo fajny tonik

Używam go wraz z innymi produktami z serii Calma HLC, na przekór mojej nie suchej cerze ;)

Plusy:
- nie wysusza ani nie podrażnia (nawet w okolicach oczu!)
- przyjemnie tonizuje i odświerza
- koi i uspokaja skórę
- nie pozostawia uczucia lepkości
- nie zapycha (chociaż nie jestem przekonana, czy tonik mógłby zapychać)
- wydajność
- cena
- ładne, estetyczne i praktyczne opakowanie

Minusy:
- zawsze po użyciu mam wrażenie nie do końca oczyszczonej cery

Mimo wielu plusów nie wiem, czy zdecyduję się go kupić ponownie. Chciałabym wypóbować jeszcze mnóstwo innych toników, a ten nie zrobił mi nic, co by mnie powaliło na kolana i przy nim zatrzymało. Ale pewnie kiedyś jeszcze go kupię (jak nie będę miała pomysłu i nie znajdę jeszcze swojego KWC).Używam tego produktu od: paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

bardzo dobry produkt

kolejny świetny tonik: obok Garniera do skóry wrażliwej i toniku Pollena Ewa z koniczyny łąkowej. Najbardziej cenię w nim sobie delikatność i fakt, że nie zapycha mojej skóry - ale przyjemnie tonizuje i łagodzi. Świetny produkt za małe pieniądze, aczkolwiek ostatnio gustuję w hydrolatach z BU;) Jednak niekiedy zmęczona zapachem kocanki wracam do tego produktu:)

Kapitalny!

świetny tonik. Nie wysusza, nie podrażnia, świetnie oczyszcza a kosztuje niewiele. Ogromny plus za zapach - większość kosmetyków mnie irytuje pod tym względem, ale nie ten. Polecam!

Używam tego produktu od: ponad miesiąc

Spełnia obietnice producenta

Od dawna poszukiwałam toniku, który nie podrażni mojej suchej skóry i jednocześnie dokładnie ją oczyści. Przez przypadek natrafiłam na ziaje i ku zaskoczeniu tak tani produkt okazał się strzałem w dziesiątkę:)
+nie podrażnia, nie uczula
+przyjemnie odświeża
+wydajny
+tani
Reasumując Calma HLC to kolejny udany produkt ziaji, w który warto się zaopatrzyć:)

Godny polecenia

Uwazam ze jest to bardzo dobry produkt, nawilza moja skore ladnie pachnie i jeszcze nigdy mnie nie podraznil, dlatego ze wszystkich tonikow do twarzy uzywam tylko ten. Polecam Używam tego produktu od: 2007
Ilość zużytych opakowań: troche ich bylo

Koi

Robi to co tonik winien robić czyli koi, uspokaja skórę, nawilża, nie zapycha, uspakaja naczynka,
wydajny jak to Ziaja. Choc czasem zamknięcia się zacina.
Jak każde kosmetyki Ziaji tanie i dobre:)

Używam tego produktu od:3 miesiecy