Profarm, Proderma, ProOil, Pichtowy antybakteryjny krem nawilżający

Profarm, Proderma, ProOil, Pichtowy antybakteryjny krem nawilżający

Przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji cery mieszanej i tłustej ze skłonnościami do powstawania zaskórników, wyprysków i trądziku. Zawiera naturalny olejek pichtowy z jodły syberyjskiej. Krem bardzo dobrze się wchłania, oczyszcza i wygładza skórę, usuwa zanieczyszczenia i obumarłe komórki skóry, odblokowuje pory. Działa kojąco na drobne zaczerwienienia i skutecznie łagodzi podrażnienia. Zapobiega powstawaniu czynnych wykwitów trądzikowych oraz normalizuje wydzielanie tłuszczu.

super

Wracam do niego podczas letnich miesiecy, gdy moja skora wytwarza wiecej sebum.
W zimie feket nawilżania na mojej skorze nie jest zadowalający więc użuywam kremów bardziej tresciwych.
Latem moja skora ogolnie wyglada dobrze, a krem pomaga stan ten utrzymac. Stosuje go i na dzien i na noc- w ciagu dnia skora blyszczy sie tylko minimalnie natomiast kładac sie spac nakladam grubsza warstwe i skora bardzoi fajnie wyglada po przebudzeniu.

Zdecydowanie godny polecenia- moze nie zadowolic kazdego, ale sprobowac warto, bo nie pownien tez zaskodzic.
Swietny krem w niskiej cenie.

Używam tego produktu od:kilku lat
Ilość zużytych opakowań:ok.5

Przereklamowany

Używałam kremu w połączeniu z tonikiem z tej samej serii.
+ niska cena
- świeciłam się po nim jak latarnia
- zapach
- działanie antybakteryjne to jakaś pomyłka, efekty były wręcz odwrotne, bo stan cery mocno się pogorszył

Ilość zużytych opakowań: trochę więcej niż 2

całkiem całkiem

Własciwie przyjazny krem, nie zauważyłam po nim żadnej poprawy kondycji cery ,ale też jej nie pogorszył.
W przypadku bardzo problemowych cer, nie spodziewałabym sie cudów. Jego zalety :
+++nawilża
+++ładnie pachnie (leśnie:p)
+++troche ujednolica koloryt twarzy
+++matuje, ale nie jakoś powalająco.
+++cena w stosunku do wydajności- wydajny
+++nie zapycha
Minusy:
--- po prostu nie pomaga na krosty ;(
--- trudno go znaleść

Podsumowując - nie pomaga i nie szkodzi, ale w jakiś sposób przyjemnie się go stosuje.

Używam tego produktu od:6 m-cy
Ilość zużytych opakowań:jedno

do cery mało problemowej...

Krem ma ładny zapach (taki iglasti i świeży), dobrze się wchłania i matuje. Nie jestem jednak pewna, czy nawilża skórę. Co do jego działania antybakteryjnego i przeciwtrądzikowego, to dla mnie jest za słabe...Polecam do cer mało problemowych.

EFEKT ODWROTNY !!

Na początku byłam zadowolona z konsystencji ,zapachu i nawet kupiłam jeszcze tonik do kompletu.Zauważyłam jednak ,że wychodzą mi jeszcze gorsze bolące gule na całej twarzy,nie myślałam że to od kremu i używałam dalej ,ale natknęłam się na podobne opinie i odstawiłam i tonik i krem chociaż przyjemnie mi się stosowało ten duecik,problem zniknął i nie eksperymentuje z kremami stosuje sprawdzone np.Ziaji

Używam tego produktu od:kilku tygodni

moze byc

nie zlikwidowal mi ani jedego chyba syfa, ale nawet go lubie. to chyba jedyny krem nawilzajacy po ktorym sie nie swiece. moge go nalozyc pod makijaz i jestem matowa znacznie dluzej niz wtedy gdy uzyje kremu stricte matujacego. ladnie nawilza i za to go lubie. tradziku niestety nie leczy ani troche.

Używam tego produktu od:od 2 miesiecy

bez rewelacji

Kupiłam ten krem po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii na jego temat na Wizażu. Zużyłam jedno opakowanie, efektów nie zauważyłam dlatego już do niego nie wrócę. Zapach trochę intensywny, ale da się wytrzymać. Nie robi krzywdy dlatego 2 gwiazdki. Jednak spodziewałam się o wiele lepszych efektów. Można wypróbować bo nie jest zbyt drogi. Może komuś przypadnie do gustu.

Używam tego produktu od

Zdecydowanie nie dla mnie...!

Naczytalam sie sporo pozytywnych opinii na temat tego kremu wiec postanowiłam przetesować go na wlasnej skorze...naszukalam sie go po calym miescie! bardzo ciezko go dostac!
niestety w moim przypadku sie nie sprawdził...Po pirrwsze zapach- kompletnie mi nie odpowiada, pogorszyl stan mojej cery, wyskoczylo mi wiecej krostek, nie nawilzył. Generalnie u mnie same szkody...

Używam tego produktu od:juz nie uzywam
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

polecam

Mam cerę mieszaną i ten krem jest dla niej bardzo dobry. Nawilża, a jednocześnie matuje - niesamowite. Bardzo dobrze nadaje się pod makijaż. Nie zniknęły mi krostki, ale tez nie pojawiły się nowe. Jest zdecydowanie lepszy od tego "na dzień" i " na noc". Używam już 3 tubke. Dla mnie ważne jest to, że jest on dośc tani. 8zł za 75ml!

Używam tego produktu od:4miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie trzeciej

wszystko super...ale

krem nie poprawił mi stanu cery, ale też nie pogorszył, mam poczucie ze nakładając go pod podkład jakos tam chronię moją buźkę, bardzo mi odpowiadał, ale niestety nie nawilża tak jak tego oczekiwalam, mam wysuszoną bardzo buzię po smarowaniu acnemycinem plus, wiec nie dało mi to zadowalającego efektu, wolę happyderm.
ale dla osób, których cera nie jest mocno wysuszona, to jest to krem raczej bardzo odpowiedni i polecam

Używam tego produktu od:4 miesiecy

spoko nawilzacz:)

kupilam go w malutkiej drogerii w moim miescie;) wiec az tak trudno dostepny nie jest. mialam strasznie przesuszona skore od lysanelu active i musialam odstawic siarkowa moc bo jeszcze bardziej podkreslala wysuszona skore. krem smierdzi, bez dwoch zdan;P ale nawilza wysmienicie:D matuje niezbyt dobrze, ale jak juz wspominalam z wysuszona skora radzi sobie super:) nie zatyka porow(nie zauwazylam jednak zeby je tes oczyszczal), nie podraznia, jest smiesznie tani:) polecam

Używam tego produktu od: od miesiaca ok
Ilość zużytych opakowań: polowa pierwszego

OK

Może jestem troszkę zawiedziona, liczyłam na większą poprawę stanu cery, ale to w końcu krem a nie lek z apteki.
Po pierwsze krem super nawilża. Buźka wreszcie nie jest przesuszona jak po wielu specyfikach do cery trądzikowej. Krem jest idealnym podkładem pod makijaż. Po drugie, mimo że producent nie obiecuje matowienia cery, to jest ona przyjemnie, tak jakoś naturalnie matowa.
W moim przypadku raczej nie zapycha porów.
Wydajny.
Niestety trudno dostępny, ale od czego jest allegro:)
Jakiegoś znacznego oczyszczenia cery nie zauważam, ale skóra jest wizualnie ładniejsza. Łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia.

Używam tego produktu od:prawie 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań:ciągle pierwsze