Eau Thermale Avene, Cleanance, Gel nettoyant (Żel oczyszczający nie zawierający mydła) (stara wersja)

Żel oczyszczający do cery tłustej (wrażliwej) ze skłonnością do powstawania trądziku. Zawiera 49% wody termalnej, bardzo delikatnie oczyszcza, pomaga ograniczyć podrażnienia, reguluje wydzielania łoju. Nie wysusza.

Nie rozumiem zachwytów...

Zakupiłam ten żel, ponieważ szukałam jakiegoś delikatnego kosmetyku, który zmył by makijaż i dobrze oczyścił twarz. Zachęciły mnie dodatkowo opinie na wizażu więc postanowiłam : spróbuję.

Ale do rzeczy:
+estetyczna, zgrabna buteleczka
+świetne zamknięcie - idealne na podróż, nic się nie wylewa
+dobrze zmywa makijaż
+wydajny
i na tym plusy się kończą... Jest to zwykły, najzwykleszy na świecie żel, który jako tako oczyszcza twarz i nic poza tym. Ponad 30zł za coś takiego to według mnie wygórowana stawka.
Spełnił swoje zadanie jednak nie wybaczę mu uczucia ściągnięcia i suchości po myciu nim twarzy. Po takich pochwałach jakie otrzymał tutaj spodziewałam się czegoś więcej. Niestety...jest według mnie zdecydowanie gorszy od żelu Lirene, który jest 3 razy tańszy, a równie wydajny.

Ilość zużytych opakowań: jedno w użyciu

Jeden z lepszych dla cery trądzikowej

3 miesiące temu skończyłam ten produkt, byłam z niego bardzo zadowolona, ale chciałam wypróbować żel Vichy Normaderm.

Produkt jest niesamowicie wydajny, przy codziennym dwukrotnym stosowaniu wystarczył mi na 7 miesięcy. Niewielka ilość żelu nałożona na zwilżone dłonie wystarczyła na umycie całej buzi. Żel dobrze zmywa makijaż i sprawia, że moja twarz jest doskonale oczyszczona i świeża. Po dłuższym stosowaniu może lekko wysuszać buzię, ale na pewno nie sprawia, że twarz jest ściągnięta. Nawilżający krem na noc wystarczy.

Mam cerę tłustą, która od czasu do czasu walczy z trądzikiem. Ten żel uspokoił moją buzię i sprawiał, że "nieprzyjaciele" niechętnie się pojawiali.

Powrócę do tego produktu, gdy skończę pozostałe zapasy.

Używam tego produktu od: 10 miesięcy (od 3 przestałam)
Ilość zużytych opakowań: 1 - 250 ml

rewelacja!

pierwszy kosmetyk ktory zachwalam wszystkim, czegos takiego jeszcze nie mialam.

przede wszystkim dzialanie na skore widac juz po kilku uzyciach golym okiem, skora sie \'uspokoila\' czyli skonczyly sie jakies wyskakujace niespodzianki a jesli juz cos sie zaczyna pojawiac to od razu znika, zaskorniki zniknely, pory sie zwezily, zdecydowanie mniej sie swieci

jest bardzo wydajny, uzywam od 5 miesiecy a ledwo przekroczylam polowe opakowania

pachnie srednio fajnie ale juz sie przyzwyczailam i nie zwracam na to uwagi, bardzo dobrze sie pieni odrobina wystarczy

uzywam rano i wieczorem

Używam tego produktu od: 5 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Jak do tej pory najlepszy.

Bardzo fajny żel, dobrze się pieni, wystarczy malutka ilość na umycie całej buzi.
Nie daje uczucia ściągniętej skóry. Łatwo się zmywa, nie wysusza.
Jak do tej pory faworyt wśród żeli, pierwszy, po którym naprawdę czuję, że twarz jest dobrze oczyszczona, jedyny minus to dość wysoka cena.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

KWC !

Delikatny zel myjacy o duzej zawartosci wody termalnej, soap free !

Jak moja poprzedniczka, jestem zdania ze nic nie dorasta mu do piet.
Stosuje wraz ze szczoteczka do mycia twarzy.
Gustowna buteleczka, swietny dozownik.
Bardzo wydajny, wystarczy jedna kropelka zelu aby umyc twarz. Skora po zastosowaniu nie jest sciagnieta.
Czego chciec wiecej ?

Fajny ;-)

Całkiem dobry żel za rozsądne pieniądze.

+ Dobrze oczyszcza,
+ Nie wysusza,
+ Nie powoduje uczucia ściągnięcia,
+ Nie uczula,
+ Ma przyjemny zapach,
+ Wydajny.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

dobry

Żel dobrze oczyszcza skórę, ładnie ściąga pory, a co najważniejsze - nie pozostawia uczucia ściągnięcia i nie wysusza skóry jak większość żeli oczyszczających i przeciwtrądzikowych :) Pozostawia skórę gładką. Jest bardzo łagodny dla cery. Matuje na jakiś czas. Niestety nie zauważyłam działania przeciwtrądzikowego. Pryszcze nadal się pojawiają, a istniejące zmiany nie zmniejszają się... - czyli nie spełnia swojej podstawowej funkcji.
Świetnie usuwa makijaż, nie trzeba dodatkowo przemywać twarzy innymi specyfikami :)
Dobrze się zmywa, ale pozostawia na skórze leciutki film.
Ma delikatny zapach, ładny, trochę słodki. Skądś go już znam, ale nie wiem skąd.
Jest bardzo wydajny, butelka spokojne wystarczy na conajmniej dwa miesiące codziennego stosowania :) Bardzo się pieni, piana potrafi dostać się do nosa :P

Ilość zużytych opakowań: jedno małe

mój numer 1

Żel idealny do cery tłustej. Dokładnie zmywa resztki makijażu oraz sebu pozostawiając cerę czysta i świeżą. Posiada przyjemny zapach oraz co najwazniejsze nie uczula. Dla mnie ten żel jest idealny.

Używam tego produktu od: grudnia 2011
Ilość zużytych opakowań: jedno duże opakowanie

Super!

Żel do twarzy, który jako jedyny spełnia me oczekiwania. Idealny do cery tłustej i mieszanej, oczyszcza najdokładniej ze wszystkich żeli, jakie używałam. Skóra po jego użyciu jest wyraźnie oczyszczona.

Super działania za niezbyt wysoką cenę.

Jedyny minus:
- dozownik - przekręcanie nakrętki jest dość niewygodne i może powodować wyciekanie żelu z opakowania w trakcie podróży.

warto spróbować

zdecydowanie jeden z najlepszych żelów, jakich używałam
plusy:
+fanstastycznie oczyszcza twarz
+nie przesusza
+wygodne opakowanie
+zmywa cały makijaż
+bardzo wydajny (dosłownie kilkoma kroplami umyjemy całą buzię)
+ma fajny," świeży" zapach

minusem może być cena, lecz jest to tak wydajny produkt, że nie odczujemy tego. lepiej kupić ten, droższy, niż męczyć się z innym, tanim żelem

Używam tego produktu od: ok. 3 tyg

plusy:
* doskonale oczyszcza twarz z makijażu i zanieczyszczeń
* bez problemu zmywa wodoodporną maskarę nie podrażniając oczu co jest dla mnie ogromnym plusem
* jest baaardzo wydajny, wystarczy niewielka ilość by umyć całą buzię
*ma gęsąa konsystencję, która mi jak najbardziej odpowiada
* dobrze się pieni
* ma ładny zapach
* zamknięcie jak dla mnie jest ok, ani razu mi się nie zacięło

minusy:
minusem może być cena. ja kupuję ten żel w uk za troszke ponad 8 funtów i kwota ta jak na tak dobry produkt jest dla mnie do zaakceptowania;)

Jestem w trakcie używania 2 opakowania, raz zdradziłam ten żel dla vichy normaderm i bardzo pożałowałam, ponieważ Avene jest o niebo lepszy.
polecam

Godny uwagi

Żel spełnia swoje działanie , dobrze oczyszcza twarz , nie podrażnia , troszeczkę wysusza mi twarz ale to może dlatego że krem jest dedykowany do cery tłustej a ja mam mieszną . Mogli by zmienić nakrętkę opakowania bo czasami się zacina - cięzko wogóle otwierać i zamykać żel - lepsze by było stnadardowe opakowanie .
Zel jest bardzo wydajny - wystarczył mi na ok 2,5 miesiąca . Niestety jest też trochę drogi - najlepiej polować na okazję - mi udało się znaleźć w aptece za 35zl (i tyle jestem w stanie max za niego dać)

Na razie testuje żel Tołpy ale nie wyklumacz że wróce do Avene

Używam tego produktu od: 2,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 całe 200ml