Eau Thermale Avene, Cleanance, Gel nettoyant (Żel oczyszczający nie zawierający mydła) (stara wersja)

Żel oczyszczający do cery tłustej (wrażliwej) ze skłonnością do powstawania trądziku. Zawiera 49% wody termalnej, bardzo delikatnie oczyszcza, pomaga ograniczyć podrażnienia, reguluje wydzielania łoju. Nie wysusza.

KWC

Dla mnie zdecydowanie KWC, wsrod zeli do mycia twarzy dla cer problemowych, sklonnych do tradziku i niedoskonalosci ! Bardzo dokladnie oczyszcza, nie wysusza, nie podraznia, wrecz lagodzi podrazniona i przesuszona cere. Ma delikatny i przyjemny zapach, jest bradzo wydajny. Skora po jego uzyciu jest idealnie oczyszczona, nie ma mowy o uczuciu sciagniecia.Polecam:)

Używam tego produktu od: 2 m-ce
Ilość zużytych opakowań: wciaz pierwsze

fantastyczny

kupilam ten kosmetyk bo zmagalam sie ze swoja wrazliwa na podraznienia mieszana cera od dawna i dermatolog mi doradzila ten kosmetyk bez mydla. Juz po pierwszym uzyciu zauwazylam jaka roznice robi mojej skorze...
zero sciagniecia, zero czerwonych podraznien, cera odswiezona, pory zmniejszone i swietne oczyszczanie, mam nawet wrazenie,ze reguluje wydzielanie sebum wiec skora jest ladnie zmatowiona. Jestem zachwycona!!!
Do tego zel jest MEGA wydajny...juz malutka kropelka pieni sie mile i wystarcza na dokladne wymycie calej mordki.
polecam zdecydowanie

Używam tego produktu od:2 msc-y
Ilość zużytych opakowań:piersze

Wartosciowy kosmetyk :)

Doskonale oczyszcza skore, delikatny. Nie wysusza. Bardzo, bardzo wydajny - wystarczy na prawde niewielka ilosc. Wygodne opakowanie latwe w uzyciu. Nienajladniejszy zapach ale sposob w jaki pielegnuje skore to wynagradza. :)

Używam tego produktu od: 6 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1/2 opakowania

Bardzo dobry żel. Swietnie oczyszcza skórę twarzy nie wysuszając jej przy tym. Bardzo ładnie pachnie i jest niesamowicie wydajny. Juz kropelka wystarczy aby dokładnie umyć całą twarz. Wygodne opakowanie z przekręcana zakrętką. Zdecydowanie polecam ten kosmetyk.Używam tego produktu od:1 m-c
Ilość zużytych opakowań: początek pierwszego

dobrze oszyszcza, nie wysusza

Kupiłam przez przypadek, potrzebowałam natychmiast żelu bez sls. Nie zwróciłam uwagi że jest do skóry tłustej, a jako że jestem posiadaczką suchej, natychmiast naplułam sobie w brodę.

Ale o dziwo, żel spisuje się świetnie również przy takiej cerze, bowiem zupełnie nie wysusza, świetnie oczyszcza i daje uczucie takiej przyjemnej świeżości.

Ponadto ograniczał błyszczenie mego czoła, które zaświecić lubi, (ale to tylko pozory - spróbuj je zmatowić natychmiast skórki wylezą) także dla bardziej tłustych cer powinien być jak znalazł.

Może robię mu kuku nie dając 5 gwiazdek, ale jak zasługuje to sam się obroni - ja nie mogłam wykorzystać w pełni jego możliwości.

I nie wykluczam że go jeszcze kiedyś kupię.

Używam tego produktu od: lato 2006

Świetny!!!!

Moja skóra jest wrażliwa ze skłonnością do krostek.Używalam go w parze ze świetnym tonikiem matującym(chyba do niego wroce,bo teraz nie uzywam juz tonikow tylko wodę termalną)Muszę przyznac ze ma same plusy:genialnie oczyszcza,ogranicza wydzielanie sebum,daje poczucie czystosci,ma dużą pojemność i do tego jest najbardziej wydajnym kosmetykiem jaki znam:jedna kroplą bylam w stanie umyć cała buzke;DJest wart swojej ceny!!!!

Używam tego produktu od:roku

Bez wad

Nie mam mu nic do zarzucenia. Przymierzałam się do żelu myjącego Lancome Pure Focus, ale w końcu stanęło na Avane i absolutnie nie żałuję. Jest lepszy od innych kosmetyków tego typu przede wszystkim dlatego, że nie ściąga skóry (a robią to nawet niby delikatne żele, np. Shiseido Pureness, które używałam przed Avene). Ładnie oczyszcza, zero wysuszenia czy ściągnięcia. Jest bardzo wydajny, ładnie lachnie, praktycznie opakowanie z przesuwanym otworem. Od czasu gdy go używam, nie mam problemów z wypryskami (oczywiście przy "terapii łączonej" z innymi kosmetykami).

Ilość zużytych opakowań: jeszcze dłuuugo pierwsze

Jedyny!

Najlepszy żel do cery tłustej z problemami. Doskonale oczyszcza twarz i pozostawia miłe uczucie czystości i odświeżenia. Zaden inny specyfik nie może się z nim równać. Dobrze się pieni i jest meega wydajny - nawet na 2 lata przy stosowaniu go 2 rayz dziennie ;o
POLECAM!!

Używam tego produktu od: 4lat

godny polecenia

Po raz kolejny zrobiłam sobie przerwę od Normaderma Vichy i tym razem jestem zadowolona.
Jest nieco delikatniejszy niż ww żel - nawet po dostaniu sie do oka nie szczypie.Skóra jest dobrze oczyszczona, i nie tak bardzo ściągnięta jak przy Vichy(chociaż to akurat mi sie podobało),do tego doskonale zmywa makijaż.
Zapach jest przyjemny, raczej neutralny.

Hitem jest za to opakowanie - (znowu porównanie do Vichy, który jako że ma pompkę sprawił mi kilka przykrych niespodzianek w czasie podróży) dzięki sprytnej zakrętce najmniejszych obaw wrzucam go bezpośrednio do torby!

Ilość zużytych opakowań: pół

Żel jest bardzo dobry. Już niewielka kropelka wystarczy by dokładnie umyć twarz. Nie ściąga skóry, nie podrażnia. Mam cerę mieszaną i czasami jakieś niespodzianki się pojawiały. Szczególnie dokuczliwe były grudki na policzkach, które teraz zniknęły. Myślę, że to dzięki właśnie temu żelowi. Ja stosowałam go tylko wieczorem (rano przecieram twarz tylko tonikiem) i jeszcze nigdy kosmetyk nie był tak wydajny. Kupiłam go w wrześniu w zeszłym roku i dzisiaj dopiero się skończył. Mimo jego zalet nie wiem czy go jeszcze kupię. Denerwuje mnie opakowanie, które jest mało poręczne. To zakręcanie butelki było irytujące szczególnie gdy żel był na wykończeniu i stała ona do góry nogami. Tak poza tym to nie ma do czego się przyczepić:)

Używam tego produktu od: września 2006

Dobrze oczyszcza skórę, nie podrażnia. Jest bardzo wydajny, wystarczy mała ilość żeby umyć twarz. Dobrze radzi sobie z makijażem. Na pewno kupię kolejne opakowanie.

Ilość zużytych opakowań: wciąż pierwsze

bdb

Zakupiłam ten zel po tym jak skonczył mi sie vichy normader ktory uzywam i polecam tez jest ok. tylko wydaje mi sie ze avene na dłuzej posłuzy jest bardziej gesty przez to bardziej wydajny,troszke skora jest przesuszona po myciu ale po nałozeniu kremu wraca wszystko do normy:) polecam

Używam tego produktu od:1
Ilość zużytych opakowań:miesiac