Lirene Dermoprogram, Będę Mamą, Wygładzający balsam antycellulitowy

Lirene Dermoprogram, Będę Mamą, Wygładzający balsam antycellulitowy

Wygładzający balsam antycellulitowy skutecznie zmniejsza widoczność cellulitu, który pojawia się podczas ciąży. Balsam zawiera masło kakaowe, dzięki któremu skóra staje się gładka i miękka. Poprawa jędrności następuje dzięki zawartości witaminy PP, która umożliwia prawidłowe funkcjonowanie skóry oraz stymuluje syntezę struktur kolagenowych. Olej canola, witamina E i gliceryna wpływają na poprawę nawilżenia skóry, wygładzają i uelastyczniając naskórek, czyniąc skórę bardziej napiętą.

regenerujące, wygładzające, antycellulitowe, ujędrniające
w tubie
serum
pielęgnacja ciała

Przyjemny w użytkowaniu

Produkt przyjemny w użytkowaniu. Ma bardzo ładny zapach, szybko się wchłania i brzuch i ciało jest długo przyjemnie nawilżone. Niestety mimo stosowania przez całą ciąże, rozstępy wyszły przez samym porodem, ale nie ma co się dziwić ponieważ jest to rzecz genetyczna i czasem nie da się im zapobiec. Ale produkt i tam bym poleciła :)

Nie jestem w ciąży, a jestem zachwycona ;)

Balsam kupiłam na promocji w rossmanie. Skusił mnie jego bardzo pozytywny skład. Przy mojej wrażliwej skórze ciężko o coś naprawdę dobrego. Antycellulitowy to on nie jest, za to przepięknie nawilża skórę. Świetnie się sprawdził u mnie. W dodatku jego konsystencja jest naprawdę lekka i o dziwo daje efekt odprężonej skóry na dość długo jak na tak lekki produkt.
Na pewno do niego wrócę, bo mało który drogeryjny preparat do pielęgnacji ciałą jest mnie w stanie zachwycić.
P.S. przepięknie pachnie <3

Może być

Używałam ten balsam przez miesiąc stosując go codziennie, czasem udawało mi się dwa razy dziennie. Balsam jest średnio gęsty, o kolorze białym i nawet przyjemnym zapachu. Po posmarowaniu skóra jest nawilżona, miękka, odrobinkę jędrna i napięta. A jak z efektami ? Średnio mi tu o nich mówić, ponieważ stosowałam go zaledwie miesiąc i cudów się nie spodziewałam, ale na pewno nie zaszkodził i może troszkę poprawił moją skórę w czasie ciąży, ale jeszcze do ideału moim zdaniem mu brakuje,