Palmer's, Cocoa Butter Formula, Massage Lotion for Stretch Marks (Palmers balsam pielęgnacyjny przeciw rozstępom)

notino.pl
Średnia ocena: 3.99/5

Średnia ocena: 3.68/5

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

Specjalistyczny balsam przeciw rozstępom o działaniu uelastyczniającym na bazie masła kakaowego, wzbogaconego witaminą E, masłem shea oraz specjalna formuła Bio C-Elaste zawierająca składniki o działaniu przeciwrozstępowym, pomaga poprawić jej elastyczność. . Idealne połączenie składników zmniejsza ryzyko powstania rozstępów skóry w czasie ciąży, u nastolatków w okresie wzrostu, u osób z wahaniami wagi ciała. Balsam pomaga również spłycić i rozjaśnić rozstępy już powstałe.

wygładzające, ujędrniające, natłuszczające, regenerujące, uelastyczniające / na rozstępy
bez parabenów, hipoalergiczna
z aplikatorem
wrażliwa, sucha, normalna
pielęgnacja ciała

Niestety nie pomaga ani nie zapobiega :(

Kupiłam balsam gdy dowiedziałam się że jestem w ciąży i smarowałam nim brzuch, do ok. 7 miesiąca nie było żadnego rozstępu. Później jak zaczęły wychodzić po kolei tak teraz mam caly brzuch w rozstępach. Tak jak przypuszczałam- jest to genetyczne. Smarowałam jeszcze brzuch po ciąży + szczotkowałam… nic to nie pomogło. Generalnie mi ten balsam nie przypasował- nie ma ładnego zapachu, nie pomógł oraz zostawia lepką warstwę.

W skrócie:
Zalety:
- opakowanie z pompką
- bardzo wydajny

Wady:
- nie zapobiegł rozstępom
- nie rozjaśnił rozstęp i nie spłycił
- nie podoba mi się jego zapach
- cena
- nie zauważyłam nawilżenia
- zostawia lepką warstwę

Przed rozstępami nie uchroni ale i tak jest fajny

Nie ma co się oszukiwać - balsam rozstępom nie zapobiegł, pomimo smarowania brzucha 2 a nawet trzy razy dziennie mniej więcej od trzeciego miesiąca ciąży. Z tym, że ja nie wierzę w magiczne właściwości balsamów, których skład w ciąży powinien być prosty. No i tutaj jest - balsam przy tym ładnie pachnie i zostawia na skórze miłe wrażenie. Używałam nie tylko na częściach narażonych na rozstępy (skoro i tak im nie zapobiegał - po co), świetnie mi się sprawdził po goleniu. Mam bardzo wrażliwą skórę i większość balsamów po depilacji tylko mnie uczula (nawet jeśli sto razy na opakowaniu napiszą, że to balsam po goleniu i że jest hiperdelikatny). Tutaj balsam mnie zaskoczył i choćby z tego względu mam zamiar go kupować.

Najlepszy ????

To już jest chyba moje siódme opakowanie balsamu. Używam go na noc i rano skóra jest wypielęgnowana, cudownie nawilżona. Chroni skórę przed rozstępami więc w trakcie diety jest to świetne rozwiązanie.

Mocno nawilża

Balsam Palmer's lubie za działanie ujędrniające które widać już po kilku minutach po użyciu. Skóra robi się bardziej napięta, jędrniejsza - używam go głównie na brzuch. Stosuje go dwa razy dziennie. Zaczęłam go stosować po ciąży, wcześniej o nim nie słyszałam. Pomaga mi więc najbardziej w ujedrnianiu skóry i zapewnieniu nawilzenia.
Krem ten zawiera naturalny, bogaty skład: Masło kakaowe, Masło shea, kolagen, elastynę, olej arganowy.
Ma taki trochę jakby kakaowy zapach, całkiem przyjemny, bardzo delikatny.
Konsystencja jest dość lekką, latwo się rozprowadza I szybko się wchłania w skórę więc super.
Opakowanie jest dość spore , w poręcznej bo z dozownikiem więc łatwo się wydobywa z opakowania.

Najlepszy balsam

Trzy ciaze i prawie brak rozstępów, w dużej mierze geny ale i zasługa tego balsamu. Świetnie się rozprowadza, nie zostawiam tłustego filmu i plam. Rewelacja ????

Bardzo fajny

Specjalistyczny balsam przeciw rozstępom.
Zawiera bardzo fajne składniki : kolagen, elastynę, luteinę, ekstrakt z wąkrotki azjatyckiej, olejek arganowy, masło shea oraz olejek ze słodkich migdałów.
⚪Bardzo łatwa i wygodna aplikacja dzięki pompce
⚪idealnie nawilża skórę
⚪Zapobiega powstaniu rozstępów i pomaga również rozjaśnić oraz spłycić rozstępy już powstałe
⚪przyjemny zapach
⚪Jest bardzo wydajny

Dobry balsam, ale rozstępom nie zapobiegnie

Zacznę od tego, że żaden balsam czy olejek nie jest w stanie przeciwdziałać rozstępom. Jeśli ktoś na to liczy, to lepiej niech nie wydaje pieniędzy na tego typu cuda, bo rozstępy to niestety kwestia genetyki. Tego typu balsamy mogą natomiast pomóc uelastycznić skórę, co sprawi, że rozstępy będą mniej widoczne i szybciej zjaśnieją.

Balsam stosowałam dwa razy dziennie przez całą ciążę. Używałam go na brzuch, piersi i pośladki. Zużyłam trzy opakowania, mogę więc śmiało powiedzieć, że jest bardzo wydajny. Balsam ładnie pachnie, dobrze się rozprowadza, ma wygodne opakowanie z pompką. Jest gęsty, więc pod koniec opakowania nic już nie leci z pompki, natomiast po przewróceniu butelki do góry nogami i nabieraniu balsamu palcem, spokojnie wystarczy go jeszcze na tydzień.

Jeśli chodzi o efekty, to rozstępom nie zapobiegł. Na brzuchu i pośladkach nie pojawił się ani jeden, natomiast na piersiach sporo, czyli dokładnie tak jak u mojej mamy, która nie stosowała w ciąży żadnych balsamów, więc tak jak pisałam wcześniej, to genetyka. Balsam natomiast świetnie nawilża i uelastycznia skórę. Jest to ważne, bo po porodzie skóra brzucha jest mocno "sflaczała" i musi się skurczyć, a tu elastyczność bardzo pomaga.

Ogólnie bardzo polecam balsam, uważam że ma rozsądną cenę, szczególnie, że często jest w promocji. Fajnie nawilża i uelastycznia skórę,natomiast na pewno nie zapobiegnie powstaniu rozstępów.

Polecam przyszłym mamom i nie tylko

Będąc w ciąży używałam kilku preparatów na rozstępy i ten również. Jestem bardzo zadowolona z tego produktu ponieważ spełnił moje oczekiwania, spełnił swoją rolę. Kupiłam go w drogerii internetowej w dobrej cenie. Konsystencja jest przyjemnie nawilżająca, dobrze się rozprowadza, jest bardzo wydajny co w przypadku preparatów na rozstępy jest bardzo ważne bo dużo się ich zużywa. Dzięki niemu nie mam praktycznie żadnych rozstępów a te które się pojawiły są praktycznie nie widoczne. Bardzo polecam ten preparat

dobry!

Powoli kończę opakowanie. Stosuję na go na brzuch, piersi i zewnętrzną stronę ud w czasie ciąży (obecnie szósty miesiąc). Balsam ma świetną tłustawą konsystencję, dobrze nawilża i ma słodki zapach. Używanie go to czysta przyjemność. Jeśli chodzi o same rozstępy to nie wierzę, że sam kosmetyk może zdziałać cuda. Póki co udaje mi się ich uniknąć mimo, że genetycznie mam do nich duuuże skłonności. Warto jednak dbać o elastyczność skóry i codziennie ją pielęgnować w najbardziej narażonych miejscach.
Minusem niestety jest słaba wydajność i dość wysoka cena.

Warty polecenia

Jestem bardzo zadowolona z rezultatów. Jak do tej pory na mojej skórze nie pojawiły się żadne rozstępy. Stosuje go już ponad pół roku. Konsystencja produktu jest gęsta ale łatwo rozprowadza się na skórze. Jest stosunkowo tani porównując specjalistyczne produkty innych marek.

Całkiem przyjemny produkt

Duży plus za opakowanie - aplikacja poprzez popmke jest nie tylko bardziej higieniczna ale i wygodna, zwłaszcza kiedy w grę wchodza kosmetyki o bardziej treściwych konsystencjach - nie brudzimy całej tuby aby wyciskać produkt.

Produkt średnio się rozprowadza, przez bardziej kremową konsystencje ale nie sprawia jakiś dużych problemów, po prostu dotychczas przywykłam do lżejszych konsystencji. Mimo to, dość komfortowo się go używa, wchłanianie nie jest byskawiczne ale nie ma tragedii (należę raczej do osób które zaraz chcą się ubrać i iść a tu chwilę trzeba poczekać). Skład jest fajny. Zapach... Mi przypomina trochę wodę po ogórkach haha nie wiem dlaczego, wolałabym żeby był całkiem bezzapachowy. Mimo wszystko, skóra jest po nim bardziej elastyczna, nawilżona. Co do rozstępów to pewnie będzie czas na ocenę działania po ciąży a do tego jeszcze długo.. Na ten moment uważam że to fajny produkt i pewnie jeszcze po niego sięgnę ale nie ukrywam że będę też szukać czegoś innego. Wydaje mi się że dość szybko znika z opakowania..

Kocham ten balsam!

Nigdy chyba nie miałam tak nawilżonej, gładkiej i kolorystycznie pięknej skóry. Jestem totalnie zauroczona. balsam jest bardzo wydajny, starcza mi na 2 miesiace przy codziennym stosowaniu na całe ciało. Polecam