Maybelline New York, Fresh Matte (Podkład matujący i odświeżający)

Maybelline New York, Fresh Matte (Podkład matujący i odświeżający)

Zapewnia matowy wygląd twarzy dzięki rewolucyjnej formule wykorzystującej specjalne mikrogąbeczki, które absorbują nadmiar sebum i zapobiegają świeceniu się skóry.
Idealnie rozprowadza się na twarzy, dzięki wyjątkowo lekkiej konsystencji. Pokrywa drobne niedoskonałości cery, nie blokuje porów. Przeznaczony do każdego rodzaju skóry. Zawiera filtr SPF 10. Hipoalergiczny. Testowany dermatologicznie.
Dostępny w 5 matujących odcieniach.

nie polecam

Używałam go dwa lata temu, kupiłam go przypadkowo i początkowo wydawał mi się w porządku. Dopiero potem porównując go z innymi podkładami zdałam sobie sprawę,że moja cera nie wyglądała w nim dobrze. Powodował,że twarz wyglądała jak maska, była zbyt matowa, sucha i taka sztuczna... Źle się rozprowadzał i pachniał zbyt intensywnie. Nie czułam się komfortowo mając go na twarzy.

Ilość zużytych opakowań: dwa

Taki sobie.

Kupiłam go dość dawno i początkowo gdy go użyłam pierwszym co mnie uderzyło był mocny pudrowy zapach.:/
I jakiś taki nienaturalny kolor - efekt maski. I leżał jakiś czas w szufladzie.
Do ponownego użycia skłoniło mnie to, ze poprzedni fluid się skończył.
No i o dziwo z jedną leciutką warstwą można wytrzymać. Miałam go na sobie nie długo. Ale nie matuje zbyt widocznie. Żadne tak zjawisko.
Kiedy użyłam go zaraz po kupieniu miałam krostki i przebarwienia. Kompletnie tego nie zakrywa. A grubsza warstwa nie rozprowadza się równomiernie (i powstaje dziwna przebarwiona cera).
Dobry dla lekkiego naturalnego makijażu i dla osób bez większych problemów skórnych, oprócz małego świecenia.

Używam tego produktu od: -
Ilość zużytych opakowań: 1 zaczęte

Nie dla mnie

Podkład ma żółto-pomarańczowy kolor (przynajmniej mój miał). Zdecydowanie za ciemny. Waży się na twarzy, nie matuje, kryje tak sobie. Na plus mogę zaliczyć cenę i wydajność. Mimo tego na więcej niż 2 gwiazdki nie zasługuje.

Używam tego produktu od:miałam go kilka lat temu

+ łatwa do aplikacji konsystencja
+ prosty wybór koloru
+ lekka konsystencja, która daje uczucie świeżości
+ cena
+ dobrze wygląda na cerze mieszanej
+ ładnie wygląda zimą

- nietrwały
- nie wytrzymuje w gorącu

Ilość zużytych opakowań: około 8

Wcale nie taki zły

Uważam że opinie są trochę przesadne. Podkład wcale nie jest taki zły. Co prawda nie utrzymuje się zbyt długo i nie kryje zbyt dobrze, ale gdy nie da się go w ogromnej ilości wcale nie tworzy efektu "maski". Kolorystyka baaardzo zróżnicowana. Łatwo dobrać odpowiedni kolor. To jest jego największy plus. Niestety nie utrzymuje się zbyt długo i po dłuższym czasie zaczyna się świecić. Jednak stosowałam go długo i nie narzekałam aż tak bardzo na niego.

Używam tego produktu od:rok
Ilość zużytych opakowań:ok 3

o nie

Slaby produkt,matuje na krotko,2-3h,efekt maski,nie kryje,wrecz podkresla niedoskonalosci,brudzi ubrania,plusy to takie ze latwo sie naklada,i to tyle:(

Używam tego produktu od:miesiac
Ilość zużytych opakowań:niecale 1

Słaby

Ten podkład nie jest nawet przeciętny. Jego słabe strony: matuje, ale na bardzo krótko, szybko znika z twarzy, nie kryje w ogóle ... Jedyny plus to jego konsystencja, ale co z tego jak nie spełnia swoich podstawowych zadań nawet jako lekki podkład...
Jest słaby...

Używam tego produktu od: dwa lata temu

taki sobie

ładnie stapia się ze skórą i przez pierwsze parę godzin matuje. później mam wrażenie że spływa (chociaż nie mam tłustej skóry, tylko mieszaną), przestaje matować. ogólnie nie jestem do niego przekonana.

Używam tego produktu od:roku, ale już zaprzestałam :)

maska

Podkład jest bardzo matujący, ale daje efekt maski i niemiłosiernie podkreśla wszystkie skórki. Daje efekt ściągnięcia skóry, nawet przy mojej mieszanej cerze. Nie odpowiadał mi też ostry perfumowany zapach kosmetyku. Krycie słabe.

Używam tego produktu od:dwa lata temu

Dobry

Jak la mnie bardzo dobry podkład, podkład doskonale kryje, potrafi uratować w ciężkiej sytuacji, podkład dosyć ciężki raczej dla osób z problemami cery, bardzo długo utrzymuje się na twarzy, b.dobrze matuje.

Używam tego produktu od:roku

warto sprobowac

uzywalam tego podkladu dosc dlugi czas...
do zmiany sklonil mnie dopiero fakt iz od poczatku stycznia nie przywoza go do rossmanna w moim miescie...
ale jak do tej pory bylam zadowolona z tego podkladu:)
ladnie stapia sie ze skora nie walkuje sie jednak po kilku godzinach skora zaczyna sie swiecic...
ale bylam w stanie mu to wybaczyc gdyz byl pierwszym podkladem ktory wygladzal skore sprawial ze pory sa mniej widoczne no i ten kolor...odcien 021nude idealny dla bardzo jasnej cery:)
teraz przezucilam sie na loreal true match zobaczymy jak sie spisze

Używam tego produktu od:2 lat

Taki sobie.

Podstawowa jego zaleta dla mnie to jego cudny zapach, ale w sumie nie po to jest podkład, że by pachniał ;-)
Poza tym jest dość rzadki, dobrze się rozprowadza, średnio kryje, nie robi maski, nie zmienia koloru.
Wady: kiepsko matuje, szybko się ściera i mocno brudzi ubrania.

Używam tego produktu od: 1 rok