Maybelline New York, Fresh Matte (Podkład matujący i odświeżający)

Maybelline New York, Fresh Matte (Podkład matujący i odświeżający)

Zapewnia matowy wygląd twarzy dzięki rewolucyjnej formule wykorzystującej specjalne mikrogąbeczki, które absorbują nadmiar sebum i zapobiegają świeceniu się skóry.
Idealnie rozprowadza się na twarzy, dzięki wyjątkowo lekkiej konsystencji. Pokrywa drobne niedoskonałości cery, nie blokuje porów. Przeznaczony do każdego rodzaju skóry. Zawiera filtr SPF 10. Hipoalergiczny. Testowany dermatologicznie.
Dostępny w 5 matujących odcieniach.

dobry podkład.

Zalety:
- piękny zapach
- jest tani
- jest trwały
- trafiona kolorystyka, posiadam kolor 045 - honey i jest taki sam jak moja skóra.
- jakość adekwatna do ceny, za te pieniądze się opłaca
- ładnie kryje niedoskonałości

Wady:
- jak na mój gust mógłby być jednak jeszcze trwalszy, tak zeby rzeczywiscie wytrzymał na buzi bez poprawek cały dzień
- troszkę trudno się rozprowadza

Jestem zadowolona z tego kosmetyku, być może dlatego że mam cerę raczej suchą a nie tłustą i chciałam czegoś lekkiego ale zarazem czegoś kryjącego. Ten podkład moim zdaniem jest jednym z lepszych.

Używam tego produktu od: kilku tygodnii
Ilość zużytych opakowań: narazie jedno

Średni

Jest to pierwszy podkład jakiego zaczęłam używać te parę lat temu. Nie narzekałam na niego, tymczasowo zrobiłam sobie przerwę, bo nie było go przez pewien czas w drogeriach, zwłaszcza mojego odcienia. Mam suche policzki i czasem zawodził mnie właśnie na nich. Przyznam szczerze, że zapach ma niesamowity, jak dla mnie pachnie różą, wygodne opakowanie, naprawdę całkiem dobry podkład, ale podrożał, to też jego minus, o ok. 6 zł, a starczał na krótko, bo na 2 miesiące. Mam do niego sentyment, może jeszcze go zakupię. ;-)

Używam tego produktu od: 5 lat z przerwami

TRAGEDIA!

To najgorszy kosmetyk z jakim mialam doczynienie. Nie robi nic dobrego ani nic co obiecal producent. Nie matuje a wrecz skora wyglada tlusto, walkuje sie, sciera fragmentami pozostawiajac plamy,tworzy efekt maski,odcien pozornie wybrany dobrze po jakims czasie na skorze robi sie pomaranczowy (dotyczy to ciemniejszych kolorkow) I do tego koszmarnie brudzi ubranie. Nie polecam nikomu !

Używam tego produktu od: uzylam go kilka razy
Ilość zużytych opakowań: jedno ale niecale

Masakra!

W żadnym życiu tego podkładu..

--------
Konsystencja byłaby ok gdyby nie wysychała po chwili
straszliwie sie wałkuje, jedynie po peelingu w miare ok
zostawia smugi, bo zasycha od razu
nie odswieza, nie matuje nic nie robi tylko paskudzi
brudzi ubrania
mialam kolor nude i robil sie pomaranczowy zawsze
i co najgorsza w tym przypadku wydajny...

i w ogole masakra

Używam tego produktu od: miesiac i nigdy wiecej

Dobry puder!

obeszłam wszystkie drogerie w zasięgu ręki, nigdzie nie było maybelline pure-make up więc wziełam ten.Bałam sie jak przeczytałam tutaj opinie o nim, teraz myślę co ja widziałam w pure make- up??(tylko tyle że ma lekką konsystencje i nie panikowałam że mnie pozapycha)Fresh Matte to naprawdę dobry podkład!Ok , przy nakładaniu troszkę się walkuje na palcach ale nie na twarzy!Twarz jest gładka, miękka,ma naturalny kolor a podkład nie spływa i nie robi smug ...ja używam 21 nude mimo ze nie jestem bardzo blada i on świetnie się dopasowuje.do efektu mat jest mi potrzebny jeszcze krem ktorego zawsze używam i efekt jest nawet dobry.Podkład nie kryje większych niespodzianek ale tego nie obiecywał.trudno jest mi go tak naprawdę ocenić bo mimo że powinnam oprocz pure make -up nie probowalam ostatnio za wiele podkladow matujacych wiec oceniam go na podstawie tego co miałam dam moze nawet 4 ;)Używam tego produktu od:1 miesiac

przeciętniak

powiedziałabym, że przeciętny. niby matuje, ale na krótko i trzeba się poprawiać. Zwykle musiałam się jeszcze przypudrować. Raczej nie kryje nic, ale producent tego nie obiecuje w tym przypadku. Podkreśla za to suche skórki. Dostaje dwie gwiazdki , bo jest taki sobie.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

niezły

Uważam, że podkład jest calkiem niezly, jak na swoją cenę. Dobrze sie rozprowadza i ładnie pachnie. Niestety matuje na dość krótko., szybko się ściera. Po nałożeniu twarz rzeczywiście wygląda na odświeżoną. Na pewno efekt matowienia i odświeżenie nie trwa cały dzień - jak głosi producent, a jedynie ok.4-5 h. Używałam koloru nude i na mojej twarzy wyglądał ładnie.

Używam tego produktu od: od dwa lata temu przez ok. rok

nienajgorszy:)

Podkład wart swojej ceny czyli średni, zdecydowanie dla młodszych niewymagających cer, dośc dobrze się rozprowadza, stapia ze skórą , niewiele maskuje, troche podkreśla suche skórki, matuje ale tylko przez jakiś czas raczej krotszy niż dłuższy :) kiedyś wracałam do tego podkładu/ był mniejszy wybor niż teraz/ ale teraz znałazłam zdecydowanie lepsze, jego poważna zaletą jest bogata gama kolorów i cena.

Używam tego produktu od:1,5 roku
Ilość zużytych opakowań:około 3 tubek

oj.....

moja babcia uzywa tego podkładu, widząc go u niej postanowiłam przetestowac, sama bym go nie kupiła, podkłady matujace to raczej nie moja bajka, tym bardziej cena tego produktu jest podejrzanie niska, co w moim wyobrazeniu sugerowała niska jakosc i tak niestety jest
niestety, bo firme maybelline lubie, ale jak dotad to ich najgorszy produkt

producent pisze, ze można go używać do kazdego typu skóry, jak cos jest do wszystkiego to jest do niczego , w tym wypadku to sie zgadza
- podkład kiepsko sie rozsmarowuje, wogóle sie nie stapia ze skórą, robi plamy, zacieki
- nie widze ani matu ale tez nie wysusza , więc to niby na plus
-plusem jest to że jest hypoalegriczny i tu fakt, moja babcja jest alergiczka, ale uzywa tego czegoś i nic się nie dzieje

mysle, że podkłąd może byc jedynie dla nie-wymagajacych młodych cer, albo dla nie znajacych sie na kosmetykach babć (takich jak moja)
próbowałam go na krem, bez kremu i za kazdym razem tak samo traumatycznie sie rozprowadza

Używam tego produktu od:tydzień
Ilość zużytych opakowań:testy, moja babcia uzywa

koszmarek

Zgadzam się z przedmówczynią :/ podkład nie matuje, a co najgorsze, koszmarnie wałkuje się przy nakładaniu! Oddałam go koleżance, która go wklepuje, może to jest metoda, ale ja nie zamierzam już więcej próbować.

Używam tego produktu od: przez tydzień jakiś rok temu
Ilość zużytych opakowań: część jednego

Nigdy wiecj

Boooze straszny nałożony na krem wałkuje sie , nie kryje wogóle , niematuje po jego nałozeniu błyszcze sie strasznie chociaż zazwyczaj mi sie to niezdarza okropny wyżuciłam 3/4 opakowania jedynie ładny zapach.

Używam tego produktu od: 3 miesiecy
Ilość zużytych opakowań:1/4

tragedia!!

jeden z najgorszych podkładów jaki kiedykolwiek używałam,twarz po jego nałożeniu wygląda bardzo nie naturalnie,błyszczy się..jednam słowem okropny:(

Używam tego produktu od:xxxxxxxxxx