Rimmel, The Only 1 Matte Lipstick (Szminka do ust)

Rimmel, The Only 1 Matte Lipstick (Szminka do ust)

Pojemność 3,4 ml

Formuła nie wysuszająca ust, zapewniająca matowe wykończenie. Koniec kompromisów!

- Aksamitne, matowe wykończenie,
- Ścięte zakończenie dla bezbłędnej aplikacji,
- Niesamowita trwałość i komfort na ustach.

kryjące
o przedłużonej trwałości
Efekt
matowe
w sztyfcie

Fajna ale nie doskonała :)

Mam odcień 200 - ładny chłodny róż. Opakowanie pomadki jest eleganckie i trwałe. Sama pomadka bardzo przyjemnie aplikuje się na usta. Ma taką masełkową konsystencję. Usta są matowe ale nie wysuszone - i tu duży plus za to. Trochę szybko się "zjada" ale nie wygląda to nieestetycznie. Formuła pomadki jest z tych niezastygających. Pewnie dlatego trwałość średnia. Ale polecam ją, bo efekt jest naprawdę ładny :).

Kolor 700 must have

Posiadam szminkę w kolorze oznaczonym numerem 700, jest to piękny, brudny róż, który na każdych ustach wypada nieco inaczej, ale zawsze pięknie. Co ciekawe, szminka pachnie bardzo ładnie, delikatnie i świeżo (trochę arbuzem?)
Wykończenie ma matowe, jednak nie zastyga. Jest też dosyć trwała jak na produkt tego typu. Nie przesusza ust, nie zjada się brzydko.

Kupiłam z ciekawości

Pomadkę znalazłam w Dealz za 6zł, w kolorze 200 Salute, po naklejce wydawał się chłodnym nudziakowym różem, a w rzeczywistości jest nieco cieplejszy (mam chłodniejsze :P) niż myślałam. Jest to różowa pomadka, po prostu, bardzo zwyczajna.
Konsystencja jest bardzo ciekawa. Niby matowa, a jednak sunie gładko jak totalnie kremowa. Mimo, że nie ma blasku, to nie zastyga, nie jest zbyt trwała, właśnie trwałością przypomina tradycyjne pomadki. Po aplikacji gdyby tak się przyjrzeć to pigmentacja nie jest 100%, przebicie nie jest jakieś mocne, ale ja to widzę. Mimo wszystko ładnie współgra z kolorem ust i zjada się bardzo grzecznie i estetycznie. Przypuszczam tak jak Beautyboy, że sprawdzi się także jako kremowy róż, ja wolę suche, ale po kolorze, konsystencji i rozprowadzeniu tak uważam. Jednak brak efektu "wow", ale za tę cenę bardzo fajna. ;) Miłe opakowanie, takie matowe :) Ale samo ścięcie pomadki (sam sztyft) mało precyzyjny w aplikacji.

Ładny kolor wspaniała jakość

Produkt zakupiony w drogerii Natura, wybrałam nr200 Salute róż w chłodnym odcieniu , zamknięta w pięknym czerwonym opakowaniu szminka ma kremową konsystencję ładny zapach bezproblemowa w aplikacji ma dobrą pigmentację oraz krycie efekt na ustach nie jest matowy a raczej satynowy jeśli chodzi o ten kolor ,dobra trwałość pięknie wygląda na ustach

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Bardzo je lubię

Cały zestaw szminek wygrałam w konkursie Rimmela. Każdy kolor jest piękny od nudziakow po pomarańcze do czerwieni. Intensywność i pigment szminek jest super jednak Trwałość jest niska. Szybko znikają z ust. Nie wysuszają ich ani nie powodują skorupy czy grudek. Ładnie gładko wyglądaja na ustach przez kremowa formułę. Bardzo je lubię mimo trwałości

Ulubiona pomadka

Pomadka z Rimmela pozytywnie mnie zaskoczyła. Szukałam szminki o matowym wykończeniu, ale niezastygającej. Po nałożeniu pomadki, kolor jest mocny i nadaje ustom gładkości.
Pomadkę kupowałam już wiele razy w kolorze 200 Salute i zdecydowanie mogę go zaliczyć do moich ulubieńców.

Dobry mat, nie jest zły

Ta matowa szminka jest trochę inna. Po pierwsze nie jest twarda, ma kremową konsystencję, chociaż jest mniej miękka od szminek niematowych z tej serii to nadal znacznie miększa od szminek matowych innych producentów. Bardzo dobrze się rozprowadza. Szminka płynnie sunie po ustach. Po nałożeniu nie wysusza i nie podkreśla suchych skórek, ale po pewnym czasie już to robi. Do końca nie zastyga, ciagle brudzi. Daje efekt mocnego i niezwykle naturalnego matu. Jak dla mnie jest to szminka na co dzień, nie na wieczór. Ma lekko owocowy zapach. Opakowanie jest ładne i solidne.

Dobrej jakości szminka w eleganckim opakowaniu ,dobra pigmentacje kolor jest wyrazisty,matowy,nie wysusza ust, jest trwala ,nie rozmazuje sie,jest wydajna starcza na długo, zdecydowanie polecam

Zacznę od tego, że szminka ma bardzo ladny kolor, fajnie matowi, usta nie sa wysuszone, trzyma sie na ustach dość długo nie rozmazując ich. Właśnie to jest to czego szukałam

Fajna pomadka

Rimmel to firma, która nigdy mnie nie zawiodła. I tym razem też nie. Pomadka jest w niezwykle pięknym, królewskim czerwonym opakowaniu. Bardzo ścisło się zamyka, dzięki czemu mamy pewność że się nie otworzy np. w torebce. Opakowanie to naprawdę dobra robota.
Jeśli chodzi o kolory bardzo ciekawe, ja posiadam odcień 009, trochę różowy, żywy. Na ustach wygląda bardzo kobieco. Trwałość jest w porządku, nie jest jakość bardzo trwała, ale zjada się ładnie, naturalnie. Z dokładaniem też nie ma problemu.

700 to idealny nudziak!

Bardzo fajna szminka o super formule. Konsystencja jest kremowa, więc nie jest to taki "sztywny mat", zatem bardzo wygodnie się rozprowadza na ustach i utrzymuje. Oczywiście zjada się w ciągu dnia od środka, ale z łatwością można ją poprawić. Od siebie bardzo polecam odcień 700 - jest to idealny nudziak i pierwsza pomadka, którą wykorzystałam w całości i musiałam kupić 2! Do tego ma bardzo przyjemny zapach a i sam design opakowania jest bardzo ładny. Zdecydowanie lepiej polować na nią na drogeriach typu cocolita, ezebra, ponieważ tam jest w lepszej cenie, a w rosmannie czekać na promocje ;)

Niestety bubel

Wiązałam z tą pomadką duże nadzieję. Ma przepiękny, intensywny, kobiecy kolor, ale trwałość, to żenada.
Opakowanie pomadki jest bardzo eleganckie, porządne. Pomadka jest upakowana w sztyfcie. Sama szminka ma piękny zapach. Konsystencja jest zbita i gęsta, miałam problemy z nakładaniem. Przed nałożeniem najlepiej wykonturować usta, ponieważ sztyft nie jest precyzyjnie zakończony, w łuku Kupidyna można mieć problemy, aby nie wyjechać za bardzo poza kontur ust. Po nałożeniu pomadka od razu schodzi, nie zasycha. Próbowałam już nawet utrwalić ją pudrem, ale to nić nie dało. Strata pieniędzy, u mnie w kosmetyczce jest to niewykorzystany produkt, do którego nigdy nie wrócę.