Perfecta, Cera Mieszana, Krem dotleniający na dzień i noc matujący i zwężający pory z energią Q10

Dotleniający krem przeznaczony dla osób w każdym wieku, do specjalnej pielęgnacji cery mieszanej, czyli tłustej w strefie T i suchej na policzkach. Zawiera wyselekcjonowany z wiązówki błotnej kompleks o nazwie Sebocontrol, który w znaczący sposób ogranicza wydzielanie łoju, zwęża średnicę porów oraz działa antybakteryjnie. Mikroperły matujące chłoną z powierzchni skóry nadmiar sebum i likwidują nadmiar połysku nadając cerze długotrwały matowy wygląd. Dzięki aktywnie dotleniającej formule z Energią Q10, krem pobudza funkcje oddechowe komórek oraz międzykomórkowy przepływ energii. Poprawia koloryt, nawilża, a także odświeża i ożywia zmęczoną, szarą cerę. Zawiera mineralne filtry UVA/UVB.
Przebadany dermatologicznie. Zarejestrowany w KSIoK. Nie testowano na zwierzętach. Nie zawiera tkanek zwierzęcych.

przyzwoity

zużyłam kilka opakowań, dopóki nie odkryłam siarkowej mocy od Barwy :-)
plusy:
+matuje na kilka godzin
+nadaje fajny kolor skórze
+nadaje się pod makijaż

minusy:
-po kilku godzinach skóra zaczyna się błyszczeć
-zbyt ciężka konsystencja

Używam tego produktu od: używałam kiedyś
Ilość zużytych opakowań: kilka

Bardzo dobry dla mieszanej cery

Kupiłam ten krem w Rossmannie w promocji za 13,59 zł. Normalnie ile kosztuje nie pamiętam.
Swoją drogą od dawna chciałam sobie kupić ten krem, ale nigdy nie mogłam do znaleźć w Rossmannie ani w żadnej innej drogerii, a teraz jest dostępny prawie wszędzie... Nie wiem czy nie było go przez jakiś czas czy po prostu nie mogłam go zauważyć.
Moja cara jest mieszana z tłustą strefą T i pojedynczymi wypryskami na całej twarzy. Moim największym zmartwieniem jest brak matu i skłonność do zapychania porów po nieodpowiednich kremach.
Z tego kremu jest bardzo zadowolona. Jego dużym plusem jest to, że ma lekką, wręcz musową konsystencje, która bardzo ładnie się rozprowadza i błyskawicznie się wchłania nie pozostawiając na twarZy tłustej i klejącej warstwy. Skóra jest lekko wygładzona i nawilżona oraz zmatowiona. Efekt zmatowienia jest dość trwały, ale na pewno nie 10 godzinny (choć producent nic takiego nie obiecuje). Krem jest w szklanym słoiczku i niestety jest średnio wydajny bo przy codziennym stosowaniu raz dziennie opakowanie wystarczyło mi na niecały miesiąc.

Podsumowując: krem dobry dla mieszanych cer ponieważ lekko nawilża i dość dobrze matuje i co najważniejsze nie zapycha. Trzeba jednak wziąść pod uwagę, że nie poprawia stanu cery jeśli pogorszyliśmy go innym kosmetykiem lub używamy tego kremu na istniejące już wypryski. Nowych on nie wywołuje. Polecam

Jednak nie dla mnie

Niby jest okej, ale jednak nie.
+/- matuje, ale tylko na kilka godzin(nie więcej niz 4)
+dobrze sie wchłania
+nie pozostawia tłustej powłoki na twarzy
+nadaje się pod makijaż

-zatyka pory, i to bardzo, aż ciężko sobie z tym poradzić.
Nie polecam dla skóry mającej skłonności do trądziku. Używałam go wiele miesięcy i wpadłam na pomysł, żeby zmienić na inny. Mam nadzieje, że problemy znikną.
Używałam go tylko na dzień. Nie chce nawet myśleć jak moja cera wyglądałaby gdybym smarowała się nim na noc.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: około 8

Świetny krem w dobrej cenie

Jeden z moich ulubionych kremów. Lekka, przyjemna konsystencja, która szybko się wchłania i dobrze sprawdza się pod makijaż. Ładnie matuje skórę i nadaje jej przyjemne wygładzenie - pół gwiazdki odejmuję za to, że mat mógłby trwać dłużej ;). Ładne, solidne opakowanie, baaardzo przyjemny zapach, ładny kolor. Tego kremu po prostu miło się używa, jest wydajny i przy tym ma naprawdę atrakcyjną cenę.

Używam tego produktu od: wielu lat, z przerwami
Ilość zużytych opakowań: co najmniej 5 słoiczków

Świetny krem :)

Bardzo dobry krem, nie zmienię go na żadnego innego :) Używam go codziennie i sprawdza się idealnie! ;)

Plusy:
+ idealny pod makijaż
+ szybko się włchania
+ nie zapycha
+ matuje
+ wydajny
+ nie wysusza
+ odświeża
+ zapach

Minusy:
- brak działania antybakteryjnego

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

świetny

Kremu używałam przez wiele, wiele lat. Zużyłam niezliczoną ilość słoiczków. Byłam bardzo zadowolona. Dobrze matuje, choć efekt mógłby utrzymywać się dłużej. Nie zapychał skóry, nie podrażniał. Byłam bardzo zadowolona.
Kiedy pojawiła się nowość Perfecta efekt matt skusiłam sie na zmianę kremu i niestety Efekt mat okazał sie totalną porażką, a ja troszkę sie zraziłam do marki Perfecta i zainwestowałam w nieco droższe kremy z wyższej półki natomiast nie wykluczam powrotu do tego kremu w najbliższym czasie bo byłam bardzo zadowolona.

Używam tego produktu od: wielu lat
Ilość zużytych opakowań: niezliczona ilość

Średniak

+ matuje na kilka godzin
+ dobra baza pod makijaż
+ wydajny
+ łatwo dostępny
+ tani

- powoduje wysyp pryszczy i drobnych krostek
- skóra po kilku godzinach wygląda szaro, jakby była zmęczona
- podkreśla suche skórki
- toporne, szklane opakowanie

Ilość zużytych opakowań: 1 słoiczek

Dzień dobry pryszcze!

Mówiąc szczerze skusiłam się na ten krem po takich pochwałach w jego kierunku na KWC. Niestety zawiodłam się na całej linii.

Plusy:
- dostępność
- wydajny
- ładny szklany słoiczek
- nieźle matuje

Minusy:
- powoduje wysyp kolonii pryszczy!!!!!
- na mojej twarzy w ogóle się nie wchłaniał
- powodował dziwne uczucie jakby skóra nie mogła oddychać
- śmierdzi
- miejscami przesusza skórę

Używam tego produktu od: Połowa maja 2013
Ilość zużytych opakowań: 1 słoiczek w bólach

Dobry przez krótki czas

Pierwsze opakowanie bylam zadowolona chcialam żeby mnie wysuszył i to zrobił aż za dużo bo zaczęła mi skóra schodzić odstawilam ale moja skóra była tak błyszcząca, że po półrocznej przerwie znów go kupiłam ... tym razem jednak rozczarowanie wcale mnie nie matowi może błędnie go teraz stosuje bo tylko smaruje na codzien , a pierwszy raz dzień i noc ... Jak na początku byłam zachwycona po dłuższym stosowaniu nie polecam

Ilość zużytych opakowań: niecale 2

Odkrycie

Jak w podsumowaniu czyli krem, który stał się moim odkryciem roku, żeby nie powiedzieć kilku ostatnich lat.
Na jego zakup namówiła mnie Pani w SP i chociaż rzadko słucham podpowiedzi pracowników drogerii, tym razem skusiłam się na ten właśnie krem.... może dlatego, że ta przesympatyczna Pani odciągnęła mnie od innego kremu który właśnie oglądałam, a który był kilka razy droższy (to nie zdarza się często).

Plusy:
- moim zdaniem dobrze matuje (efekt utrzymuje się przez 4-5 godzin - jak dla mnie to mały rekord) a przy tym nie wysusza
- reguluje wydzielanie sebum
- ma świetną, lekką konsystencję - dobrze się nakłada i doskonale wchłania (idealny pod makijaż)
- ujednolica koloryt skóry i zmniejsza widocznośc porów
- buzia po jego użyciu wygląda na bardziej "świeżą", wypoczętą, jakby zdrowszą
- nie zapycha (a do tego mam dużą tendencję) ani nie podrażnia
- bardzo fajny zapach
- wydajny
- niska cena
- ładne, szklane opakowanie

Minusy:
- w moim przypadku nie sprawdza się na noc - jest po prostu za lekki (nie odżywia i nie nawilża wystarczająco)
- może lekko wysuszać, tak więc ja przy jego stosowaniu omijam okolice oczu.

Generalnie - stosując go pozwalam sobie nawet na wyjście bez podkładu :)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2 opakowania

rzeczywiście matuje

Mam cere bardzo tłustą z którą prawie żaden krem sobie nie umiał poradzić. Ten kupiłam z powodu dobrych opini na wizażu no i jak narazie jest to mój hit.
Nie jest idealny gdyż matuje na góra 4-5 godzin ale jak dla mojej cery jest to naprawde dużo :O
Bardzo dobry jako baza pod podkład ale nie polecam dla osób z mieszaną cerą gdyż mocno wysusza. Dla mnie to akurat nie problem gdyż czasem jak mi wyskoczy niespodzianka na twarzy jest potem ładnie nautralizowana.
Jest to produkt który bez wahania mogła bym polecić każdej kobiecie o tłustej cerze ;)

konsystencja +
szybkie wchłanianie +
matuje +
cena +

ciężkie szklane opakowanie -
lekko wysusza -

Używam tego produktu od: 4 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Nowe odkrycie, zdecydowanie na tak!

Kremu używam dopiero trzy tygodnie i powiem szczerze, że to najlepiej matujący krem jaki miałam. Ma bardzo przyjemny zapach, odpowiednią konsystencję, dobrze nawilża, świetnie matuje.. no same plusy

Przypuszczam, że na jednym opakowaniu się nie skończy :)

Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie pierwszego