Perfecta, Cera mieszana, Maseczka oczyszczająca i normalizająca skórę z glinką termalną i oligoelementami

Intensywnie oczyszczająca i normalizująca skórę maseczka z glinką termalną i oligoelementami przeznaczona dla osób w każdym wieku, do specjalnej pielęgnacji cery mieszanej, czyli tłustej w strefie T (czoło, nos, broda) i suchej na policzkach. Usuwa toksyny, odblokowuje zatkane pory oraz działa antypodrażnieniowo. Pobudza odnowę komórkową i neutralizuje wolne rodniki przyspieszające proces starzenia się. Dzięki czynnikowi nawilżajacemu NMF dogłębnie i długotrwale nawilża pozostawiajac cerę zdrową, odswieżoną i jedwabistą w dotyku.

Zawiera glinkę termalną oraz oligoelementy takie jak: krzem, glin, magnez, żelazo, miedź, mangan, selen, które doskonale pochłaniaja nadmiar sebum i zapobiegają błyszczeniu się skóry. Przebadana dermatologicznie. Nie testowana na zwierzetach. Bez składników z tkanek zwierzęcych.

Taka sobie zwykła maseczka

Jeśli ktoś kupuje tą maseczkę i czeka na cud, to się nie doczeka.

Maseczka normalna, bez polotu i fajerwerków.

Plusy:
- dostępność - w każdej drogerii
- ładny zapach
- wygodne opakowanie, dobrze się nabiera preparat
- baaaaaaardzo delikatnie poprawia stan cery i to przy regularnym stosowaniu do 3x w tygodniu, jeśli tego nie robisz, nie widać praktycznie żadnych efektów
- nie zauważyłam normalizowania wydzielania sebum
- cena - nie powala na kolana, ok. 10-12 zł
- przed użyciem należy potrząsnąć tubką żeby preparat się wymieszał i zgęstniał

Minusy:
- na twarzy wygląda jak G....
- ciężko się zmywa
- opis produktu i jego sposób działania z opakowania rozmija się z rzeczywistością

Generalnie dobry preparat do takiej normalnej pielęgnacji, nie zaszkodzi, a może troszkę pomóc, lub utrzymać w dobrym stanie.

Używam od : około pół roku
Ilość: w trakcie 2 opakowania

Krótkodystansowa

Kupiłam ją bo szukałam jakieś maseczki do mojej cery w tubce bo dość miałam miziania się z jednorazowymi opakowaniami. A, że zobaczyłam ją któregoś razu w Super Pharm to wybór padła na nią.
Wróciłam do domu, przeczytałam opinie na Wizażu i nikt się nią nie zachwycał, więc stwierdziłam, że lipa będzie i tak się też okazało :(

- Wygodne opakowanie, które jest bardzo wydajne (przystosowaniu 3 razy w tygodniu od miesiąca mam jeszcze ponad połowę)
- trochę za droga jak na skuteczność, ale dobra cena do wydajności...
- ładnie pachnie, brzydko wygląda na twarzy, jak G :D
- trzeba uważać żeby nie dać jej za dużo bo będzie kapać
- trochę ciężko się ja zmywa
- daje efekt odświeżenia, oczyszczenia i wygładzenia skóry, który utrzymuje się do następnego dnia
- absolutnie nie zmniejsza skłonności do wyprysków ani do przetłuszczania się cery

Dobra, ale da się bez niej obejść
Jak dla mnie zbędny wydatek

Używam tego produktu od: około 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

odświeża

W zasadzie mogłabym zrobić copy/paste recencji ciastka z arszenikiem ;)

Kupiłam tę maseczkę, bo miałam dość glinki rozmazującej się z papierka. Ładnie pachnie, odświeża, jest wydajna. Cudów nie robi.

Używam tego produktu od: paru miesięcy

Dobra, ale bez rewelacji

Po użyciu maseczki skóra jest miła w dotyku, bardziej jednolita i matowa. Te dwa ostatnie efekty są jednak dość krótkotrwałe.
Bardzo świeżo, ładnie pachnie i nie kosztuje dużo.
Wydajna.
Jednak na dłuższą metę nic specjalnego ze skórą nie robi, po prostu ją odświeża.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Lubię

Lubię ją. Dobrze wygładza, redukuje lekko przebarwienia. Ja bym nie kupowała, jeżeli ktoś liczy na to, że zrobi cuda.
Jest do użytku powiedzmy codziennego, tak aby dbać o cerę. Nie powinna zaszkodzić :)

słaba

kupiłam bo skusiła mnie ta seria kremem byłąm zachwycona
niestety maseczka z nazwy
jak dla mnie nie oczyszcza, nie odświeża nie normalizuje
daje tylko efekt ze coś przed chwilą było i buzia jest odrobinę inna
nie podoba mi sie jej konsystencja, ani zapach

jak dla mnie zerowe działanie - muszę w końcu wyrzucić bo stosować nie zamierzam
nie polecam

Używam tego produktu od: nie wiem kiedy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 - i nie moge go zużyć

nie, nie, jeszcze raz nie polecam

maseczka tylko z nazwy!
-zero właściwości jak przystało na maseczkę
-zero działania
-strata kasy (fakt majątku nie kosztowała, ok 12zł)
-nie zauważyłam żadnych efektów
-zużyłam tzn. męczyłam się, aby nie wywalać do kosza

jedyny PLUS : nie wysusza skóry, nie osypuje się tylko wchłania

NIE POLECAM!

słaba

po użyciu tej maseczki nie widzę praktycznie żadnych efektów, fakt może i trochę zwęża pory, na chwilę. ale zero oczyszczenia....

a tak w ogóle to jest ta sama maseczka, jak ta z Biedronki z bebeauty za 7 zł.... porównałam skład jest w 100% identyczny.

Ilość zużytych opakowań: nie całe 1

dobra!

naprawdę dobra maseczka oczyszczająca :) Buzia jest taka miła w dotyku, rozjaśniona, pory nie są tak widoczne a co najważniejsze jest MATOWA! wiem, że to nie jest efekt długotrwały ale i tak polecam zastosowanie jej rano. Jednakże lepiej przetestować, czy nie ma się po niej uczulenia. Ze mną było wszystko ok, ale moja koleżanka miała brzydkie, czerwone plamy.

Ilość zużytych opakowań: kilkanaście saszetek

średnia

maseczka generelanie pomogła, zwężone pory, krostki zniknęły już po 1 użyciu, lecz wyskoczyło swędzące uczulenie :( chodze z czerwoną buzią ... bardzo szkoda bo byłaby to moja ulubiona maseczka. :(

Używam tego produktu od: jednego dnia
Ilość zużytych opakowań: 1 małe

ładnie nawilża,ale na krotko

kupiłam zachecona recenzjami na wizazu,jednak maseczka nie spełnia moich oczekiwań.na poczatku robi pozytywne wrazenie,skora jest bardzo dobrze nawizlona,wydaje sie swieza,aczkolwiek po szybkim czasie uczucie to przemija nieodwracalnie:)na dłuzsza mete maseczka oprocz kilku godzinnej poprwy stanu nawilzenia i oczyszczenia cery,nie przynosi innych profitow w moim przypadku,lepiej zainwestowac w cos bardziej skutecznego.moze dla mniej wymagajacej cery bedzie lepsza.

średnia!

Faktycznie, maska fajnie nawilżała i wygładzała buzię, jednakże brakowało mi w niej tego, iż w ogóle nie zmatowiła, ani nie nawilżała skóry. polecam osobom z mało problemową skóra.

Używam tego produktu od:kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań:jedna tubka