Nivea, Men Silver Protect, Żel do golenia

Nivea, Men Silver Protect, Żel do golenia

Średnia ocena: 4.00/5

Średnia ocena: 4.64/5

Zaawansowana formuła z jonami srebra, rumiankiem i prowitaminą B5 umożliwia dokładne golenie, chroniąc jednocześnie skórę przed zacięciami.

zapachowa, hipoalergiczna
w sprayu, w butelce
wrażliwa
żele do golenia

Jest super

Żel kupiłam w Biedronce za ok 11 zł, na jakiejś promocji. Żel ma przyjemny męski zapach, który nie jest bardzo natarczywy, co jest dla mnie plusem, gdyż sama go używam ;) żel jest bardzo wydajny, wystarczy niewielka ilość aby rozprowadzić po całych nogach i uzyskać efekt bardzo gęstej piany, która dobrze sie utrzymuję i nie znika, zanim dojadę maszynką w każde miejsce. Żel nie powoduje podrażnień, pozostawia skórę miękką, przyjemną w dotyku. Moj faworyt wśród żeli do golenia.

Jeden z moich ulubionych żeli do golenia

Ogólnie nie jestem zwolenniczką zeli do golenia i raczej używam pianek ale mój mąż ostatnio kupił właśnie ten żel i tez postanowiłam sobie go przetestować. Konsystencja lekko płynna po kilku sekundach żel zmienia się w kremową bardzo treściwą piankę. Zel dobrze zmiękcza owłosienie. Zapach bardzo ładny, świeży trochę ogórkowy. Nie podrażnił ani nie uczulił. Skóra po goleniu jest gładka. Myślę, ze jest to jeden z moich ulubionych kosmetyków do golenia, mąż również podziela moje zdanie.

Dla całej rodziny

Mój mąż i syn lubią produkty Nivea i chętnie po nie sięgają.
Obaj mają wrażliwe skóry skłonne do podrażnienia i przesuszenia.
W tym przypadku produkt zyskał również
i moje uznanie ,a dlaczego?

Pierwsza zaletą produktu jest wygodne opakowanie ( srebrna, masywna obudowa
z atomizerem).
Dozownik sprawnie wydobywa odpowiednią ilość produktu ( delikatna, puszysta ,biała piana o delikatnym, świeżym, męskim zapachu ).
Po aplikacji piana skutecznie zmiękcza owłosienie i generuje poślizg maszynki.
Skóra po goleniu/ depilacji jest wyjątkowo gładka i przyjemna w dotyku . Po owłosieniu
nie ma śladu ,a skóra wygląda naturalnie
i zdrowo .
U nikogo z nas produkt nie spowodował zaczerwienienia, pieczenia i niepożądanych reakcji.

To kolejny produkt Nivea ponownie dla całej rodziny.

Ułatwia dokładniejsze golenie

Nawet z najlepszą golarką mogą się zdarzyć niemiłe niespodzianki, dlatego tak ważne jest, aby używać produktów przeznaczonych do golenia takich jak pianka czy żel. Ułatwiają one usuwanie zbędnego owłosienia oraz dają poślizg maszynce.
Mój chłopak najchętniej korzysta z oferty firmy Nivea,bo jego zdaniem w tym temacie nie mają sobie równych.
Żel zamknięty jest w aluminiowej tubie zachowanej w srebrnej kolorystyce. Opakowanie jest gustowne i dobrze leży w dłoni. Atomizer sprawnie działa, zawartość sama się przez niego nie przedostaje i wystarczy tylko lekko nacisnąć, aby wydobyć odpowiednią ilość bez marnowania.Mała porcja tworzy bardzo dużo piany, więc jest super wydajny. Typowo męski, ale jednocześnie miły zapach potęguje przyjemność ze stosowania. Kosmetyk ma zbitą konsystencję, ale gładko rozprowadza się go po skórze. Świetnie przygotowuje miejsce przeznaczone do zabiegu przez to, że zmiękcza włoski,co upraszcza pracę maszynce. Łatwo go spłukać ze skóry i przyrządu do depilacji. Nie spowodował u mnie nieprzyjemnych niespodzianek. Dzięki niemu mam 100 % golenie bez ryzyka zacięć.
Cena za taki produkt jest naprawdę niska,a z dostępnością także nie ma w ogóle problemu.

Ok.

Żel, który stosuje mój partner, a ja mu czasem go podkradam.
Przyjemna konsystencja, która rozprowadza się na całej powierzchni nóg.
Ułatwia golenie.
Nie powoduje podrażnień na skórze.
Ślicznie pachnie.
Dla mnie świetny produkt.

Ok

Dobry żel do golenia. Fajna konsystencja, dobrze się pieni na skórze i zapewnia przy tym wygodne golenie. Ładnie pachnie. Posiada wygodne opakowanie. Ogólnie dobry kosmetyk.

ok

Świetny żel do golenia, gęsta konsystencja, przebadany dermatologicznie, dobrze się goli z nim, nie tworzą się podrażnienia ani żadne uczulenia. Polecam. Opinia męża. :)

Bardzo dobry żel do golenia. Jest wydajny ma śliczny delikatny zapach. Przypadnie do gustu kobietą bo naprawdę nie pachnie męsko a neutralnie. Zatem jest dla kobiet i mężczyzn. Wystarczy mała ilość żelu by móc się ogolić. Nie podrażnia skóry, łagodzi stare podrażnienia. Ma się uczucie świeżości, czystości. Moim zdaniem najlepszy żel do golenia tej firmy a miałam chyba wszystkie.
Opakowanie jest srebrne, gustowne, wygodne.