Ziaja, Yego, Balsam po goleniu kojąco-nawadniający `Górski pieprz`

Kojąco-nawadniający balsam do kompaktowej, szybkiej i uniwersalnej pielęgnacji. Posiada lekką konsystencję łatwą w aplikacji. Błyskawicznie się wchłania i nie pozostawia uczucia lepkiej skóry. Skuteczny od pierwszej aplikacji. Łagodzi zaczerwienioną skórę. Zapewnia 24h nawilżenie. Dba o kondycję skóry. Produkt wegański. 94% składników pochodzenia naturalnego. Balsam można stosować także jako krem do twarzy i krem do rąk.

Składniki aktywne:

zapachowa
w tubie
podrażniona, normalna, sucha

Ziaja, Yego, Balsam po goleniu kojąco-nawadniający `Górski pieprz`

Balsam jest mega, nie dość że tani to jeszcze super nawilża po goleniu, ale również można go używać jako zwykłego kremu na dzień, czy na coś, mimo małego opakowania jest naprawdę wydajny, ja daje dość małą 'kropke' na dłoń i wystarcza.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Balsam po goleniu Ziaja z serii Yego otrzymałam w paczce dla Ambasadorki KWC i od razu powędrował on do mojego brata. Balsam jest niezbędnym produktem w jego przypadku, gdyż po goleniu ma tendencję do podrażnień z uwagi na wrażliwą skórę. Balsam zamknięty jest w poręcznej tubie wykonanej z miękkiego tworzywa, dzięki czemu łatwo wydobyć produkt z opakowania. Szata graficzna i kolorystyka jest charakterystyczna dla całej serii – bardzo prosta i minimalistyczna, ogranicza się jedynie do napisów. Produkt to lekki balsam o białej barwie. Posiada przyjemny, lekko drzewny zapach z wyczuwalną nutą górskiego pieprzu nadającą mu charakteru. Dzięki lekkiej formule, po nałożeniu szybko się wchłania nie pozostawiając tłustej czy lepkiej warstwy. Zapobiega powstawaniu podrażnień, łagodzi te już występujące i bardzo dobrze nawilża skórę po goleniu. Stosowany regularnie przyczynia się do poprawy stanu skóry. Jest wydajny, gdyż niewielka ilość wystarcza na pojedynczą aplikację. Plusem jest dobra dostępność i korzystna cena tego produktu.

PLUSY
przyjemny zapach
nawilża i koi skórę
korzystna cena
praktyczne opakowanie
wydajność

Spoko

Mimo że produkt jest dla męźczyzn to i tak świetnie sprawdza się u kobiet np. do nóg po goleniu. Jest lekki i tani. Skóra po goleniu jest nawilżona i w dobrej kondycji.. Ma kojące działanie

Koi i nawadnia cerę mężczyzny

Balsam po goleniu z serii Yego marki Ziaja to kosmetyk zamknięty w półprzezroczystą tubkę o pojemności 80 ml. Balsam posiada białą barwę, która nie jest ani za rzadka ani za gęsta. Lekka konsystencja pozwala na łatwe aplikowanie produktu. Zapach balsamu jest bardzo przyjemny, nie jest mocny, za co wielkie brawa, skutecznie działa już od pierwszej aplikacji, dobrze łagodzi zaczerwienienia powstałe po goleniu męską cerę. Skóra po goleniu jest nawilżona i w dobrej kondycji. Produkt łatwo się nakłada i nie pozostawia uczucia lepkiej skóry. Balsam o zapachu górskiego pieprzu nie tylko do twarzy ale i do rąk. Jest to kosmetyk bardzo wydajny.

Jedna z testerek

Super jakość produktu, szybkie ,kojące działanie, na pewno zakupie jeszcze raz, skóra bardzo miękka, zadbana. Świetnie się rozprowadza, ma kojące działanie.

Dobry po goleniu

Ten produkt używał mój mąż, który nie jest zwolennikiem kremów i innych mazideł na twarz, więc jedyne co mógł powiedzieć o nim to to, że był w porządku i miał ładny zapach. Trochę koił skórę po goleniu i nawilżał.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Podoba mi się i to bardzo!

Dzięki mojej dziewczynie udało mi się sprawdzić, jak ten kosmetyk działa w praktyce. W przeciwieństwie do żelu, to balsam po goleniu przewyższył moje oczekiwania. Niweluje w dużej mierze zaczerwienienie, łagodzi, jest wydajny, a w dodatku ma przyjemny męski zapach. Naprawdę bardzo dobry produkt.

Polecam balsam po goleniu Górski pieprz Ziaja Yego

Balsam w tubce dobrze sprawdza się mężowi po goleniu. Gęsty, dobrze rozprowadza się i zmniejsza podrażnienia. Nie podrażnił skóry, która jest i tak bardzo podrażniona goleniem więc dla męża na duży plus. Jak skończy to na pewno zamówimy następną tubkę. Ma bardzo ładny zapach i tutaj Ja daje mu plus bo nie jest duszący tylko przyjemny. Polecamy.

Ciekawy produkt

Balsam stanowi uzupełnienie męskiej pielęgnacji. Skóra mojego męża jest bardzo wrażliwa i wymagająca. Produkt przede wszystkim koi skórę po goleniu a dodatkowo fantastycznie ją nawilża. Do tego cudnie pachnie!

Super zapach i nawilżenie

Balsam po goleniu wprost rewelacyjny, idealnie nawilża cerę po goleniu a jego konsystencja idealnie dopasowana do moich potrzeb. Największym atutem jest bardzo dobry dobór składników dzięki czemu balsam pachnie idealnie. Sprawia wrażenie świeżości i orzeźwienia. Produkt jest w estetycznej tubce, która przyjemnie leży w ręce, informacja o produkcie, logotypy i opis dopełniają całość.

rewelacja

Nic dodać nic ująć według mojego męża to ideał, najlepszy jaki do tej pory używał cudowna konsystencja, wyrazisty zapach, efekty znuiewalające. Jest to najlepszy wybór i zostanie z nim na bardzo długo.

Ulga po goleniu

Balsam po goleniu ma przyjemny zapach, a przede wszystkim świetnie spełnia swoje zadanie. Balsam przynosi ulgę i ukojenie po goleniu, szybko wchłania się w skórę i nie pozostawia jej lepkiej. Produkt jest łatwy w aplikacji i jest bardzo uniwersalny, dodatkowo nawilża skórę i pozostawia ją odświeżoną.