Ziaja, Yego, Balsam po goleniu kojąco-nawadniający `Górski pieprz`

Ziaja, Yego, Balsam po goleniu kojąco-nawadniający `Górski pieprz`

Kojąco-nawadniający balsam do kompaktowej, szybkiej i uniwersalnej pielęgnacji. Posiada lekką konsystencję łatwą w aplikacji. Błyskawicznie się wchłania i nie pozostawia uczucia lepkiej skóry. Skuteczny od pierwszej aplikacji. Łagodzi zaczerwienioną skórę. Zapewnia 24h nawilżenie. Dba o kondycję skóry. Produkt wegański. 94% składników pochodzenia naturalnego. Balsam można stosować także jako krem do twarzy i krem do rąk.

Składniki aktywne:

podrażniona, normalna, sucha
kremy po goleniu
zapachowa

Ziaja Vegan Yego balsam po goleniu

Typowo męski zapach, przyjemny w odczuciu.
lekki , nie kleisty, łatwo wchłaniający się, nie wymaga dużej aplikacji, pozaostawia skórę nawilżoną, świeża, bez podrażnień o promienny wygądzie. jak najbardziej na plus.

Idealny do każdego zarostu

Rewelacyjna konsystencja, którą łatwo się rozprowadza, nie zostawiając śladów. Nadaje skórze miękki i delikatny dotyk, a sam zarost staje się delikatniejszy i bardziej miękki w dotyku.

Boski, delikatny

Balsam super sie sprawdził. Po goleniu nie ma zaczerwienionej skóry. Pięknie pachnie, super działa. Z tej serii jest bardzo celny. Konsystencja przyjemna, fajnie sie rozsmarowuje. Nie zostawia tłustego filtru. Bardzo wydajny! Na plus przezroczyste opakowanie - widac ile produktu jest w środku.

balsam na medal

Balsam po goleniu kojąco-nawadniający `Górski pieprz` to produkt , który zachwycił mojego męża, twierdzi, że idealnie niweluje podrażnienia po goleniu, odpowiednio nawadnia , koi skórę i do tego bardzo przyjemnie pachnie. W skali 1: 10 zdecydowanie 10:)

Dobrej jakości produkt

Balsam po goleniu, sprawia, że skóra jest gładka, pachnąca. Bardzo ciekawy zapach.
Nie podrażnia skóry, nie szczypie mimo zadrapań i skłonności do wysuszajacej się skóry.

Daje radę.

Mój maż bardzo polubił się z tym kremem, okazało się, że doskonale koi skórę po nieplanowanym przypieczeniu noska na słońcu. Mąż mimo, ze posiada w chwili obecnej brodę, stosuję krem do twarzy regularnie i jest z niego bardzo zadowolony. Krem jest wydajny, dobrze sie nakłada i wchłania. Opakowanie jest bardzo wygodne. Mój mąż ma cerę tłustą, ze skłonnością do wyprysków.

Kojący produkt

Balsam jest idealny do suchej skóry twarzy. Jest kojący i nawadniający. Sprawia, że pielęgnacja dla mężczyzny staje się szybsza i uniwersalna. Produkt posiada lekką konsystencję i jest łatwy w aplikacji. Ekspresowo się wchłania i nie pozostawia uczucia lepkiej skóry.

Miły nawilżacz

Mój mąż ma pracę na zewnątrz, gdzie na zmienne warunki pogodowe narażona jest jego skóra na twarzy i na dłoniach. Zawsze musi mieć przy sobie dobry nawilżacz, który zadba o jego skórę i nie doprowadzi do wysuszenia. Ten krem się u niego sprawdził bardzo dobrze. Jest przyjemny w użytku, skóra jest nawilżona i odżywiona, nie przesusza się. Krem jest wydajny i przyjemnie pachnie.

Dobry balsam

Mężowi spodobał się balsam po goleniu o przyjemnym górskim zapachu. Skóra jest ukojona i nawilżona. Produkt łagodzi podrażnienia skóry powstałe po goleniu. oraz dobrze się spłukuje. Ogromny plus za to, że większość składników to produkty pochodzenia naturalnego.

Bardzo dobry produkt

Balsam po goleniu ma przyjemny, męski zapach. Szybko się wchłania i doskonale nawilża. Jest wydajny. Łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia. Bardzo dobry produkt. Na pewno zostanie ze mną na dłużej. Sprawdza się jako krem do twarzy do codziennej pielęgnacji.

Delikatny

Produkt dobrze łagodzi podrażnienia po goleniu, ma fajny zapach. Co najważniejsze nie powoduje wysypki czy innych niespodzianek tak jak inne produkty po depilacji. Ma bardzo przystępna cenę jak to Ziaja

Kojąco- nawilżająca petarda

Mój mąż jest dosyc wymagajacy jeśli chodzi o produkty do pielegnacji, ale z tym balsamem po goleniu polubił się od pierwszego użycia.
Pierwsze co da sie zauważyć to bardzo wygodna w użyciu tubka, która pozwoli zuzyc cały produkt oraz meski, bardzo świeży zapach, który jest wielkim plusem tego produktu.
Sam balsam jest niezwykle wydajny. Ma lekką wręcz żelową konsystencję, która szybko się wchłania nie pozostawiając lepkiej warstwy na skórze. Po użyciu skóra jest nawilżona, ukojona, gładka i bardzo miękka i miła w dotyku. Podrażnienia po goleniu wlasciwie nie istnieją. Ponadto zapach bardzo długo utrzymuje sie na skórze.

Mąż używał również balsamu jako kremu do rąk oraz kremu do twarzy i bardzo chwalił sobie uniwersalnosc tego produktu. To kolejny produkt marki ZIAJA, który na dłużej zagosci w naszej toaletce.