Isana, Olejek pod prysznic (stara wersja)

Isana, Olejek pod prysznic (stara wersja)

Olejek pod prysznic ISANA z 56% zawartością naturalnych olejów zapewnia wyjątkowo obfitą pielęgnację bardzo suchej i wrażliwej skóry. Receptura zawierająca witaminę E oraz wysokowartościowe oleje chroni skórę przed wysuszaniem, dzięki czemu staje się ona wyjątkowo gładka i miękka w dotyku. Odpowiedni do codziennego stosowania. Produkt przebadany dermatologicznie, pH neutralne dla skóry. Bez dodatku mydła.
W 2017 roku zmieniono nieco dotychczasowy skład dodając wodę, glikol propylenowy oraz barwnik - beta karoten.

sucha, normalna
bez parabenów, zapachowa, bez alkoholu
olejki do kąpieli i pod prysznic
oczyszczające

efekt - ok, ale...

No cóż, chyba nie kupię już więcej tego olejku, choć trzeba przyznać, że po użyciu skóra była dobrze natłuszczona, czyli spełnił swoje zadanie. Dlaczego więc byłam niezadowolona? Ponieważ w użyciu był nieprzyjemny, rzadki, tępa konsystencja, ciężki do rozsmarowania i W OGÓLE się nie pienił. Do tego zapach nijaki. Podsumowując - efekt ok, ale zero przyjemności użycia.

super

Ten żel to tańszy odpowiednik olejku pod prysznic Nivea - nawet estetyką opakowania, kolorem i zapachem nawiązuje do kosmetyku Nivea. Jest trochę gorszej jakości, mniej atrakcyjnie pachnie i jest rzadszy, ale jest też trzy razy tańszy. Mnie ten kosmetyk bardzo odpowiada, żałuję tylko, że jest taki rzadki - dużo się go przez to jednorazowo wylewa. Prawie wcale się nie pieni, co jest regułą w kosmetykach z dodatkiem olejów/olejków i łagodnych detergentów, mimo to dobrze i delikatnie myje. Zupełnie nie podrażnia skóry, nie wysusza, można nim umyć nawet twarz i zapomnieć o żelu do higieny intymnej - nic się nie stanie. Jest mało wydajny, szybko się go zużywa, ma niedużą pojemność - 200 ml. Podoba mi się też krótki skład kosmetyku no i te dwa oleje + panthenol. Oceniłabym ten żel na 5 gwiazdek, gdyby nie to, że wcześniej używałam już olejku Nivea, który mimo wszystko jest lepszej jakości, a mycie nim sparwia wiecej przyjemności, choćby ze względu na przyjemniejszy zapach.

ok

myslalam, ze bedzie natluszczal cialko, ale nic nie robi oprocz porzadnego umycia. Swietnie myje skore. Ma sie uczucie czystosci po jego uzyciu, ze caly brud zostal zmyty. zapach bardzo delikatny i szybko sie ulatnia, mi nie przeszkadza. O dziwo u mnie sie pieni. Nalany na gabke ladnie sie spienia i mozna namydlic cale cialko. Jedyne ale to opakowanie, bo ma dziure jak przy zelach pod prysznic i mozna szybko pozbyc sie zawartosci opakowania. Trzeba sie nauczyc, ze to wodnisty olejek, ktorym mozna porzadnie chlusnac, wiec ostroznie trzeba przychylac zawartosc opakowania.

mhm...

Olejek kupiłam w promocji,mam suchą skóre,więc pomyślałam,że taka forma kosmetyku pod prysznic,będzie dla mnie idealna.Nie pieni się,ale to w końcu olejek i nie jest to dla mnie najważniejsze.Natłuszcza i lekko nawilża skóre,po kąpieli jest gładka i aksamitna w dotyku.Cena jak najbardziej zachęca do zakupu,ale zapach przypomina chyba... paste do butów...:(

nie lubię i nie polubię

Kurczę, jak mnie to wkurza, że się człowiek naszuka zdjęć, potem je zmniejsza żeby się mieściły, robi staranny opis a potem co? Yh!!!
A co do tego dziwadła.. gęste, treściwe, o niemiłym zapachu (u mnie dyskwalifikacja zupełna), słabo się pieni, jest jakieś "tępe" w rozsmarowywaniu. Tłuste, więc niby dla suchej skóry, ale i tak aplikacja blsamu jest po kąpieli koniecznością.
Nie lubię. Ten olejek nie daje mi ŻADNEJ przyjemności z brania prysznica czy kąpieli.

Zapłaciłam za to cudo 4.90 w promocji.