Rimmel, Nail Rescue, 2 Week Treatment (Odżywka do paznokci)

Rimmel, Nail Rescue, 2 Week Treatment (Odżywka do paznokci)

Profesjonalna, dwutygodniowa kuracja dla słabych, lub zniszczonych codzienną pracą paznokci.
Dzięki tej odżywce, paznokcie odzyskują blask, stają się twardsze i mocniejsze.

SUPER!!!!

Super odżywka,mam porównanie z SH Hard as Nails,Rimmel jest duzo lepszy,bo poprawia dodatkowo stan paznokcia,a nie tylko-jak w przypadku SH utwardza,poza tym długo sie na paznokciach utrzymuje,wreszcie mam piekne paznokcie:)Za ta cene naprawde rewelacja!

Używam tego produktu od:ok. miesiaca

wzmacnia

Zastanawialam sie 4 czy 5? A to dlatego, ze wole jednak zlota Sally Hansen, ale tylko dlatego, ze przyspiesza wzrost, co jest wazne przy moich krotkich paznokciach, a czego nie robi Rimmel. Jednak producent tego nie obiecuje, a reszte obietnic spelnia - wyraznie wzmacnia i utwardza paznokcie. Jak na swojwe mozliwosci mam juz calkiem dlugie pazurki i nic sie z nimi nie dzieje - nie rozdwajaja sie, nie sa slabe. Naprawde polecam, bo nie jest droga, a skuteczna.

Używam tego produktu od: kilka msc

nie działa

Kupiłam tą odżywkę z wielkimi nadziejami ale jej używanie nie przyniosło żadnych efektów.
miałam pazury w opłakanym stanie po długim noszeniu tipsów i ta odzywka je dobiła.
trzyma się płytki paznokcia tak mocno że schodzi razem z nią jeśli się o coś zahaczy lub zacznie skubać (a po tipsach często płytka się łuszczy)poza tym mocno śmierdzi, bardziej niż niektóre lakiery do paznokci.
po wycinaniu skórek jeśli są podrażnione to szczypie tak bardzo, że można się wściec, wysusza skórki wokół paznokcia niemiłosiernie.
no i w połowie buteleczki robi się tak gęsta że trzeba wyrzucić.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

lubię, ale...

Zdecydowanie wzmacnia. Nigdy nie miałam problemu z łamliwością, rozdwajaniem, ale moje paznokcie były miękkie. Po tej odżywce są twarde jak beton i rosną szybciej.

Odżywka ślicznie wygląda na paznokciach, jak lakier bezbarwny, spokojnie można używać jej solo i szybki manicure gotowy, a dłonie wyglądają na zadbane. Jest bardzo wydajna, dostałam ją pół roku temu, a zużyłam dopiero 1/8 opakowania. Ma dobrą konsystencję, wygodny pędzelek i szybko schnie.

Sprawdza się jako podkład pod lakier, utrzymuje go trochę dłużej i nie trzeba się bać przebarwień

Cena w normie, wydajność także - używam jej od grudnia 2009 (czyli już rok) i zużyłam dopiero połowę buteleczki, a odżywka nie zmieniła swojej konsystencji. Nie podoba mi się jedynie to, że po zmyciu tej odżywki przez pierwsze 2 dni paznokcie są matowe.

EDIT - Po dłuższym stosowaniu tej odżywki zauważyłam, że paznokcie po zmyciu wyglądają po prostu źle (są bardzo matowe) i powrót do normalnego stanu zajmuje im kilka dni. Jako preparat podkładowy pod ciemne lakiery polecam, jako odżywkę - nie.

Używam tego produktu od: grudnia 2009
Ilość zużytych opakowań: 1/2 pierwszego

No i zadziałała :)

Kupiłam go zachęcona opiniami youtubowych "wizazystek" jak i wizażanek, z nadzieją na poprawę moich tragicznych paznokci rozpoczelam kurację.
EDytuje recenzję bo po 3 miesiacach używania go jako bazy pod lakier doznałam olśnienia!!! Moje paznokcie są mocne, lśniace i zdrowe. Sama jestem w szkolu, początkowe pogorszenie stanu paznokci nie bylo chyba zwiazane z stosowaniem tej odżywki. Na dzień dzisiejszy jestem na tak, napewno nie dziala w 2 tyogdnie ale napewno działa!Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 0,5

Znakomita a nie bubel !

Stosowałam ją co prawda przez trzy a nie dwa tygodnie, ale warto było, bo efekt przeszedł moje oczekiwania. Miałam miękkie, rozdwajające się paznokcie.Po tej odżywce są mocne, twarde i nie ma mowy o rozdwajaniu. Kuracje przeprowadziłam ponad trzy miesiące temu,a paznokcie nadal super.Używałam w ten sposób: przez 6 dni dodawałam po jednej warstwie, 7 dnia zmywałam i znowu to samo i tak przez 3 tyg.Resztę zużyłam pod lakier.

Używam tego produktu od:1 miesiąc

Raczej nie

Odżywka trochę droga, mój budżet trochę na tym ucierpiał, paznokcie zresztą też nie są zadowolone. Fakt, nie łamią się i można je trochę zapuścić, ale TROCHĘ.Nie poradził sobie z rozdwajającymi się paznokciami. Liczyłam, że dzięki niemu w końcu zapuszczę piękne, długie paznokcie, a tu nic. Bubel. I tyle.

Używam tego produktu od:3 m-cy
Ilość zużytych opakowań: pół

nie spełnia obietnic

Chyba mam jakiś gorszy gatunek paznokcia, bo ta odżywka nie ruszyła ich ani trochę. Dwa razy zastosowałam zalecaną kurację 2-tygodniową, teraz używam jej jako podkład i lakier nawierzchni i ciągle nie widzę efektów. Moim problemem są łamliwe, rozdwajające się pazury, co powoduje, że nigdy nie mogę ich zapuścić ponad opuszek palca, miałam nadzieję, że to będzie ratunek dla mnie, jak dla wielu wizażanek. A tu rozczarowanie, mam nawet wrażenie, że odżywka nasiliła rozdwajanie... Nie widzę też, aby lakier dłużej trzymał po pokryciu go Nail Rescue- tak samo z nim, tak samo bez lakier nie wytrzymuje bez odprysków nawet umycia włosów...
Cena jak na taki produkt też zdecydowanie na minus. Lepsze efekty widziałam po odżywce Lovely za grosze. Dlatego z przykrością muszę zaniżyć ocenę

Używam tego produktu od: 1,5msc

bardzo dobry

Dzięki temu specyfikowi udało mi się zapuścić paznokcie na studniówkę:)Cóż można więcej pisać-sprawdza się w swojej roli,nie odpryskuje tak szybko,jedynie cena jest dość wysoka jak dla mnie,ale za taką jakość można sobie na to pozwolić,jest bardzo wydajny.

Dałabym mu 5 gwiazdek-lecz zawiera formaldehyd, który jest trucizną!!

Używam tego produktu od:pol roku

KWC

Wraz z olejkiem rycynowym uratowala moje paznokcie!
Ta odzywka jest cudowna! Nie dość, że wzmacnia paznokcie, to jeszcze miałam oprócz tego wrażenie, ze zaczęły szybciej rosnąc. Już mi sie nie rozdwajają, ani nie łamią. Ostatnio złamał mi się paznokiec w sierpniu,a teraz mamy grudzień. Dodam, że zazwyczaj nosze takie ok.3mm nad opuszkiem. czasem krotsze, a czasem dłuzsze:) czyli przyznajcie same- super efekt!
Do tego jest bardzo wydajna i szybko schnie- jedna warstwa daje efekt, jakby sie nałożyło dwie:)maluje nią pazurki od maja, i zużyłam dopiero połowę jednego opakowania (malując 1-2x w tygodniu).
Za taką cenę, wydajnosć, no i przede wszystkim właściwości -KWC!

Szczerze polecam:DUżywam tego produktu od: 7 mies
Ilość zużytych opakowań: 1 w połowie(!)

Polecam !

Mój KWC ! :D

W końcu, po raz pierwszy udało mi się zapuścic paznokcie,a nie jednokrotnie szukałam odżywek cud - na szczescie już znalazłam :D Świteny produkt. Jak dla mnie same plusy :)

Świetne !

Odzywka jest poprostu świnetna !:) naprawde dziala- paznokcie są mocniejsze, nie lamią się i nie rozdwajają. Dzieki niej bez problemu udalo mi się zapuścic moje paznokcie :-)

Używam tego produktu od: 07.2009
Ilość zużytych opakowań: duuuużo !:D