Rimmel, Nail Rescue, 2 Week Treatment (Odżywka do paznokci)

Rimmel, Nail Rescue, 2 Week Treatment (Odżywka do paznokci)

Profesjonalna, dwutygodniowa kuracja dla słabych, lub zniszczonych codzienną pracą paznokci.
Dzięki tej odżywce, paznokcie odzyskują blask, stają się twardsze i mocniejsze.

Działa.

Kupiłam w sumie przypadkowo, nie licząc na żadne większe efekty. Nie miałam wcześniej większych problemów z paznokciami, ale ostatnio zaczęły się łamać i rozdwajać. Jakoś nie wierzyłam, że odżywka może działać i to tak szybko. A jednak ;). Moje paznokcie stały się twardsze. mocniejsze, nie łamią się, nie rozdwajają. Jestem w szoku. Jak najbardziej polecam.

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

działa!

nie wiem co można więcej powiedziec - TO DZIAŁA!

mojre kruche, łamliwe, rozdwajające sie pazkoncie których nie mogłam pozbierac do kupy od jakiegos czasu nagle sie nie rozdwajają i nie łamią pod byle pretekstem ! kiedyś nawet podczas mycia włosów potrafiłam wszytskie połamac a teraz może jeden na 2tyg sie rozdwoi! jak dla mnie to świetna odżwyka, pewnie isteniją lepsze ale po co mi skoro za 14zł takie cudo jest :):):)
no i jest strasznie wydajna. polecammm

edit: kiedy zostaje 1/3 opakowania robi sie jakaś gęstsza i pędzelek jakiś dziwny sie robi, ciężko ją wydostać wiec chyba sobie zafunduje nowa buteleczkę ;)

Ilość zużytych opakowań: kilka opakowań

To działa!

Najlepsza odżywka, jaką miałam do tej pory. Jeszcze do niedawna moje paznokcie były kruche, cienkie, miękkie, łamały się przy byle okazji, rozdwajały się na potęgę, o zapuszczaniu paznokci nie było mowy. Po miesiącu stosowania odżywki widać zdecydowaną poprawę: paznokcie są grubsze, mocne, nie rozdwajają się, nie łamią, normalnie wykonuję wszystkie prace w domu bez szkody dla paznokci. Nałożenie dwóch warstw daje ładny, zdrowy połysk. Polecam, ale trzeba ją stosować regularnie. Warto!

Używam tego produktu od:ponad miesiąc

świetna odżywka

zdałam sobie sprawę że jeszcze nie oceniłam tego wspaniałego produktu, który odkryłam oczywiście dzięki Waszym recenzjom.
szczerze polecam ten produkt bo widzę same plusy
+ pomaga, leczy, wzmacnia, chroni paznokcie
+ staja się twardsze i chyba szybciej rosną
stosowałam również pod lakier i przedłużała jego trwałość
+ w przeciwieństwie do Sally Hansen nie schodzi z paznokci płatami, trzyma się mocno! zdziera się jedynie na krawędziach i to po kilku dniach
+ olbrzymi plus to cena i dostępność (kupiłam na allegro za 5 zł+przesyłka)

(ostatnio już jej tak często nie stosuję i trochę zgęstniała - ale opłynęło ponad 6 miesięcy)

porównuje z moimi poprzednimi odżywkami między innymi drogą SH i się nie umywają!
zachęcam nieprzekonane do zakupu :)

Używam tego produktu od: ponad 6 miesięcy

Jakby nie formaldehyd to bylby kwc!!!

Doskonala odzywka w formie bezbarwnego lakieru. Stosuje sie ja przez 2 tygodnie a rezultaty zapieraja dech w piersiach! Moje paznokcie staly sie mocne,rosna zdrowe i nie rozdwajaja sie. Cena tez w porzadku,nie ma nad czym sie zastanawiac tylko kupic kolejna buteleczke.Jest po prostu niezawodna!!!

Edyt: zawiera toksyczny formaldehyd!!!! Chyba juz jej nie kupie!

Tego właśnie szukałam

Mój niezbędnik. Paznokcie są rzeczywiście mocniejsze, ładniej rosną. super jako lakier podkładowy, po ciemnym lakierze nie ma ani śladu przebarwienia. Cena rewelacyjna do jakości, wydajny. Używam go jako codzienny lakier bezbarwny (chroni i daje fajny połysk).
Naprawdę super, polecam każdemu ;)

Ilość zużytych opakowań: dwa

świetna!

Swietna, jak dla mnie kwc. Choc nie wiem czy to nie przypadek ze moje paznokcie sa w lepszek kondycji od momentu w ktorym zaczelam uzywac tej odzywki. Wiem, ze na poprawe ich stanu potrzeba tygodni... ;) Ale coz, wierze ze odzywka dziala. Napewno rewelacyjnie utwardza, i przede wszystkim nie szkodzi. Nie wysusza. Paznokcie sa w lepszym stanie. Mimo nakladania kilku warstw nie odpryskuje. A po zmyciu lakieru paznokcie nie sa suche, matowe.

Dodatkowym plusem jest to, ze kupilam ja przypadkiem za 5 zl:) !

stosuje jako baze,jako odzywke i jako utwardzacz. Polecam!

Używam tego produktu od:kilka tygodni

rewelacja!

Jeszcze kilkanaście tygodni temu moje paznokcie wyglądały tragicznie - rozdwajały się non-stop, łamały i były okropnie słabiutkie, mimo stosowania różnych preparatów i odżywek. Pod wpływem Wizażu ( jak zwykle;)) postanowiłam dać szansę Rimmelowi, bez większych zresztą nadziei.

Po kilku tygodniach regularnego stosowania mam długie, twarde paznokcie, na których nic się nie rozdwaja;) Co kilka dni muszę je wręcz skracać, bo po kilku latach noszenia króciutkich paznokci jestem nieprzyzwyczajona do dłuższych.

Odżywka dobrze się trzyma, nie odpryskuje zbyt szybko. Stosuję ją wg sposobu, który opisywała już jedna z Wizażanek - pierwszego dnia nakładam 1 warstwę, drugiego - 2, trzeciego - 3, czwartego dnia zmywam i zaczynam nakładanie od początku.

Poza tym odżywka daje też efekt "wizualny" - efekt zdrowych, błyszczących paznokci. Zastosowałam ją też na stopy jako bazę pod lakier i jednocześnie utwardzacz na lakier - znacznie przedłużyła trwałość lakieru.

Przy tych właściwościach cena tej odżywki to zupełnie groszowa sprawa.
Nie rozstanę się z nią, dopóki będzie w produkcji.

Używam tego produktu od:miesiąc

bardzo dobry, ale...

plusy:
+ odżywia paznokcie (są twarde i długie!)
+ wydajność
+ odżywka daje ładny połysk przez pierwsze 2 dni

minusy
- po dłuższym stosowaniu (choć nie sostowałam odżywki wg zalecen producenta) paznokcie zaczęly odchodzić mi płatami tuż u nasady. mimo to, nadal są mocne...
- pazury straciły swój blask (moje paznokcie nigdy nie wygladały cudownie,ale obecnie po zmyciu lakieru są bardzo matowe i wyglądają dziwne...)

nie wiem więc jak podsumować tą odzywkę... niby dobra, ale... hm.
może trzy gwiazdki z plusem?
trudno wybrać. tak czy siak- odżywkę warto zastosować.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

doskonałość

Nic mi się w życiu tak felernego nie dostało, jak paznokcie;) - kruche, łamliwe, miękkie, rozdwajające się. Próbwałam mnóstwa odżywek, z Nail Tekiem (różnymi rodzajami kuracji) na czele. Niewiele pomogło. W końcu, sugerując się opiniami na KWC postanowiłam dać szansę jeszcze Rimmelowi - choć nie będę ukrywać, że byłam w stosunku do niego baaaardzo sceptyczna.

Takie rozczarowania lubię! ;) Odżywka jest po prostu genialna - już po kilku użyciach paznokcie są zauważalnie wzmocnione i trwalsze. Po dłuższym używaniu są we wspaniałej kondycji, nie mam z nimi już żadnych problemów i spokojnie mogę zapuszczać na długie :)

Poza tym odżywka jest bardzo wydajna. Cena jak na to działanie i efekty - śmieszna :)

Z czystym sumieniem polecam!

Super :)

Przetestowałam wiele odżywek i preparatów niby mających poprawiać kondycje paznokci, ale ta jest najlepsza!Paznokcie jak nie moje czyli twarde, długie i z białymi końcówkami.W życiu takich paznokci nie miałam :)Jak dotąd nie zauważyłam żółknięcia paznokci, wręcz przeciwnie - nie dość że końcówki białe to jeszcze reszta ładnie zaróżowiona i bez przebarwień.Gorąco polecam!

Bardzo dobra odżywka

Bez przerwy rozdwajały mi się paznokcie-bywało, że złaziły płatami, przez to były cienkie jak papier.Coś musiałam z tym zrobić.Pobiegłam więc do Rossmanna i zaczełam przeglądać rózne specyfiki no i znalazłam ta odżywke. Pomyślałam "Co mi tam, spróbuję". Od razu dodam,że nakładałam ją jak mi się przypomniało ale zamaist dwóch tygodni stosowałam ją przez miesiąc a nawet dłużej. Paznokcie zrobiły się piekielnie twarde ( przed zastosowanie tejże odżywki potrafiły się "wywinąć na drugą stronę").Końcówki paznokci zrobiły sie białe, nie łuszcza się , nie łamią, nie pękają. Bardzo dobra odżywka-spełniają sie wszystkie obietnice producenta. Odjęłam gwiazdkę bo chociaż w buteleczce zostało trochę odżywki jest tak gęsta, że nie nadaje się do uzycia. Reszta bez zastrzeżeń.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy