Constance Carroll, Diamond Gloss Nail Polish, (Lakier do paznokci)

Constance Carroll, Diamond Gloss Nail Polish, (Lakier do paznokci)

Lakiery do paznokci w oszałamiającej gamie kolorystycznej. Dostępne są różne warianty lakieru : matowe, z połyskiem, perłowe, z brokatem.

Lakier zawiera toluen.

dziwolag nad dziwolagi :D

Kupilam na szybkosci w kiosku bo potrzebowalam w pracy zakryc ubytek w paznokciu. Kolor srrebny niczym lakier samochodowy.... jeszcze w zyciu nie spotkalam sie z czyms takim... malowalo sie nim jak farbka, dosc dobrze i rowno, wogole nie mial cech tradycyjnego lakieru czyli nie byl gestawy i ciagnacy tylko jak farba. Zapach przedziwny a efekt?.... Doslownie jak pomalowane lakierem w sprayu! Pomimo ze to bylo srebro lakier a raczej farbka byla bardzo matowa i taka chropowata. Krycie rewelacja! Zakryl mi po 1szej warstwie czarny frencz jak i optycznie wyrownal polamany paznokiec u nogi(ktorego w polowei nie mam ale pomalowlaam tym skore)

Nie wiem co mam sobie myslec.. bo to chyba nie byl lakier nawet. Efekt koncowy zadowalajacy ale nie obejdzie sie ebz utwardzacza i warstwy bezbarwnego. Wystawiam tak nisko bo mimo wszystko uzywam do zdobienia kartek itp -_- bo na paznokie sie nie nadaje

Używam tego produktu od: 2 lata temu

0 na 5

Totalna porażka...

Smugi, zacieki a do tego w ogóle nie widać koloru jak się nim maluje, trzeba było nałożyć około 3 warstwy żeby coś zobaczyć.

Trwałość żenada - po porostu ściera się z paznokci, więc zmywacz do paznokci nie jest potrzebny...
Używałam tego produktu :jakieś 2 lata temu
Ilość zużytych opakowań : około 1 słoiczka

Dno dna

Jest to najgorszy z najgorszych z kategorii lakier do paznokci. Już po godzinie od pomalowania miałam odpryski, że o smugach przy malowaniu nie wspomnę. Chcę o nim zapomnieć.

Używam tego produktu od:dawno temu, chcę o tym zapomnieć
Ilość zużytych opakowań:1 opakowania użyłam tylko raz czy dwa

2 warstwy

Używałam głównie jasnych różów i beżowych.

+lakier wytrzymuje 2-3 dni, pod warunkiem nałożenia dwóch warstw.
+ tani
+ nie niszczy paznokci
+ duża gama kolorów

Tak poza tym niczym się nie wybija;)
Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

dobry i tani

Lakier ma jedna, jedyna wade, ale ktore lakiery jej nie maja? Jest ich niewiele i sa drogie. Otoz strasznie odpryskuje, po 2, 3 dniach odchodzi platami. Pamietam go jeszcze w innej, bardziej klasycznej buteleczce. Tego w nowej wersji jeszcze nie probowalam, bo szczeze mowiac, zapomnialam troche o tych lakierach, a moze nie widzac ich na polkach w sklepie w starej wersji poprostu nie rozpoznawalam ich, napewno bym go kupila. I wlasnie niedawno zobaczylam w jakims czasopismie cala game kolorow. Sa piekne, dostepne rowniez stare odcienie, wiec mysle, ze to ten sam lakier, co te kilka lat temu, pedze do sklepu kupic przynajmniej dwa, bo sa tanie jak barszcz, za 4 piekne kolory moge miec jednego inglota, ktory wiele sie nie rozni, po nalozeniu utwardzacza napewno beda sie trzymaly dlugo bez odpryskow. Pamietam, ze dobrze sie nakladaly, nie robily smug, dwie warstwy wystarczaly, aby ladnie pokryc paznokcie intensywnym kolorem, czasem nawet jedna, lakier szybko schnal, a w buteleczce byl bardzo trwaly. Polecam.

Używam tego produktu od: 2 lata

:/ okropieństwo

NIGDY WIĘCEJ!

wygląda tandetnie
długo schnie
ma brzydki brokat
kupiłam beżowy - wychodzi na paznokciach kiczowato :/ takie brokatowe srebrno - beżowe coś ;/
za rzadki i niedobrze się nim maluje paznokcie.

Dodam,że nie kupowałam na allegro etc więc to oryginał....szkoda że taki beznadziejny!

Używam tego produktu od:1msc
Ilość zużytych opakowań:1 oddam

dla mnie pasuje!

Jestem bardzo zadowolona z lakierów Constance Carroll - używam ich od kilku lat i trochę mnie zasmuciły opinie na forum.
Jak dla mnie lakiery są
- trwałe, mogę zmywać naczynia bez obawy że lakier zacznie odpryskiwać od paznokci.
- dobrze się nakładają na paznokcie, nie zostawiają smug, w sumie to wystarczy nałożyć jedną warstwę lakiery,
- nie gęstnieją bardzoooooooo długo!
- cena do zaakceptowania bez wachania!

Używam tego produktu od: kilku lat

***

Lakiery Constance Caroll cechują się dość długą żywotnością w buteleczce ( za co nawiasem mówiąc je szanuję ).Ostatnio wynalazłam w szafce egzemplarz kupiony chyba ze 2,5 roku temu i nadal jest ani nie zaschnięty ani nie zgęstniały.Można się nim spokojnie pomalować.
A już po pomalowaniu,któro samo w sobie dokonuje się łatwo i bezproblemowo otrzymujemy przyjemny dla oka rezultat na paznokciu.Żadnych smug ( używam ciemnej czerwieni ),kolor intensywny jak w buteleczce mimo 1 warstwy,ładny połysk.Schnie dosyć szybko,tylko okropnie pachnie.Natomiast trwałość przeciętna absolutnie.Ze 3 się dni trzyma.A potem lubi odpryskiwać takimi ładnymi płatkami :-)
Mnie to jednak za 5 zł nie przeszkadza i od czasu do czasu go sobie używam...

Używam tego produktu od:2,5 roku
Ilość zużytych opakowań:1 nadal

taki przecietniaczek

ten lakier jest bardzo przecietny, dośc nietrwały, generalnie nie byłąm z niego zadowolona, miałam kolor jasny fiolet
jakos tak nie bardzo dobrze go wspominam, raczej sie wiecej nie skusze

Używam tego produktu od:kilka lat z przerwami

dobry

na początek dodam że chce skomentować lakier Crystal - lakier nadający połysk....
jestem zadowolona...oprócz tego ze lakier nadaje rzeczywiście śliczny połysk...zarówno paznokciom wcześniej malowanym jakimś kolorem jak i nie pomalowanym...
co najważniejsze ....bardzo utrwala...
lubię nanosić go na ciemny lakier....wtedy trzyma się o wiele dłużej...b.ładnie wygląda....

jak za tą cenę jest naprawdę godny polecenia

Używam tego produktu od: ok 2 lat
Ilość zużytych opakowań:od 5 w górę..(nie liczę) :)

Na każdą kieszeń.

Lakiery Constance Carroll zaliczam do tanich kosmetyków. Buteleczka z lakierem jest duża, więc opłaca się go kupić. Z trwałością różnie bywa, ale jest prosty i łatwy do nałożenia. Ma dobrą konsystencję. Kolory bardzo różne. Ja używałam jasne beże i róże oraz czarny.

Używam tego produktu od: dawna

Ok

Jak dla mnie lakiery Constance Carroll są bezkonkurencyjne.

Plusy:
- Na moich paznokciach trzymają się dość długo (3-4 dni bez żadnego odpryskiwania),
- kolory są bardzo ładne,
- lakier, nie wysycha w opakowaniu,
- nie niszy paznokci
- dobry pędzelek
- niska cena

Minusy:
chyba nie ma zadnych ;)

Używam tego produktu od: dawna