Nivea, Body, Intensywnie wygładzające mleczko do ciała (stara wersja)

Nivea, Body, Intensywnie wygładzające mleczko do ciała (stara wersja)

Intensywnie wygładzające mleczko Nivea Body zostało stworzone specjalnie dla potrzeb suchej skóry. Innowacyjna formuła, oparta na pielęgnujących lipidach i substancjach nawilżających, zapewnia skuteczną pielęgnację i głębokie nawilżanie. Lekka konsystencja sprawia, że Mleczko łatwo się rozprowadza i bardzo szybko wchłania.
Produkt wyraźnie wygładza skórę i chroni ją przed wysuszeniem. Cenne składniki: ekstrakt z ginkgo, masło shea i witamina E chronią przed wysuszeniem, pozostawiając przyjemne uczucie gładkości skóry.
Produkt przebadany dermatologicznie. Posiada atest PZH.

Skład: Aqua, Glycerin, Paraffinum Liquidum, Caprylic/Capric Triglyceride, Cyclomethicone, Cetyl Alcohol, Dimethicone, Glyceryl Stearate, PEG-40 Stearate, Ginkgo Biloba, Butyrospermum Parkii, Tocopheryl Acetate, Phenoxyethanol, Propylene Glycol, Methylparaben, Trisodium EDTA, Propylparaben, Sodium Carbomer, Parfum, Linalool, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone.

Cena: ok. 16 zł / 250 ml; 22 zł /400 ml

na moje naczynka na udach

Jak tylko pojawil sie ten balsam na rynku, Nivea przyslal mi probki. Bardzo mi sie podobal ten produkt. Dosc tresciwy ale nie taki tepy jak granatowe mleczko. zapach tez mi sie spodobal. Czailam sie i czailam na kupno pelnowymiarowego opakowania. Mialam wtedy faze na szukanie mojego idealu w kosmetykach naturalnych i tak spychalam zakup na potem. To potem nastapilo tego roku jesienia, zdaje sie w pazdzierniku. Niestety firma zmienila troche konsystencje, na lzejsza i lepiej sie wchlaniajaca. Ja jednak wolalabym ta stara, ciut gesciejsza. Wtedy musze sie przylozyc do wsmarowania, robie lekki masaz i mam pupe gladka, celulit znika. Przy tej nowej konsystenji juz tak piknie nie jest. Balsam wchlania sie bez problemu, zapach mi sie podoba i co zauwazylam , gingko naprawde dziala na moje popekane naczynka na udach. Nie mam ich duzo, ale sa. Koloryt skory sie poprawia, zauwazam ze naczynka sie obkurczaja, skora jest gladka i przyjemna w dotyku , ale przede wszystkim poprawa kolorytu mnie bardzo zadowala. Balsam odstawilam jakos na poczatku grudnia, bo zaczelam czuc lekki niedosyt, ale powroce do niego i pewnie jeszcze ponowie zakup.

Używam tego produktu od:pazdziernika

Bardzo dobry balsam

Dla mnie jest na prawdę świetny. Dostałam go zanim jeszcze wszedł na rynek, ponad 3 lata temu na pewno. Od tej pory się z nim nie rozstaje:)

Balsam ma bardzo przyjemny delikatny zapach, stosunkowo szybko się wchłania i na prawdę wygładza. Zawsze mam go w torebce, pomaga czy to na suche dłonie czy na inne partie ciała.

Jest świetny po kąpieli dla skóry suchej, nawet po goleniu nóżek.
Dodatkowy plus za niewygórowaną cenę.

Używam tego produktu od: ponad 3 lata
Ilość zużytych opakowań: ojjj bardzo wiele..

SUPER !!!

To jest to!
Super nawilżenie, delikatny zapach, szybko się wchłania a do tego jest wydajne.
Daje uczucie wyjątkowej miękkości i gładkości skóry.
Czego chcieć więcej uwzględniając, że można je mieć za rozsądną cenę:)

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: dużo

KWC!!!

Moj KWC!!!!

Ladnie pachnie, szybko sie wchlania,wydajny, nie pozostawia tlustego ciala, a przede wszystkim swietnie nawilza i pozostawia skore idealnie gladka!! Czego chciec wiecej:) aaa i nie jest drogi:)

ładnie pachnie

balsam przynosi ulgę suchej i ściągniętej skórze.
trochę się klei,nie idzie wsmarowac go do końca i odejmuje gwiazdke za to.
balsam bardzo ładnie pachnie.najładniej ze wszystkich balsamów jakich ostatnio uzywałam.faktycznie,wygładza skórę.
jest bardzo wydajny.
nie podrażnia po depilacji.

Używam tego produktu od:2 mscy
Ilość zużytych opakowań:końcówka pierwszego opakowania 400 ml

Najlepszy!

Aż nadziwić sie nie mogę czytając poprzednią opinie o rzekomym braku nawilżenia i wygładzenia. Z wszystkich balsamów jakie używałam ten jest zdecydowanie najlepszy! Od razu widać efekt głębokiego nawilżenia. Skóra po nim jest miękka, elastyczna, napięta, nawilżona. A co przede wszystkim... gładziutka. Zapach oczywiście nie jest oszałamiający ale ja nie lubie zbyt intensywnych zapachów na ciele po balsamach. Łagodna lekka formuła sprawia ze kosmetyk szybko sie wchłania. BAaardzo dobry!

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Niekoniecznie

Bardzo lubię jego brata, granatowe mleczko Nivea. Jest jednak nieco ciężkie i trzeba popracować nad wsmarowaniem. Zwiedziona opiniami na wizażu, że tak super nawilża, a łatwo wchłania, kupiłam niebieskie i niestety zachwycona nie jestem:(
- zapach dyskusyjny, nie powala smrodem, ale też i nie najlepszy, taki mało "niveowy"
- nie nawilża jak lubię niestety, nie twierdzę że wcale, ale zdecydowanie niewystarczająco
- o wygładzaniu w ogóle nie ma mowy
- średnio wydajny
A z plusów?
+ szybko się wchłania
+ niedrogi
+ coś tam jednak robi:) ale powtarzam - ZA MAŁO!

Może i jest ok, ale nie dla naprawdę suchej skóry.

bardzo OK!

Spełnia wszystkie wymogi dobrego balsamu :) nawilża, szybko się wchłania - miła konsystencja, i dobrze rozsmarowuje, nie uczula i faktycznie wygładza skórę.Polecam!

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

godny polecenia.

wydajny,
dobrze nawilża i wchłania się,
miły zapach, dość gęsta konsystencja.
ogólnie lubię ;)
nie mam zbyt wielkiego porównania z innymi bo balsamy do ciała zawsze wybieram z nivea, ale chyba właśnie dlatego, że są dla mnie najlepsze.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: wiele

rewelacyjny

To chyba jeden z najlepszych balsamów do ciała,jakich używałam.Ma ładny,delikatny zapach,szybko się wchłania,wydajny.Świetnie nawilża nawet mocno wysuszoną skórę.
Super jakość + niska cena :)

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

jestem bardzo zadowolona

Z pewnością kupie ten produkt ponownie ponieważ ma świetna jakość i niską cenę. Szybko się wchłania, ma przyjemną konsystencję i zapach, a przede wszystkim naprawdę dobrze nawilża i jest wydajne.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:pół opakowania 400 ml

o takk ...

Wspaniały produkt, za niewielkie pieniądze. Wszystko jest zgodne z obietnicami producenta. Moja skóra jest jedwabiście gładka, bardzo dobrze nawilżona, do tego ma bardzo przyjemny zapach: delikatny i kojący.
Pobił wszystkie inne dotychczasowe produkty uzywane przeze mnie. Zdecydowanie mók KWC !