Nivea, Body, Intensywnie wygładzające mleczko do ciała (stara wersja)

Nivea, Body, Intensywnie wygładzające mleczko do ciała (stara wersja)

Intensywnie wygładzające mleczko Nivea Body zostało stworzone specjalnie dla potrzeb suchej skóry. Innowacyjna formuła, oparta na pielęgnujących lipidach i substancjach nawilżających, zapewnia skuteczną pielęgnację i głębokie nawilżanie. Lekka konsystencja sprawia, że Mleczko łatwo się rozprowadza i bardzo szybko wchłania.
Produkt wyraźnie wygładza skórę i chroni ją przed wysuszeniem. Cenne składniki: ekstrakt z ginkgo, masło shea i witamina E chronią przed wysuszeniem, pozostawiając przyjemne uczucie gładkości skóry.
Produkt przebadany dermatologicznie. Posiada atest PZH.

Skład: Aqua, Glycerin, Paraffinum Liquidum, Caprylic/Capric Triglyceride, Cyclomethicone, Cetyl Alcohol, Dimethicone, Glyceryl Stearate, PEG-40 Stearate, Ginkgo Biloba, Butyrospermum Parkii, Tocopheryl Acetate, Phenoxyethanol, Propylene Glycol, Methylparaben, Trisodium EDTA, Propylparaben, Sodium Carbomer, Parfum, Linalool, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone.

Cena: ok. 16 zł / 250 ml; 22 zł /400 ml

Wygładzacz :)

Nie przepadam za mleczkami, wydaja mi sie tłuste i gestawe.
To mleczko dostałam przy zakupie depilatora, tak to sama bym pewnie nie kupiła :p:
Dała bym 5, ale niestety na cieplejsze dni i noce ;) jest za tłusty, ale na zime w sam raz.
Dobry po depilacji, nie podraznia skóry, świetnia ja nawilża i zostawia gładka.
Zapach nie jest nachalny.
łatwo go rozsmarowac na ciele, dość szybko sie wchłania.Używam tego produktu od: 2 miesiecy

Mój KWC!!!

Jest to mój KWC jeżeli chodzi o uniwersalne balsamy do ciała. Ma bardzo przyjemny zapach, dobrze nawilża skórę. Dodatkowo szybko się wchłania. Moja skóra jest po nim super gładka. Uwielbiam go :)

Używam tego produktu od: nie pamiętam :)
Ilość zużytych opakowań: duuużo :)

genialny!!!

Jestem nim po prostu zachwycona. Nawilża skórę, jak żaden inny. Świetnie się wchłania. nie jest tłusty. Bardzo wydajny. Uwielbiam go, jak wiele innych kosmetyków nivea. Skóra pozostaje gładka i jedwabista. Ładny zapach.

Używam tego produktu od:2 miesiące

świetne.

Uwielbiam kosmetki Nivea, a to mleczko znam już od baardzo dawna.

Konsystencja nie za lekka, nie za gęsta. Taka w sam raz na wiosnę i lato, bo nie obciąża skóry. Przyjemnie się go wsmarowuje, mleczko pozostawia lekką warstewkę ochronną - dla mnie to plus, ponieważ balsamów używam tylko na noc.

Pachnie typowo dla kosmetyków Nivea, uspokaja mnie ten zapach. ;)

Mleczko dobrze łagodzi podrażnienia.

Opakowanie poręczne, estetyczne, cena przystępna.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: wiele

Moje KWC!

Zaczne od tego ze mialam przyjemnosc brania udzialu w testach marketingowych Nivea i dostalam ten produkt do przetestowania. Odrazu zrobil na mnie bardzo duze wrazenie! Na szczescie dostalam pelnowymiarowe, duze opakowane..wiec starczyl mi na czas zanim wprowadzili go na rynek. Odrazu sie uzaleznilam. Nie ma druiego takiego balsamu! Idealnie nawilza..blyskawicznie sie wchlania.. daje efekt jedwabistej i miekkiej skory.. ma bardzo przyjemny zapach... efektu utrzymuje sie nawet do 24 godzin... nie pozostawia nieprzyjemnego filmu (a ja mam cere mieszana.. wiec raz sie przesusza..raz przetluszcza w zaleznosci od "fazy" a ten komsetyk radzi sobie w obydwu sytuacjach.)

Zdradzam go czasem bo lubie nowe kosmetyki...jednak zawsze mam zapas w szafce, a fascynacja innym blsamem trwa 1 dzien.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 5-6?

świetny

fajna konsystencja, bardzo dobrze się wchłania, naprawdę zmiękcza i wygładza skórę. poza tym ma bardzo przyjemny subtelny zapach. stosowalam go dosc regularnie i poprawil zdecydowanie kondycje mojej skory, nawet kiedy zrobilam kilkudniowa przerwe moja skora i tak byla miekka i gladka.

Używam tego produktu od:kilka mscy

szału nie ma..

Zachęcona pozytywnymi opiniami na wizażu zakupiłam je sobie - i teraz się zastanawiam, skąd te opinie? :)

Mleczko ma silny zapach typowo nivea, czego nie lubię. Niespecjalnie się wchłania i jakoś nie zauważyłam, żeby mi wygładziło cokolwiek. Pomaga na uczucie ściągniętej skóry, ale tylko chwilowo - a zaznaczam, że nie mam skóry bardzo suchej, łuszczącej się, tylko właśnie ściągniętą, więc efekt lekkiego natłuszczenia/nawilżenia mógłby się jednak utrzymywać trochę dłużej.. Ogólnie moim zdaniem jest przereklamowane, zużyłam i nie kupię więcej.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:jedno

1 kosmetyk Nivei który lubię

~dostałam w zestawie na gwiazdkę....
Choć nie lubię nivei bo kojarzy mi się z klejeniem... postanowiłąm spróbować.
i.... bardzo mi się ten balsam spodobał..mam zamiar jeszcze kiedyś go kupić!

plusy:
+rzeczywiście szybko i bez problemowo się wchłania( czy to rzeczywiście nivea??)
+łatwo się rozprowadza (aż dziw że to nivea!)
+bardzo dobrze nawilża na cały dzień.
+nie klei się
+zapach typowy dla nivei ale mi kojarzy się on z czystością i świeżością więc jak najbardziej mi pasuje

Używam tego produktu od:3 tyg.

bdb

Plusy:
+ duże wygodne opakowanie
+ ładny zapach typowy dla Nivei
+ dobra konsystencja - przyjemne lekkie mleczko, nie za rzadkie
+ łatwo się rozsmarowuje
+ wydajne
+ natychmiastowo wygładza skórę - efekt zauważalny po chwili! Skóra przyjemnia gładka i miękka jak u niemowlęcia.
+ przyjemnie nawilża skórę, zapobiega wysuszeniu

Minusy:
+ troszeczkę się lepi na skórze - szczególnie na dłoniach, uczucie minimalne ale jest

Zrobiło na mnie dobre wrażenie, zapewnia dobrą ochronę szczególnie w zimie, kiedy skóra narażona jest na wysuszenie. Szybko się wchłania, jest przyjemne w użyciu i roznosi piękny zapach po łazience. Na plus.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w sumie ponad 50 ml

mój KWC w tej dziedzinie!

to mleczko jest niesamowite.
moja skóra z natury jest dosyć sucha i wymaga szczególnej uwagi.
mleczko nivea spełnia swoją rolę w 100% ! idealnie nawilża i wygładza skóre, koi ją gdy jest przesuszona.
używam codziennie po kąpieli.
jestem na prawde zadowolona i myśle,że będe mu wierna jeszcze baaardzo długo

Używam tego produktu od:ok 5 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:dużo.. nie pamiętam

Klasyk

Że też ja wcześniej nie oceniłam tego mleczka :D
Mam już 2 opakowanie - używam go teraz zimą, bo latem jest dla mnie jednak trochę za tłustawe a skórę mam normalną.
To, co mi się podoba to konsystencja, wchłanianie, delikatny i nienachalny zapach oraz nawilżenie! Cudowne nawilżenie, które ratuje zimą przesuszone miejsca i sprawia, że już po jednym użyciu skóra jest gładka i nawilżona.
Nie wiem co więcej mogę dodać. Dla mnie to kosmetyk ratunkowy nr 1 :-)

Używam tego produktu od: 2 lat przez 2 zimy z rzędu
Ilość zużytych opakowań: 1 całe rok temu i teraz kończę 2

podstawa

uwielbiam ten balsam i wolę od granatowego mleczka za łatwośc w rozsmarowaniu i nieco lejącą formułę.Do recenzji tego produktu najbardziej pasuje określenie,że jest jak ciepły letni deszcz na skórze:)

Używam tego produktu od:kilka lat
Ilość zużytych opakowań:kilka