Nivea, Body, Intensywnie wygładzające mleczko do ciała (stara wersja)

Nivea, Body, Intensywnie wygładzające mleczko do ciała (stara wersja)

Intensywnie wygładzające mleczko Nivea Body zostało stworzone specjalnie dla potrzeb suchej skóry. Innowacyjna formuła, oparta na pielęgnujących lipidach i substancjach nawilżających, zapewnia skuteczną pielęgnację i głębokie nawilżanie. Lekka konsystencja sprawia, że Mleczko łatwo się rozprowadza i bardzo szybko wchłania.
Produkt wyraźnie wygładza skórę i chroni ją przed wysuszeniem. Cenne składniki: ekstrakt z ginkgo, masło shea i witamina E chronią przed wysuszeniem, pozostawiając przyjemne uczucie gładkości skóry.
Produkt przebadany dermatologicznie. Posiada atest PZH.

Skład: Aqua, Glycerin, Paraffinum Liquidum, Caprylic/Capric Triglyceride, Cyclomethicone, Cetyl Alcohol, Dimethicone, Glyceryl Stearate, PEG-40 Stearate, Ginkgo Biloba, Butyrospermum Parkii, Tocopheryl Acetate, Phenoxyethanol, Propylene Glycol, Methylparaben, Trisodium EDTA, Propylparaben, Sodium Carbomer, Parfum, Linalool, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone.

Cena: ok. 16 zł / 250 ml; 22 zł /400 ml

świetnie się wchłania

Mam skórę na twarzy i ciele mieszaną. W związku z tym mam problem z doborem balsamy - a właściwie miałam problem. Bo od kiedy kupiłam ten balsam - problem zniknął :) Świetnie się nakłada, super się wchłania,a skóra jest po nim jak aksamit ... dla mnie rewelacja :)

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

mój ulubiony!

Moje cudeńko! Uwielbiam go.
Znakomicie wygładza. Stosowałam go 2 x dziennie i miałam naprawdę aksamitną skórę.
jedyny minus to zapach - mógłby być mniej kremowy (wiecie, zapach kremu nivea..).
Wchłania się świetnie i jest wydajny:) Baaaaardzo polecam!

Dobryy :D

Chyba najlepszy. Dobrze się rozprowadza, zostawia skórę gładką i nawilżoną, zapach jest trwały tak więc każdego ranka czuć go na piżamce. Jest wydajny i gęsty, w porównaniu do innych balsamów-dobry dla bardzo suchej skóry, ale także dla osób które nie mają suchej skóry, a które chcą zatrzymać nawiżenie i gładkość na dłużej.
Cena jest przystępna.

Nic dodać, nic ująć.

Używam tego produktu od: kilku lat z przerwami na inne wynalazki :)
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

KWC :)

plusy:

- intensywnie nawilża
- pozostawia skórę gładką
- nie uczula
- szybko się wchłania
- jest wydajny
- ładnie pachnie
- długo utrzymuje się na skórze

minusy: brak ;)

Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1-wszego

Hmm... nie widzę minusów

Tak się zastanawiałam, ile dać gwiazdek-4 czy 5. No ale stwierdziłam, że to mleczko nie ma minusów, po prostu nie ma! Zasługuje na mocną piątkę! Po-pierwsze, intensywnie nawilża, wygładza skórę, szybko się wchłania, nie pozostawia tłustej warstwy, jest wydajne! I ten zapach... Cudny! Minusów nie widzę:)) Jest to solidny kosmetyk do pielęgnacji ciała!!!! Naprawdę dobra rzecz!!!!!!

Doskonały nawilżacz

Bardzo fajny balsam. Ma lekką formułę, dzięki której szybko się wchłania i nie pozostawia tłustego filmu na skórze ciała. W zapachu podobne jest do zwykłego kremu Nivea, więc pachnie ładnie. Opakowanie estetyczne. Mleczko bardzo dobrze nawilża i wygładza skórę. Działa jak taki płaszczyk ochronny. Mleczko jest bardzo wydajne, nawet podczas stosowania go codziennie, gdyż ma treściwą konsystencję.

jeden z najlepszych :)

dość lekkie jak na mleczka nivea. właściwości podobne do granatowaego mleczka: dobrze nawilża, rzeczywiście wygładza skórę, efekt nie jest krótkotrwały-skóra na prawde wygląda lepiej, tylko dużo łatwiej i szybciej się wchłania. dodatkowo pomógł pozbyć się drobnej alergii, więc zdecydowanie polecam :)

Używam tego produktu od: 2 miesiące temu

Letni przyjemniaczek

Moim numerem jeden w pielęgnacji ciała jest bodyszopowe masło orzechowe, które stosuję przez większość roku. Latem jednak, przy wysokich temperaturach wolę kosmetyki o lżejszej konsystencji. Sięgam wtedy po wygładzające mleczko Nivei, które jest godnym zastępcą mojego ulubionego masła. Po pierwsze, mleczko rzeczywiście wygładza, już po kilku dniach skóra staje się przyjemnia miękka i gładka, jest odpowiednio nawilżona i hmmm... uspokojona? Mleczko błyskawicznie się wchłania, można zaraz po aplikacji wskoczyć w letnie fatałaszki :) Bardzo przyjemny, subtelny zapach utrzymuje się na skórze bez mała cały dzień. Osobiście czuję się "z nim" po prostu świetnie. Nie pozostaje nic innego, jak tylko potwierdzić obietnice producenta: skóra z którą czujesz się i wyglądasz dobrze przez cały dzień ;)

Ukoi i doskonale nawilży

Moja skóra często jest wysuszona: przez depilację, wiatr, częsty kontakt z mocno chlorowaną wodą w basenie, o działaniu słońca już nie wspominając.
Po nałożeniu mleczka na ciało moja skóra się uspokaja. Jest odczuwalnie lepiej nawilżona już po chwili od aplikacji. Delikatny i nietłusty film długo się na niej utrzymuje, dzięki czemu chroni ją przed czynnikami wysuszającymi.
Mleczko pięknie pachnie, jest wydajne. Odżywia suchą skórę. Jest bezkonkurencyjne w porównaniu z innymi, droższymi balsamami.

Używam tego produktu od: 2008

Doskonałe, jak większość Nivea

Bardzo dobre mleczko, o nieco lżejszej konsystencji niż klasyczne mleczko Nivea. Bardzo dobrze nawilża (jak wszystkie produkty do pielęgnaji ciała tej firmy, jestem jej wielką fanką), zapach również klasyczny (mmm... uwielbiam go!). Dla mnie kolejny KWC firmy Nivea. Polecam.

Używam tego produktu od:nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań:2-3

Naprawdę świetny, ale...

Rzeczywiście wygładza, długotrwale nawilża, mógłby trochę szybciej się wchłaniać, ale mimo wszystko jest bardzo dobry, spełnia wszystkie obietnice z etykiety. Cena nawet przystępna, znam jednak lepsze, a tańsze produkty. Niestety w sklepie nie zwróciłam na to uwagi, a od niedawna jest dla mnie bardzo istotny znaczek, że produkt nie był testowany na zwierzętach. To mleczko, jak i pewnie wszystkie kosmetyki Nivea, nie mają tego oznaczenia, dlatego już więcej go nie kupię. Ponieważ jednak zwykle wpisuję na KWC recenzje większości kosmetyków, z jakimi miałam styczność, muszę napisać, ze to godny polecenia produkt.

Ilość zużytych opakowań:niecałe jedno, ale nie stosuję regularnie

Super!!

Co prawda mleczka używam od niedawna ale zdąrzylismy sie polubić :)
Mleczko błyskawicznie sie wchłania, nie pozostawia uczucia tłustej skóry. A co najważniejsze super nawilża. Skóra jest miękka i gładka, wygląda zdrowo.
Zapach delikatny, bardzo przyjemny.

Używam tego produktu od:2 tygodni