Helena Rubinstein, Magic Concealer (Korektor do twarzy)

Helena Rubinstein, Magic Concealer (Korektor do twarzy)

Korektor do cienkiej i delikatnej skóry pod oczami. Magic Concealer został wzbogacony o rumianek oraz perłowe mikrocząsteczki. Konsystencja łączy w sobie lekkość i krycie. Nie obciąża delikatnej skóry wokół oczu i umożliwia łatwą i szybką aplikację. Wygładza niedoskonałości, redukuje oznaki zmęczenia, optycznie koryguje i rozjaśnia cienie, łagodzi obrzęki pod oczami.
Dostępny w 3 odcieniach: 01 Light, 02 Medium i 03 Dark.

pod oczy
wygładzające, kryjące, rozświetlające
w kremie
bez parabenów

Wydajny

Pojemność 15ml sprawia że korektor starczy naprawdę na kilka miesięcy jeśli nie na cały rok. Mam odcień 01, daje fajny efekt rozświetlenia, trzeba uważać żeby nie przesadzić z ilością, ponieważ może zbierać się w zamarszczakch. Przypudrowany Laurą Mercier także nie wyglada za dobrze. Najcześciej omiatam tę okolice Meteorytami, wtedy jest najbardziej naturalny, odmładzający efekt. Jest to dobry produkt, ale będę testować inne tego typu.

wielkie oczekiwania...

Długo zastanawiałam się nad tym korektorem, ponieważ do tanich nie należy, jednak ilość pozytywnych opinii na wizażu przekonała mnie do zakupu. Niestety okazało się, że moje oczekiwania jednak były zbyt duże względem tego kosmetyku. Mam kolor medium i niestety, ale jest zbyt jasny i ziemisty. Największym mankamentem jednak jest to, że korektor paskudnie zbiera się w zmarszczkach, co powoduje zupełnie odwrotny efekt - zmęczonych oczu i postarzenia. Kolejna moja klapa kosmetykowa.

b.dobry

Bardzo dobry korektor..ktory starza naprawde nadlugo.Cena adekwatna do pojemnosci i jakosci.Naleze do osob +30..wiec tak..zamaskowuje dobrze,,niewielka ilosc wystarczy bo zbyd duza powchodzi w zmarszczki.Kolor 1 pasuje do bladolicych karnacji(chodz nyx porcelan jest jasniejszy)ale nie odznacza sie absolutnie jesli uzywamy najjasniejszych podkladow.Nawilzajcy nie przesusza skory pod oczami.Trzyma sie caly dzien,nie migruje na buzi.Uzywam tylko pod oczy.Rozswietla.Jego formula nie obciaza i nie dodaje nam lat.Oczywiscie jesli nie nalozymy kosmetyku zbyd duzo.Ja nakladam palcem po czym dociskam beautyblenderem.Nie utrwalam pudrem..nie lubie efektu obciazenia i zbyt duzej ilosci kosmetykow na buzi.Napewno pomoze nam w upiekszeniu okolic oczu;)) Podpuchniec i podkuwek nie zamaskuje..bo do tego nie jest stworzony...ale ladnie wyrowna koloryt skory;)Obecnie uzywam Mac NC15..ktory nie posiaa tego roswietlenia...lepiej kryje..za to bardziej podkresla kazda linie pod oczam i nie nawilza...zdecydowanie lzejsza i bardziej nawilzajaca formule ma Helenka;)Idealu nadal poszukuje...dlatego dam 4+..

Na ten moment nie szukam innego.

Wiele osób tu pisało, że korektor sprawdzi się tylko u bardzo młodych osób. Należę do kategorii 30+, wiec taka zupełnie młodziutka nie jestem, a z korektora jestem bardzo zadowolona.

Po pierwsze nie ściąga skóry pod oczami, nie wysusza jej. Jak dla mnie krycie jest wystarczające (choć fakt, opuchnięć nie maskuje, co jest na minus). Bardzo ładnie rozświetla skórę. I co najważniejsze w ogóle nie wchodzi w zmarszczki!

Zużyłam juz dwa opakowania tego korektora i póki co, chyba przy nim zostanę, bo zbyt wiele razy inne korektory mnie rozczarowtwaly.

O nie....

Zdradziłam Clarins Instant Concealer dla HR i bardzo żałuję. HR może mu zakrętkę czyścić :) Korektor dla nastolatek, z niewielkimi cieniami pod oczami i gładką skórą. Byłam rozczarowana od pierwszego użycia i tak zostało do końca opakowania.

ideał

Dla mnie idealny. Zaznaczę, że mam skórę młodą, bez zmarszczek, tylko sińce pod oczami które są bardzo widoczne. Testowałam wiele korektorów, wiele było do niczego, często za tłuste, często za małą kryjące. Do tej pory używałam korektor Estee Lauder i fakt zakrywał wszystko, ale szybko zastygał i nie wyglądało to świeżo. Ten korektor Heleny Rubinstein kryje wszystko, ładnie rozświetla okolice oka, wygląda pięknie i jest lekki.

Mam mieszane uczucia

Kupiłam po recenzjach na You Tube i na wizażu. ale nie do końca rozumiem zachwyt nad nim. Wchodzi w zmarszczki i rzeba sie naprodukować zeby tego nie robił chyba że nałożymy go znikomą ilość ale wtedy przez to że jest rzadki to bardzo słabo kryje. wiec jesli ktos ma jakies przebarwienia pod oczami albo kudze łapki to nie polecam. Tak jak to ktos napisał dobry lekki korektor do rozświetlenia okolic oczu dla młodej osoby. bo rzeczywiście wogole nie wysusza okolic oczu i dlatego jest u mnie już poł roku i nie planuje go zmieniać. Twałością zbytnio grzeszy, ściera sie standardowo jak korektory drogeryjne. Po 8 godzinach trzeba go szukac na twarzy.
Plusy
Lekki
Ładnie rozświetla
Wydajny
Duże opakowanie
Nie wysusza

Minusy
Cena
Wchodzi w zmarszczki
Niestety słabo kryje

Prawdziwa magia :)

Korektor kupiłam z polecenia i z miejsca się w nim zakochałam. Nadaje się idealnie pod oczy i na niedoskonałości a do tego jest idealnie jasny:) Nie ciemnieje i nie migruje na twarzy.Nie wysusza skóry pod oczami i nie roluje się na żadnym kremie. Opakowania 15 ml starcza na bardzo długo. Krycie dla mnie perfekcyjne , na pewno kupię go nie raz.

Rozczarowanie

Kupiłam tę śliczną tubeczkę W styczniu ubiegłego roku. Zapłaciłam za niego 120 zł, więc byłam bardzo zadowolona z ceny szczególnie, że jest go naprawdę dużo. Do zakupu zachęciły mnie wizażanki - przed długi czas królował wśród korektorów na wizażu.

Opakowanie nie zachwyca - jest kiepsko dostosowane do konsystencji produktu. Jest to korektor raczej płynny i trzeba uważać jak wyciskamy go z tubki, bo często wychodzi go po prostu za dużo. Ja przelewałam go do innego opakowania i dzięki temu był wydajniejszy i nie miałam wrażenia, że zużywam więcej niż powinnam.

Kolor bardzo ładny (najjaśniejszy), ma żółtawy odcień co bardzo dobrze mi podpasowało. Produkt dobrze rozprowadza się na skórze.

Korektor krył naprawdę dobrze. Najpierw nakładałam go gąbeczką, a później utrwalałam pudrem sypkim z RCMA i ten zestaw trzymał się w nienaruszonym stanie przez cały dzień z czego byłam bardzo zadowolona.

Ma jeden minus - moja wrażliwa skóra pod oczami czasami piekła mnie, gdy go aplikowałam. Po wpracowaniu produktu w skórę pieczenie ustępowało.

Wystarczył mi na rok używania. Nie wrócę do niego ponownie, bo zwyczajnie mi się znudził i chciałabym wypróbować coś innego.

porządny korektor

Trudna sprawa z tym korektorem. Jest zapakowany w ładną tubkę. Wyglada jak zabaweczka, nie wiem dlaczego. Jest z plastiku, choć te kolory sprawiają wrażenie, że mamy do czynienia z produktem luksusowym. Jest dosc wydajny. Używam go od końca grudnia, nie żałowałam go sobie, a jeszcze sie nie skończył.
Ma lekko chemiczny zapach, nie jest to żadna farba itp. jak w przypadku długotrwałego kolektora Maca.
Konsystencja jest jedwabista, może nawet lekko silikonowa w zetknięciu z palcami. Łatwo się nakłada i od razu nie zastyga, co jest ogromnym plusem. Krycie określiłabym jako średnie. Im więcej produktu dokładam, tym efekt krycia się nie zwiększa. Może tylko na początku, bo potem się ulatnia i cienie pod oczami znów prześwitują. Trwałość jest bardzo dobra. Nie jest to moze kilkanaście godzin, ale w zamian nie otrzymujemy przesuszonej skóry. Korektor współpracuje z różnymi kremami, ale niestety wchodzi w załamania. Trzeba pobawić się wtedy gąbeczką.
Cena jest bardzo wysoka, choć warto przeglądać oferty drogerii internetowych. Swój egzemplarz właśnie tsk kupiłam i nie trafiłam na podróbkę.
Czy kupię go ponownie? Nie wiem, czuję, że ideał gdzieś sie jeszcze ukrywa.

Dobry, ale dla niewymagających

Kupiłam ten produkt bardziej z ciekawości niż z realnej potrzeby. Mam młodą cerę, bez zmarszczek, z delikatnymi zasinieniami pod oczami, które jakoś bardzo mi nie przeszkadzają. Dla osób takich jak ja polecam, ale dla osób z czymś konkretnym do zakrycia raczej nie.

Nakładam go dość hojnie pod oczy aż do połowy policzków oraz na skrzydełka nosa, czasem też na brodę.

Plusy:
- lekka, nawilżająca formuła
- wygląda naturalnie
- delikatnie rozświetla i sprawia, że skóra wygląda lepiej
- wypełnia niewielkie pory , przez co skóra wygląda na gładszą
- bardzo wydajny
- wielofunkcyjny
- ładne opakowanie

Neutralne:
- raczej standardowa trwałość

Minusy:
- bardzo słabe krycie
- nie nadaje się na niedoskonałości

Nie wiem, czy kupię ponownie, bo nie jest dla mnie niezbędny, a lubię próbować nowe kosmetyki - moooże kiedyś się skuszę przy jakiejś promocji. Niemniej nie żałuję, że go kupiłam.

Przereklamowany

Skuszona dobrymi opiniami stałam się posiadaczką korektora HR Magic 01 . Miałam nadzieję ,że za taką cenę i po tylu pochlebnych opiniach dostanę super produkt. Niestety , korektor nie kryje cieni pod oczami na czym najbardziej mi zależało.Przy tym jest za rzadki . Jedyne co robi to trochę rozjaśnia skórę i nie wysusza okolic oczu . Myślę, że bardziej nadaje się do skóry młodej ,bez cieni i zmarszczek.Tylko po co takiej skórze taki drogi gadżet? Jakoś go zmęczę i wrócę do Make Up For Ever.