GlaxoSmithKline, Cutibaza (Krem półtłusty)

GlaxoSmithKline, Cutibaza (Krem półtłusty)

Krem polecany jest do codziennej pielęgnacji skóry bardzo suchej i szczególnie wrażliwej. Dzięki starannie dobranym składnikom krem zapewnia natłuszczanie skóry eliminujące objawy suchości, nawilżanie przynoszące zmiękczenie i wygładzenie naskórka, skuteczną ochronę skóry przed szkodliwym wpływem czynników atmosferycznych.
Cutibaza jest preparatem bezzapachowym, wskazanym szczególnie dla osób z chorobami alergicznymi.

wrażliwa, alergiczna / atopowa, sucha
nawilżające, ochronne, natłuszczające, łagodzące
bezzapachowa
uniwersalne
w tubce
bogate

Niezastąpiony dla bardzo wrażliwej i skłonnej do alergii skóry!

Mogę powiedzieć, że ten krem uratował skórę mojej twarzy.

Podczas okresu dojrzewania moja skóra była nieznośna i mimo licznych wizyt u różnych dermatologów nie mogłam znaleźć odpowiedniego kremu do nawilżania mojej skóry.
Przetestowałam naprawdę dużo produktów i już miałam dość, ponieważ niektóre kremy bardzo pogarszały stan mojej skóry. Byłam załamana.

Na szczęście któregoś dnia moja mama rozmawiając ze swoja znajomą dowiedziała się o kremie Cutibaza i to był strzał w dziesiątkę.
Uspokoił moją rozdrażnioną i zmęczoną testowaniem innych kremów skórę i widocznie poprawił jej stan.

Cutibaza bardzo dobrze nawilża moją twarz. Używam jej od lat i naprawdę polecam wszystkim, którzy mają problemy z wrażliwą i alergiczną skórą.

Cena jest rewelacyjna, więc nawet jeśli u kogoś ten krem miałby się nie sprawdzić to nie ma powodów do rozpaczy nad wyrzuconymi w błoto pieniędzmi.

Mimo, że w składzie ma parafinę nie zapycha mnie i nie mam większych problemów z zaskórnikami.

Stosuję ten krem już naprawdę ładnych pare lat i szczerze mówiąc trochę mnie już nudzi (ciągle to samo opakowanie, tubka itd) i czasem mam ochotę spróbować czegoś innego, ale nawet jeśli się zdecyduje i znajdę coś, co będzie w stanie dorównać Cutibazie (zapewne będzie to bardzo trudne jeśli nie niemożliwe ;p) to na pewno będę stosowała te produkty zamiennie i nie zrezygnuję z tego kremu.

Wady: Dla mnie bez wad. Dla innych myślę, że parafina w składzie może być problemem, bo może zapychać.

Używam tego produktu od: około 6 lat
Ilość zużytych opakowań: 4 albo 5 całych tubek (nie pamiętam dokładnie) i kolejna w trakcie

Doskonały krem do skóry wrażliwej!

Mam bardzo wrażliwą i alergiczną skórę. Zdarza mi się czasem eksperymentować z nowymi kremami, ale zawsze wracam do tego (często z uczuleniem, a cutibaza pomaga mi je zagoić).

Jest tłusta, więc stosuję ją głównie przed snem (zdarza się rano, ale głównie zimą, jak skóra jest skrajnie wysuszona). Krem doskonale natłuszcza, wygładza, koi suchą skórę. Jedno nałożenie na noc sprawia, że rano buzia wygląda dużo lepiej!

Używam tego produktu od: 2-3lat
Ilość zużytych opakowań: 4-5 tubek

Ratunek z apteki

Dobry krem, dostępny w każdej aptece i to za niewielkie pieniądze. Tubka może nie jest zbyt duża, ale za to wystarcza na długo.

Używam go głównie jako kremu do rąk i stóp. Jest też zimowym ratunkiem dla przesuszonej twarzy - latem jest dla mnie odrobinę za tłusty.

Szybko się wchłania, doskonale nawilża i mieści się w każdej torebce. Czego chcieć więcej? ;)

Ilość zużytych opakowań: zaczynam drugie

Super krem na wszelkie \'suchości\' na skórze, gorąco polecam!

ZALETY:
-bardzo dobrze nawilża
-idealny dla cery suchej
-likwiduje wszelkie suchości i podrażnienia
-nie wyskakują po nim pryszcze
-nie uczula, nie podrażnia
-wydajny
-fajna cena
-dobra konsystencja

WADY
-lepiej stosować go na noc, ponieważ po nałożeniu skóra się przez pewien czas świeci
-bezzapachowy

Ogólnie bardzo dobry krem, godny polecenia. Już po pierwszym użyciu widać efekt.

Używam tego produktu od: nie pamiętam ale dość dłuugo ;)
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Bardzo dobry krem za śmieszne pieniądze!

Mimo, że parafina na początku listy nigdy mnie nie zapchał a mam tendencje do tego typu problemów. Świetnie się wchłania, rewelacyjnie nawilża, nigdy mnie nie podrażnił. Działa wyraźnie kojąco.
Kosztuje grosze i jest dostępny w prawie każdej aptece.

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Bardzo przydatna okazjonalnie

Przyjaciółka mi podrzuciła cutibazę na uczulenia, a że mam suchą skórę, zaprzyjaźniłam się z cutibazą i już została. :)

+ tubka jest niesamowicie wydajna, zwłaszcza jeśli się krem stosuje tak jak ja okazjonalnie, na uczulenia, swędzenie, pokrzywkę, różne niedoskonałości
+ natłuszcza
+ nie podrażnia
+ nie uczula
+ nawilża
+ działanie tego kremu jest błyskawiczne
+ zmniejsza swędzenie
+ a rano po wieczornym smarowaniu nie ma śladu po uczuleniu
+ u mnie sprawdza się lepiej niż wapno

- nie nadaje się do smarowania całej twarzy, jest za tłusta, nie wchłania się i roluje się (zupełnie nie ma tego efektu przy stosowaniu miejscowym)

Polecam bardzo kobietom z suchą skórą i alergiami!

Używam tego produktu od: 1.5 roku
Ilość zużytych opakowań: 2 i kolejne w trakcie

rewelacja

Poleciła mi go położna na problemy skórne mojej córki, kiedy to pediatra bez zastanowienia przepisała 3 miesięcznemu dziecku na start maść ze sterydami. Krem sprawdził się idealnie na podrażnioną skórę dziecka, a i ja mając wrażliwą i skłonną do alergii skórę czasem go używam.

KWC

Zaczęłam używać tego kremu po części z musu. Mam bardzo problematyczną i wrażliwą cerę. Kilka lat chorowałam na łojotokowe zapalenie skóry, a ponieważ mam również skłonności do przesuszania naskórka, maści stosowane na łojotok bardzo wysuszyły moją skórę. Ten krem okazał się ratunkiem.

Od lat nie używam innych kremów, ponieważ moja skóra ich nie toleruje. Nawet serie apteczne potrafią mnie uczulić. A ponieważ Cutibaza zapewnia mi wystarczające nawilżenie, nie potrzebuję póki co niczym jej zastępować.

bardzo dobry

Używam tego kremu od kilku lat, w okresie zimowym najbardziej intensywnie.
Łagodzi podrażenia, natłuszcza. Jest niezastąpiony w mojej pielegnacji!
podrażnia mnie nawet demakijaż a Cutibaza wspaniale sobie z tym radzi!
Zima jest to moj nr 1, oczywiście poza kremami ochronnymi!
polecam!

Używam tego produktu od: paru lat
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście opakowań

Dobry : )

Cutibazę stosowałam wraz z Borasolem, wg zaleceń dermatologa i muszę stwierdzić ,że krem jest naprawdę godzien polecenia. Podpasuje on przede wszystkim Paniom, które mają suchą skórę,gdyż świetnie nawilża. Skóra po Cutibazie jest przyjemnie miękka. Nie nadaje się na cerę mieszaną bądź tłustą, gdyż po nim skóra się świeci.

Używam tego produktu od:maja

Musiałam zakupić to cudo bo dostałam strasznego uczulenia na twarzy (miałam policzki obsiane kaszka)mój dermatolog polecił mi ta maść bo z racji tego że jestem posiadaczką cery nadwrażliwej powinnam ją stosować codziennie, fajnie zagoiła mi sie buzia, kaszka zniknęła nie swędzi a skóra stała się miękka i nie czuję że jest sucha ściągnięta, napewno zakupię drugą tubkę, pomimo tego że moja twarz lubi błyszczeć w strefie T po stosowaniu i wchłonięciu (musiałam się trochę poklepać żeby się cała wchłonęła)wcale się nie błyszczała więc byłam w ogromnym szoku że za tak niewielkie pieniądze kupiłam coś co dobrze podziałało na moją twarzUżywam tego produktu od:tydzień
Ilość zużytych opakowań:w trakcie

Bardzo dobry krem, który sprawdza się u mnie wszędzie tam gdzie mam suchą, podrażnioną skórę (okolice nosa, uszy, czasami twarz).
Najczęściej stosuję na spierzchnięte usta, które są w opłakanym stanie i nic im nie pomaga a coraz bardziej wysusza. Cutibaza radzi sobie świetnie. Bardzo dobrze się wchłania, ma neutralny zapach no i wystarczy, że raz posmaruję a widzę poprawę. Cena też w porządku. :)

Edit: Ostatnio dostałam uczulenia i Cutibaza świetnie sobie poradziła z alergią.