Maybelline New York, XXL Intense Mascara (tusz z bazą 2w1 wydłużający i pogrubiający)

Jest to ulepszona wersja znanej mascary Maybelline XXL. Hasło reklamowe mówi, że jest ona zbyt intensywna dla nieśmiałych ;)

XXL Intense to dwufazowa maskara z mikrowłóknami powiększająca rzęsy do rozmiaru XXL. W skład maskary wchodzi biała baza oraz kolorowy tusz uzupełniający makijaż oka.

XXL Intense ma za zadanie pogrubić, wydłużyć i precyzyjnie rozdzielić rzęsy.

Biała baza zawierająca naturalne i elastyczne mikrowłókna sprawia, że rzęsy staną się dłuższe nawet o 50 procent.

Tusz wzbogacony o pigmenty nadaje rzęsom intensywny czarny kolor i zwiększa ich objętość 10x. Formuła maskary sprawia, że tusz nie rozmazuje się i nie pozostawia grudek.

XXL Intense jest przetestowana pod kontrolą dermatologów i okulistów - odpowiednia dla osób o wrażliwych oczach i dla osób noszących szkła kontaktowe. Łatwo można ją usunąć kosmetykami do demakijażu.

mój najlepszy tusz!!

Genialny tusz, mój absolutny KWC, najlepszy jaki miałam kiedykolwiek. Doskonale rozdziela rzęsy, wydłuża, podkreśla, genialna czerń, świetna szczoteczka. Bardzo łatwo jest nim pomalować rzęsy nawet przy trzeciej warstwie nie skleja, szczoteczka nie brudzi powiek, rzesy nie wymagają rozdzielania ani żadnych poprawek po dwukrotnym umalowaniu plus na prawdę oszałamiający efekt na moich rzęsach, z żadnym innym tuszem takiego nie osiągam. Bazy nie używam, nie widze dodatkowych efektów a jej użycie tylko wydłuża czas malowania.

Muszę dodać, że kupiłam go w USA gdy zgubiłam swój tusz, mam ogromna nadzieję że polska wersja jest tak samo dobra inaczej na pewno będę go ściągać ze stanów, uważam że warto.

Dla mnie rewelacja

Jak dla mnie ten produkt jest rewelacyjny!!
-świetnie podkreśla oko
-rzęsy rzeczywiście są gęstsze i dłuższe
-wygodne opakowanie
-fajna długa i gęsta szczoteczka
-nie kruszy się
-nie skleja rzęs
-w zależności od tego jak pomalujemy mamy różny efekt:
*jedno, delikatne pociągnięcie - naturalne rzęsy (idealny do szkoły)
*więcej starania - mega efekt! świetny na imprezę! śmiało mogę powiedzieć: efekt sztucznych rzęs
-mimo tego, że nie jest wodoodporny to nie ścieka
sprawdził się przy największej ulewie, kiedy byłam przemoczona do suchej nitki dosłownie, a mimo to, kiedy dotarłam do domu tusz był nadal na rzęsach, dopiero jak dotknęłam to zeszło wszystko :)
-cena rewelacyjna jak na taki efekt

+/- Szybko zasycha więc czasami nie ma możliwości rozczesania szczoteczką

Minusy:
-nie jest wodoodporny

Ze względu na to, że kobieta zmienną jest to teraz prawdopodobnie go nie kupię, bo chce wypróbować inny produkt. Ale ten jest na prawdę rewelacyjny i jeżeli nie znajdę równie dobrego to powrócę do tego :)
POOOOOLECAM!

Używam tego produktu od: dawna :)

godny polecenia

Jeden z lepszych jakich używałam:)
Jeśli chodzi o plusy, to na pewno baza bardzo ładnie wydłuża, a tusz dobrze ją pokrywa. Dobrze wyprofilowana szczoteczka powoduje, że rzęsy są idealnie rozdzielone, nie sklejają się(!). Co do pogrubienia, nie jest jakieś fenomenalne-teatralne, ale daje radę:)
Jeśli mowa o minusach, to baza trochę szybko wysycha, więc trzeba ją dość szybko pokrywać tuszem.

Używam tego produktu od: dawno

Bardzo fajny produkt

Mnie przypasował jak najbardziej ;) Jest to udany tusz,który :

a.Pięknie pogrubia rzęsy ( nie sklejając ich)
b.Ładnie je wydłuża
c.Rozdziela każdy włosek :)

Ogólnie jestem jak najbardziej na tak :)

Używam tego produktu od: oj długo i dawno temu go miałam

Na krótko

Może najpierw wady;)
kruszy sie w ciągu dnia
na początku i pod koniec uzytkowania zostawial grudki
nie pogrbia
malo czarny ten czarny;p
zalety
meeeeega wydłuża!!!
baza nie prześwituje

Używam tego produktu od:3 m-cy

Dla mnie BOMBA!

Naprawdę super produkt.Kupilam go zupelnie przez przypadek.Byla wyprzedaz w drogerii i ten tusz byl przeceniony o 40% wiec nad czym tu sie zastanawiac?Biore! Nie żaluje zakupu ani trochę nawet gdybym go kupila bez promocji.Baza super wydluza i pogrubia rzęsy potem juz tylko z górki:)Bardzo fajnie sie go naklada ,nie sprawia zadnych problemow.Nie kruszy sie,nie skleja,nie robi efektu "pandy".Ubolewam tylko ,ze nie ma koloru brązowego.

Całkiem fajny

Kupiłam ten tusz jakiś czas temu z ciekawości.
Stosowałam jakiś czas i był nawet fajny choć dla mnie bez rewelacji.
Nie było mi dane nacieszyć się nim długo ponieważ moja Mama zauroczona nim podwędziła mi go.
Używa go i bardzo go sobie chwali stosuje już 3 opakowanie wiec wnioskuje ze jest naprawdę całkiem fajny.

Używam tego produktu od: ??
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

ma znaczace wady ale jest dobr

Tusz jako jedyny produkt Maybelline (oprocz cienie Quadro) przypadl mi do gustu, ale ma tez i wady. Zaczynajac jednak od zalet: bardzo ladnie pogrubia i wydluza, mozna nim uzyskac uwielbiany przeze mnie teatralny efekt, czern jest intensywna, biala baza nie przeswituje pod czarnym tuszem. Wady tego tuszu sa dla mnie dosc znaczace otoz tusz usztywnia rzesy czego w tuszach nie znosze i to spowodowalo, ze mimo ladnego efektu wiecej tego tuszu nie kupie, kruszy sie takze w ciagu dnia, na poczatku ma zbyt wodnita konsystencje i brudzi powieki w trakcie malowania, po paru uzyciach konsystencja poprawia sie, biala baza konczy sie szybciej niz tusz, a nie dawalam jej wiecej ( 1 pociagniecie), sam tusz bez bazy daje marny efekt.

Używam tego produktu od:nie pamietam, ale kupilam jako nowosc

średniak

Zacznę od tego, że używanie tego tuszu wymaga cierpliwości a mimo to nie ma jakiś spektakularnych efektów. Owszem pogrubia i wydłuża ale kosztem sklejenia rzęs. No i ta biała baza której po ok 2 tygodniach stosowania nie da się pokryć tuszem który zaczyna przysychać. Próbowałam nakładać czarny tusz zarówno na wilgotna jak i na zaschniętą białą bazę ale efekt zawsze jest podobny. Sklejone rzęsy z grudkami. Nadaje się jedynie do bardzo mocnego makijażu. Wersja wodoodporna jest jeszcze gorsza.

Ilość zużytych opakowań: 2(wodoodporny i zwykły)

Bardzo fajny!

Plusy:
-przystępna cena, kosztuje mniej niż podwójny z loreala np.
-rzęsy są po nim pięknie podkreślone- długie, gęste, grube
-stosunkowo wydajny
-nie podrażnia

Minusy:
-czasem ciężko zamalować białą bazę

Używam tego produktu od:2 lat (z przerwami na próbowanie innych)

jestem na nie.

Zasugerowałam się opinią wizażanek i tym razem nie był to strzał w dziesiątkę. Jak dla mnie bardzo słaby tusz za taką cenę nie warto. Jedynie troszkę wydłuża ale bez szaleństw a o pogrubieniu nie ma mowy! Na dodatek troszkę schodzi się nakładanie dwóch baz.. i co najgorsze szybko się kończy a jeszcze szybciej wysycha. Tak więc jestem na NIE !

Używam tego produktu od miesiąca

godny uwagi :)

nawet go polubiłam.
kupiłam go przez przypadek. nie miałam czasu szukać z LOreala Volumissime x4, dlatego też ten wpadł mi w ręce jako pierwszy.
wypróbowałam i się nie zawiodłam.
najpierw maluję zawsze jedno oko bazą i maskarą, potem drugie, ponieważ na wysuszoną warstwę bazy ciężko jest nałożyc maskarę.
szczoteczka z bazą pięknie wydłuża rzęsy, natomiast druga część tuszu średnio pogrubia. muszę nakładać 2-3 warstwy tuszu, by uzyskać pożądany efekt.
jednak efekt końcowy mnie bardzo zadawala i utrzymuje się przez cały dzień :)
nie kreuszy się, nie rozmazuje, a zarazem się łatwo zmywa.
mogłoby być jego troszkę więcej - tylko 5ml czarnego tuszu to troszeczkę za mało jak dla mnie.
zapewne wróce do niego jeszcze, jednak teraz czeka w kolejce Lorealik :)
Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca