Maybelline New York, XXL Intense Mascara (tusz z bazą 2w1 wydłużający i pogrubiający)

Jest to ulepszona wersja znanej mascary Maybelline XXL. Hasło reklamowe mówi, że jest ona zbyt intensywna dla nieśmiałych ;)

XXL Intense to dwufazowa maskara z mikrowłóknami powiększająca rzęsy do rozmiaru XXL. W skład maskary wchodzi biała baza oraz kolorowy tusz uzupełniający makijaż oka.

XXL Intense ma za zadanie pogrubić, wydłużyć i precyzyjnie rozdzielić rzęsy.

Biała baza zawierająca naturalne i elastyczne mikrowłókna sprawia, że rzęsy staną się dłuższe nawet o 50 procent.

Tusz wzbogacony o pigmenty nadaje rzęsom intensywny czarny kolor i zwiększa ich objętość 10x. Formuła maskary sprawia, że tusz nie rozmazuje się i nie pozostawia grudek.

XXL Intense jest przetestowana pod kontrolą dermatologów i okulistów - odpowiednia dla osób o wrażliwych oczach i dla osób noszących szkła kontaktowe. Łatwo można ją usunąć kosmetykami do demakijażu.

ok:)

To mój pierwszy tusz z bazą... Trzeba się troszkę namęczyć żeby uzyskać pożądany efekt na rzęsach, ponieważ tusz mocno je formuje i trzeba uważać żeby rzęsy nie wyglądały okropnie. Baza bardzo dobrze wydłuża a następnie tusz pogrubia. Czarny kolor bez problemów pokrywa białą bazę. Rzęsy po całym dniu nadal były w idealnym stanie, lecz niekiedy czułam że były już cięzkie i zmęczone.

Uczula

Na początku byłam zadowolona, gdyż bardzo ładnie podkreślał: wydłużał i pogrubiał. Tusz dobry jest do raczej mocnego makijażu. Moja radość nie trwała długo, bo szybko odkryłam jego defekty.
Trudno pokryć białą warstwę
Szybko robi się gęsty.
Uczula!!! Przez co zupełnie uniemożliwia mi stosowanie go. Jeśli ktoś jest podatny na uczulenia to zdecydowanie odradzam, jeśli toś nie ma z tym problemu to tusz może mu przypaść do gustu.

Używam tego produktu od: już wyrzuciłam

Lubię go

Używam go na przemian z innymi tuszami.Ten oto wynalazek polubiłam od 1 zakupu i to uczucie trwa do dziś, więc powracam do niego z chęcią .
Mam krótkie , średniej gęstości rzęsy ,a po nim stają się cudne . Jestem bardzo mocno zadowolniona z efektu , a raz jak moja siostra go nałożyła szczęściara gęstych i długich rzęs efekt rzekłabym powalający. Prawie ją za to znienawidziłam ,ale tylko prawie;):)

wady ? jak się śpieszymy gdzieś nałożenie tego tuszu raczej nam w tym nie pomaga;)i odnoszę wrażenie że jest mniej wydajny w porównaniu z innymi maskarami, ale może mi się tylko zdaje... bo większość innych żegnałam z ulgą hmm...

Używam tego produktu od:oj od 2 może 3 lat
Ilość zużytych opakowań:3 może więcej dokładnie nie pamiętam

bardzo dobry nie idealny

Tusz spełnia obietnice producenta, nie wiem czy rzęsy są dłuższe aż o 50%, ale na pewno je wydłuża i pogrubia a przy tym nie skleja. Robi bardzo ładną oprawę oka.

Nie zauważyłam żeby czarna warstwa się ścierała i prześwitywała biała jak w przypadku innych tuszy tego rodzaju za co wielki plus.

Wadą tuszu jest to, że po paru godzinach rzęsy odbijają się na górnych powiekach.

Nie wiem czy kupię kolejne opakowanie, bo mnie osobiście denerwowało, że trzeba go nakładać dwa razy, biała warstwa, potem czarna...

Używam tego produktu od: pól roku

W tej cenie najlepszy

Tani jak barszcz i zaskakująco dobry. Doskonała baza, dobre szczoteczki rozdzielające rzęsy, głęboka czerń. Nie skleja, nie kruszy się i nie osypuje. Nie robi owadzich nóżek ani podkówek pod oczami. Dobrze pogrubia, wydłuża i podkręca. Jest trwały i nie podrażnia oczu. Czego chcieć więcej? Na pewno do niego wrócę, bo w tym przedziale cenowym nie ma sobie równych.

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:dwa

zamiana szczoteczek

uwielbiam tusze maybelline, a moim absolutnym KWC jest xxl curl power. niestety jest trudno dostepny, wiec skusilam sie na xxl intense.
jest to dobry tusz, pogrubia, wydluuuuuuza.
niestety troche mi sie odbija pod oczami, mimo iz nie maluje dolnych rzes:/
i te proste szczoteczki nie daja takiego fajnego efektu jak w curl power. dlatego poprostu przelozylam szczoteczki z tamtego tuszu do intense. efekt podobny ale curl power jest lepszy;)

Używam tego produktu od: kilku mcy

Najlepszy z najlepszych

Tusz jest super, używam go od dłuższego czasu i wiem co mówię!

Zalety :
* Nie skleja rzęs
* Ładnie wydłuża
* Lekko pogrubia
* Precyzyjnie rozdziela rzęsy

POLECAM go w 100 % ! Za tak niską ceną jest to rewelacja! próbowałam już wiele tuszy i ten okazał się dla moich rzęs najlepszy !! UWIERZCIE!! WARTO KUPIĆ!!

ladnie wydluza

ogolnie mascara dobra, z baza trzeba sie troche podszkolic, zeby jej nie dac za duzo, bo potem lyzka tuszu do zakolorowania :)
Trzeba dosc szybko nakladac tusz po tej bazie, po potem jest trudniej i nie przyjmuje sie ladnie.
Efekt ladny, mozna dozowac!

Jedyny minus, i to spory- szybko sie konczy! No naprawde, az smutno sie robi :)

Ladnie wydluza, troch epogrubia, nie skleja,to byl 1szy tusz mojej kolezanki (i troche bylo to widac po sposobie w jaki sie malowala:)) ale tez go chwalila!

Używam tego produktu od:2m-ce

jeden z lepszych

Polecam ten tusz:) jest na prawdę bardzo dobry. Rzęsy są długie, ślicznie podkreślone i co najważniejsze- nie sklejają się! Używałam już wielu tuszy tej firmy, ale ten wydaje mi się najlepszy(jeśli chodzi o Maybelline oczywiście)
Jeden malutki minus- szybko się kończy:( Przez bazę,aby ją pokryć trzeba niestety zużyć dużej ilości tuszu. Efekt super ale w rezultacie baza zostaje a tusz znika w mig. Mi nie starczał na miesiąc. Dlatego teraz używam innego i jestem bardzo zadowolona.
Ale mimo tego tusz jest godny polecenia:D

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań:trochę ich było, tak około 10

bardzo dobry :)

Plusy:
- świetnie wydłuża
- intensywna czerń
- nie rozmazuje się
- pogrubia
- nie tworzy grudek
- łatwo się zmywa

Minusy:
- po pewnym czasie może się kruszyć

Ogólnie z tego tuszu jestem zadowolona i myśle, że jeszcze do niego wróce :)Używam tego produktu od: nie pamiętam

Najlepszy jaki miałam!

Polecam tusz panią o małych, cienkich rzęsach które wymagają ekstra wydłużenia i podkręcenia!
zalety:
* rzęsy są długie i podkręcone,
* dobra szczoteczka umożliwia perfekcyjne nałożenie produktu,

Wady:
* kiedy produkt starzeje się zaczyna kruszyć się i odbijać,

Dobry, ale...

Miałam zarówno wersje starszą jak i ulepszoną. Tusz oceniam jako dobry, choć trzba się było napracować, żeby efekt był odpowiedni. Sczoteczka dobrze rozczesywała, rzęsy były długie, odpowiednio pogrubione i nie sklejały się. Obecnie wolę jednostronne tusze, które nie mają osobnej bazy. Na początku stosowałam ją, ale potem z lenistwa i aby szybiej wytuszować rzęsy malowałam tylko czarną stroną. Mimo to uważam, że jest do dobry tusz, ale dla cierpliwych ;).

Używam tego produktu od:używałam przez dwa lata