Maybelline New York, XXL Intense Mascara (tusz z bazą 2w1 wydłużający i pogrubiający)

Jest to ulepszona wersja znanej mascary Maybelline XXL. Hasło reklamowe mówi, że jest ona zbyt intensywna dla nieśmiałych ;)

XXL Intense to dwufazowa maskara z mikrowłóknami powiększająca rzęsy do rozmiaru XXL. W skład maskary wchodzi biała baza oraz kolorowy tusz uzupełniający makijaż oka.

XXL Intense ma za zadanie pogrubić, wydłużyć i precyzyjnie rozdzielić rzęsy.

Biała baza zawierająca naturalne i elastyczne mikrowłókna sprawia, że rzęsy staną się dłuższe nawet o 50 procent.

Tusz wzbogacony o pigmenty nadaje rzęsom intensywny czarny kolor i zwiększa ich objętość 10x. Formuła maskary sprawia, że tusz nie rozmazuje się i nie pozostawia grudek.

XXL Intense jest przetestowana pod kontrolą dermatologów i okulistów - odpowiednia dla osób o wrażliwych oczach i dla osób noszących szkła kontaktowe. Łatwo można ją usunąć kosmetykami do demakijażu.

Jeden z najlepszych

Ostatnio zdecydowałam się na zmianę z 2000 calorie na ten tusz i jestem bardzo zadowolona :)
Nakładam dokładnie białą bazę a od razu na to tusz. Efekt jest cudowny - rzęsy dzięki bazie są dłuuugie, idealnie rozdzielone i takie jakby bardziej ułożone, a dzięki tuszowi do tego pogrubione, intensywnie czarne i wyraziste :D tusz nie kruszy się, nie skleja rzęs.
Naprawdę świetny tusz za małe pieniądze ! Polecam :)

Używam tego produktu od: dwóch tygodni

dobra

Dobry produkt firmy Maybelline ale niestety nie daje takich efektów jak zapewnia producent. Jednak dla niezbyt wymagających Pań dość dobry. Osobiście preferuję firmę L`Oreal.

Używam tego produktu od: już nie używam

dobry tusz

tusz jest bardzo dobry także polecam, nie skleja rzęs, ładny kolor i trwały, ale uwaga - ja mam wersje wodoodporna!! także pewnie lepiej się zaopatrzyc w tą drugą wersję pozdrawiam

Używam tego produktu od:4 miesiące

Dobry ale nie najlepszy :)

Ten tusz towarzyszył mi już stosunkowo dawno, ale z tego co pamiętam jak na tamte czasy był dla mnie idealny.

Zalety
+ Biała baza ślicznie wydłuża rzęsy i odżywia je
+ piękna czerń, która dokładnie pokrywała białą bazę
+ dość mocne pogrubienie
+ ja zauważyłam też podkręcenie

- troche się osypywał i rozmazywał (ale to ja w większość tuszy)

Używam tego produktu od: nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: dużo :)

bardzo dobry

Mam krótkie rzęsy i ten tusz okazał się dla mnie świetny.
Nie czekam aż biała baza wyschnie tylko odrazu nakładam czarny tusz. Używam go razem z innymi tuszami i wtedy efekt jest jeszcze lepszy.

Plusy:
`biała baza ładnie wydłuża rzęsy
`tusz wytrzymuje cały dzień
`nie osypuje się
`nie tworzy grudek
`nie wysechł mi mimo, że mam go już z długo
`dobrze rozczesuje rzęsy
`dobrze się zmywa

Minusy:
`średnio pogrubia.

Mimo tego małego minusa i tak go polecam.

Używam tego produktu od: ponad pół roku.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

taki lekki a taki efektowny

troche sie zastanawialam nad daniem 5 gwiazdek ale jest to doskonaly tusz wart wyprobowania, mi sie bardzo spodobal, jest bardzo przyjemny w uzyciu, tak lekko sie go nakłada wogole nie czuc obciazenia na rzęsach nawet jak sie nakłada go kilkakrotnie tworząc wyrazisty makijarz
ładnie rozdziela rzęsy, pogrubia i wydluża czyli spełnia to czego oczekuję
naprawdę polecam

Używam tego produktu od:kilku tygodni

moj ulubiony ;)

mialam tylko jedno opakowanie tego tuszu bo zawsze probuje nowosci na ktorych sie rozczarowywuje :( ale juz koniec z tym ! temu bede wierna! bardzo ladnie rozczesuje rzesy pogrubia naprawde sa wyraziste :) wydaje mi sie ze cena jest wygurowana jak na taka pojemnosc ale za ten efekt warto;)

Używam tego produktu od:nie pamietam ;p

Według mnie KWC

Testuję coraz to inne mascary od bardzo dawna i jak do tej pory ten wypada zdecydowanie najlepiej.
Minusów w nim nie widzę, a plusy to:
-baza bardzo ładnie wydłuża i układa rzęsy, a tusz to potęguje i efekt jest spektakularny na moich rzęsach
-wytrzymuje cały dzień, nie osypuje się ani nie zmazuje
-nie tworzy grudek
-nie wysycha, mam go już ponad rok i używam na większe wyjścia
Jedyny tusz, którym maluje się bez stresu, ponieważ z jednej strony rzęsy nie chcą mi sie ułożyć przy żadnym innym, a on sobie z tym bez trudu radzi i efekt końcowy jest świetny.
Polecam ten tusz z czystym sercem i na pewno kupię go jeszcze ponownie.

Używam tego produktu od:roku

Mój pierwszy porządny tusz

Wcześniej nie czytając opinii na kwc nabywałam same beznadziejne tusze. Ten dostałam w prezencie, rzęsy po nim są dobrze długie i dobrze rozczesane nie pozostawia grudek. Pogrubia również bardzo dobrze.Biała warstwa szybciej kończy sie od czarnej, ale może to ja kładę jej za dużo:P Teraz przerzuciłam sie na tusze jednostronne dlatego też nie wiem czy kupię go ponownie

Używam tego produktu od roku

Świetny!!!

Tusz do rzęs to dla mniej najważniejszy kosmetyk. Kupując XXL po raz pierwszy podeszłam do niego raczej sceptycznie. Okazało się, że nie słusznie bo baaardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Właśnie czegoś takiego szukałam:] Rzęsy są pięknie wydłużone, odpowiednio pogrubione i do tego nie posklejane a precyzyjnie rozdzielone. Oko podkreślone jest tak jak lubię - czyli intensywnie:] Co dodatkowo mnie przekonało to niewygórowana cena oraz wydajność. To zdecydowanie mój ulubiony tusz!!POLECAM:)

Używam tego produktu od:roku

W końcu :)

Nie spodziewałam się, że tusz tej firmy może okazać się taki dobry, a tu taka miła niespodzianka. Kupiłam go zupełnie przypadkowo, bo był w zestawie z fajnym zegarkiem i tak leżał nie otwarty parę miesięcy, aż w końcu po niego sięgnęłam i jak to zwykle bywa przy pierwszych kilku użyciach tusz nie zachwyca, "rozkręca się" dopiero później.
Rzęsy wyglądają naprawdę dobrze, są wydłużone, pogrubione, dobrze oddzielone, tusz nie skleja wcale rzęs, efekt jest super i chyba to jest zasługa tej białej bazy, która doczepia kolejne milimetry rzęs :)
A już zwątpiłam w swoje rzęsy i zawiodłam się na sprawdzonych tuszach, np. słynny Max Factor 2000 Calorie, czy nawet Lancome Hypnose. Ten tusz jest lepszy i jeszcze za jakie pieniądze. Moim rzęsom służy i na pewno jeszcze go kupię.

Używam tego produktu od: ok. 4 miesięcy

przeciętny

Tusz bardzo przeciętny. Wydłuża i lekko pogrubia rzęsy, ale do efektu XXL, to raczej mu daleko. Dosyć dobrze się zmywa, nie kruszy się i jest trwały. Tusz dobry do codziennego makijażu dla kobiet, które od tego rodzaju kosmetyku wiele nie oczekują. Dla mnie niestety za słaby.

Używam tego produktu od: 4 miesiące temu