Kerastase, Nutritive Oleo-Relax, Bain (Kapiel myjąca do włosów suchych)

Kerastase, Nutritive Oleo-Relax, Bain (Kapiel myjąca do włosów suchych)

Kąpiel myjąca przeznaczona do pielęgnacji włosów suchych, szorstkich, niesfornych. Natychmiast odżywia, nawilża i wygładza włosy, nadaje im miękkość i połysk.

do włosów suchych i zniszczonych
nawilżające, oczyszczające
zapachowa
Skóra głowy
normalna
Włosy
wymagające prostowania

Beznadziejny

Na próbkę szamponu skusiłam się czytając opinie Wizażanek. Podobno miał działać już po pierwszym umyciu. Niestety, podczas mycia włosy tak się splątały, że musiałam nałożyć 2 razy więcej balsamu (Gliss Kur, Asia Straight, polecam!), by je potem rozczesać. Opisywanej gładkości, połysku, a tym bardziej wspomnianego wcześniej "maniakalnego prostowania włosów" ani śladu. Włosy wyglądały gorzej niż po stosowaniu szamponów drogeryjnych!

Używam tego produktu od: raz umyłam głowę i pożałowałam :|
Ilość zużytych opakowań: 1 próbka

cudo!

Super kosmetyk! Wart swojej ceny. Po pierwszym i drugim użyciu wydawało mi się ze jest raczej przeciętny, po prostu ładnie pachnie, dobrze się pieni, lekko wygładza ale miałam już inne lepsze szampony.

Tera, kiedy używam go dłużej wiem jedno - naprawdę działa! Włosy są dosłownie jak jedwab. Gładziutkie, o równomiernej, nie porowatej powierzchni. Żeby się ni puszyły musze dodatkowo obciążac je maską i eliksirem, sam szampon wyrównuje tylko powierzchnie włosa. Super się pieni, pięknie pachnie, jest wydajny. Polecam całą serię!!!

mój ulubiony

do moich niesfornych, długich włosów zdecydowanie lepszy niż nutritive podstawowy.

ma bardzo fajny zapach, jest wydajny i dobrze się pieni. obciąża włosy dzięki czemu są bardziej zdyscyplinowane. niektórym może to przeszkadzać, ale dla osób które jak ja maja grube i puszyste włosy jest to zbawieniem.

Mozna kupic!!!!

Na wstepie zaznaczam iz stosuje cala linie Oleo-Relax wraz z maska i fluidem. Kapiel Oleo-Relax to dla mnie normalny szampon i tak tez do tego kosmeyku podeszlam. Pieknie pachnie,dobrze sie pieni,jest wydajny,ma odpowiednia konsystencje.Jezeli chodzi o rezulatty to faktycznie wlosy sa delikatnie wygladzone i blyszcza sie niesamowicie ale spektakularnych efektow wygladzajacych o ktorych wspomina producent nie zauwazylam. Moim zdaniem slabo nawilza a przeciez jest przeznaczony do suchych wlosow!!! Kapiel jak dla mnie i tak jest najlepszym produktem z gamy Oleo-Relax ale zaznaczam po raz drugi iz takie same efekty osiagam stosujac szampon z jedwabiem Dove, ktory kosztuje ok.9 zl a nie 70zl
Podsumowujac:Jezeli ktos ma fundusze i czuje sie lepiej stosujac drogie kosmetyki to moze zakupic ta kapiel w innych przypadkach nie polecam! Używam tego produktu od:1 miesiaca

moglby byc lepszy

Po idiotycznym pomysle rozjasniania i powtornego farbowania na braz z moich wlosow doslownie zrobilo sie siano.Musialam je jakos odratowac-padlo na Oleo-relax.No ale...Coz,za te pieniadze spodziewalam sie jakichs spektakularnych efektow.Nie ma idealnego wygladzenia,regeneracji...Po kilku stosowaniach postanowilam uzyc drogeryjnych szamponow i maseczek do wlosow suchych i zniszczonych(z ktorych przed rozjasnianiem bylam zadowolona).I jakie bylo moje przerazenie gdy moje wlosy wyschly...To dopiero bylo siano!!!Kazdy wlos sterczal w inna strone,no tragednia...Wtedy zrozumialam,ze Oleo-Relax jednak dziala-wlosy sie blyszcza,ladniej ukladaja i faktycznie-cos tam wygladza :-) Jak na razie zuzyje do konca a potem przetestuje cos innego-jesli nie znajde nic lepszego-wroce do niego ponownie.
Dodam,ze stosowalam Bain Oleo-Relax wraz z maseczka(nigdy osobno).Trudno mi powiedziec,jak zachowalby sie sam.
p.s.bardzo wydajny szampon!

Używam tego produktu od:miesiaca

szkoda pieniędzy

Po raz kolejny wielce zawiodłam się na kosmetykach kerastase.Szampon podczas mycia placze mi włosy niemiłosiernie,nie ma żadnego efektu nawilżenia i wygładzenia,tak samo zawiedziona jestem maską,olejkiem i innymi produktami tej firmy.Być może są dobre,ale nie dla moich włosów.O wiele lepsze efekty uzyskuję kosmetykami kallos.
Jedyny plus tego szamponu to piękny zapach.

Używam tego produktu od:3mcy

laski-musicie to miec!

SŁUCHAJCIE MNIE UWAŻNIE-KAŻDA LASKA KTORA MA SUCHE WŁOSY, TAKIE SIANO NA GŁOWIE, KOSMYKI CO ODSTAJĄ W RÓŻNE STRONT.WŁOSY SUCHE,BO LEKKO KRĘCONE, FARBOWANE I CZESTO PROSTOWANE- TO WLASNIE MOJE WLOSY,BYLY...POZBAWIONE GLADKOŚCI I BLASKU, AŻ NIE ZASTOSOWALAM TEGO SZAMPONU.
LUDZISKA TO CUUUUUUUUUDO.NIE MIALAM NIGDY TAK DOBREGO SZAMPONU, A UWIERZCIE WYPRÓBOWAŁAM JUŻ WIELE...
SZAMPON ŚLICZNIE PACHNIE, JEST BARRRRRDZOOO WYDAJNY, ŚWIETNIE SIE PIENI , NO I CUDNOWNIE WYGLADZA WLOSY, SA TAKIE MIECUTKIE I SYPKIE, A TEN BLASKA....
KONIEC ZACHWALANIA...TEN KTO NIE SPRÓBUJE TEN GAPA !

nie za tę cenę

Włosy faktycznie są bardziej śliskie,błyszczą się i łatwiej prostują,ale kiedyś miałąm nieprofesjonalną,wygładzającą z Loreala(pomarańczowa,przezroczyst butelka,nie wiem czy jeszcze produkują)i może coś ze mną nie tak,ale nie widzę pomiędzy nimi jakieś większej różnicy..no ten jest bardziej wydajny,ale za tę cenę mogę sobie tamtych z 6 kupić więc nie warto.

Używam tego produktu od:kiedyś go miałam,nie pamiętam na ile starczał

BOSKI

Szampon jest fantastyczny. Prostuje maniakalnie włosy, jednak dzięki niemu mogę używać prostownicy tylko na końcówki, które są lekko pofalowane i powywijane każda w inna strone. Oleo super wygładza moje włosy, stają sie one lśniące, gładkie, mięciutkie i pięknie pachną. Szampon dobrze się pieni, jesli wcześniej dobrze rozetrze się go na dłoniach. Jest bardzo wydajny. Na pewno nie raz skusze się na jego zkaup :)

Używam tego produktu od:1miesiąc

*****

Najlepszy szampon jaki mialam. Wlosy sa lsniace, wygladaja zdrowo. W polaczeniu z odzywka lub serum tej samej firmy w ogole daje swietny efekt. Jest bardzo wydajny, przyjemnie pachnie.

Używam tego produktu od: 4 miesiecy

fajoski

super sie sprawdza, gdy chę mieć efekt wyprostowanych włosów. uzywam wówczas wraz z maseczką. na prawdę super. jedynym minusem jest .. piana, a właściwie jej brak. ja uwielbiam pianę z szamponu, dlatego nie wiem, czy się jeszcze zdecyduję

Używam tego produktu od: 1,5 roku

taki sobie

Do kupna tego szamponu zachęciły mnie pozytywne opinie innych wizażanek. Stosowałam szampon przez miesiąc (myję włosy co dwa dni) i czekałam na efekty..nie doczekałam się :( owszem włosy są miękkie, ale żadnego spektakularnego efektu ujarzmienia ich nie zauważyła. Za taką cenę spodziewałam się znacznie więcej. O niebo lepiej na moich włosach spisuje się szampon Farmony ze skrzypu polnego, za któy zapłaciłam całe 7 złotych...