Max Factor, Masterpiece (Tusz pogrubiający)

Max Factor, Masterpiece (Tusz pogrubiający)

Pojemność 4,5 ml

Tusz Max Factor Masterpiece rozdziela i pogrubia oraz dociera do wszystkich rzęs, nawet tych w kącikach oczu. Szczoteczka - gumowa i bardzo giętka.

niewodoodporne
Efekt
pogrubiające
Szczoteczka
z włosia

najlepszy

Doskonały tusz do rzęs, nie miałam jeszcze równie dobrej maskary. Efekt jest niezwykle naturalny, delikatny, makijaż nie jest przerysowany, rzęsy nie są ani posklejane, ani nienaturalnie wydłużone i pogrubione, ale jednocześnie maskara zdecydowanie dodaje rzęsom urody, a makijażowi charakteru. Rzeczywiście szczoteczka idealnie rozdziela rzęsy, żadnych nie skleja, jakby każda była umalowana oddzielnie. Rzęsy są lekko podkręcone, ale nie spektakularnie i odrobinę wydłużone. Makijaż wykonany tym tuszem nie jest teatralny, raczej jest jak najbardziej poprawny i prawidłowy - tak powinny wyglądać dobrze umalowane rzęsy. Myślę, że z tuszu powinny być zadowolone przede wszystkim zwolenniczki naturalnego codziennego makijażu, które nie lubią przesady ani rzęs upaćkanych grubą warstwą tuszu. Właściwie nie ma się do czego przyczepić, osobiście wolałabym, aby szczoteczka była trochę inaczej wyprofilowana, żeby łatwiej było malować rzęsy w wewnętrznym kąciku oka, mimo to makijaż nie jest dla mnie trudny, będę się musiała po prostu przyzwyczaić do szczoteczki innej od poprzedniej, jakiej używałam. Nie odejmę również gwiazdki za to, że tusz osypał się i zrobił mi podkówki pod oczami, kiedy ucięłam sobie godzinną drzemkę, ponieważ tusz nie służy do tego, aby w nim spać. Trzeba jednak wziąć to pod uwagę, że w tym tuszu nie można spać, nawet pół godzinki na przykład w środkach komunikacji miejskiej lub podczas podróży. Jeśli okaże się, że tusz osypuje się podczas normalnego codziennego noszenia, odejmę na pewno gwiazdkę, póki co daję mu ***** .

Az sie boje dac tylko 4*

Dajac **** zanizam mu ocene... Jestem ostrozna, jesli nie zacznie sie obsypywac po paru dniach to podniose na ***** Na razie jest super:
+ super szczoteczka!!!
+ nabiera sie zawsze tyle tuszu ile trzeba
+ dobrze rozdziela rzesy
+ bardzo fajnie wydluza
+ rewelacyjnie podkreca!!!
+ gleboki czarny kolor
+ cena przystepna
+ efekt widoczny ale nie teatralny, moze byc na dzien i wieczor

IDEAŁ(!)

Ogarnela mnie mala obsesja na punkcie tego tuszu. Postaram sie wymienic jego wszystkie zalety. Tak wiec:
- idealnie rozdziela rzesy
- pieknie wydluza
- cudownie podkreca ;)
- ma przepiekny czarny kolor
- bardzo lad opakowanie
- szczoteczka w rzeczy samej jest naprawde rewelacyjna i latwa w obsludze ;P
- niezwykle trwaly
- nie ma mowy o zadnych grudkach
- wyglada bardzo naturalnie mimo wszystko

Dzieki niemu nasluchalam sie masy komplementow. Polecam.

Rewelacja

To najlepszy tusz jakiego do tej pory uzywałam. Bije na glowe wszelkie drozsze ''cuda'' z wyzszych półek. Dobrze rozdziela, faktycznie pogrubił, przeslicznie!! wydłuzyl i podkręcił moje rzęsy. Normalnie cienkie i opadające od polowy oka teraz niemalze dotykają brwi:) Mam nadzieje, ze moje ochy i achy będę mogla powtorzyc rowniez po jakims czasie, na razie dodam tylko, ze moje wrazliwe na kosmetyki oczy nie widzą przeciwwskazań;)

Nareszcie!

Po porażce z Lancome LExtreme nabyłam to cudeńko i przyznam - jestem w szoku. Nie przepadam za tuszami MF, do kupna tego tuszu skłoniła mnie innowacyjna szczoteczka. To fantastyczny zakup i tusz dla mnie idealny.
To pierwszy tusz w moim życiu którego szczoteczka nadaje się do użytku bezpośrednio po wyjęciu z szyjki opakowania. Nie ma na niej ani grama więcej tuszu niż potrzeba żeby pomalować rzęsy - koniec z kłopotliwym usuwaniem nadmiaru produktu ze szczoteczki!!! Rewelacja!!!! Ta fenomenalna szczotka rozczesuje rzęsy idealnie, o sklejaniu czy grudkach mowy nie ma, nadaje rzęsom przepiękny, wywinięty kształt, bez trudu można nałożyć 2 warstwy - wzmocnić efekt.
Sam tusz zdecydowanie należy do kategorii natural look. Kreuje spojrzenie dziewczęco-zalotne, lekkie, nieobciążone. Bardzo dokładnie przylega do rzęs, nie zostawia żadnych owadzich nóżek tworzących wrażenie sztuczności. Rzęsy, choć delikatnie pogrubione i wydłużone, wyglądają jakby nie było na nich tuszu - tak, tak oto nasze naturalne piękne firaneczki. Otrzeźwienie przychodzi po zmyciu rzęs, oko robi się gołe, płaskie, nijakie.
Mam rzęsy raczej cienkie i delikatne, ten tusz jest wprost stworzony do takich właśnie rzęs, wielbicielki mocnego efektu chyba go nie docenią. Jednak dla mnie to że jest, a jakby go nie było to niebanalne osiągnięcie producenta.
Tusz jest trwały, wytrzymuje na oku cały dzień bez problemu, nie osypuje się nie kruszy, rzęsy nie opadają ( nie mogą, tak jest lekki ), słowem same zalety.
Nie mam do tego produktu najmniejszego zastrzeżenia, no może poza maleńką objętością - co może jednak okazać się zaletą, gdyż tusz nie będzie miał szans się przedwcześnie zestarzeć.
Polecam wszystkim!!!

Po prawie półtora miesiąca od zakupu odejmuję 2 gwiazdki. Tusz jest świetny, na oku przepiękny, ale się niestety osypuje. Zaczęło się od delikatnego osypywania pod koniec dnia, obecnie osypuje się 3h po nałożeniu. Nie cierpię tego, z dwojga złego wolę już gorszy efekt i trudności przy nakładaniu mojego super trwałego LRP, niż zalety MF bez trwałości.
Z tego prostego powodu chyba już go nie kupię, choć będę ogromnie tesknić za wyglądem mojego oka z Masterpiece na rzęsach. :{

Odszczekuję - to zdecydowanie najtrwalszy i najładniej wyglądający na rzęsach tusz z jakim miałam do czynienia.
Chyba tamto opakowanie było zleżałe czy ki diabeł - obecnie kończę 3 i wkrótce lecę po 4.
Używam codziennie z prawdziwą przyjemnością - gwiazdki back!!!

Kolejny wpis do tej recenzji, to zdecydowanie najlepszy z tuszy, kocham go i mam nadzieję, że nie przyjdzie nikomu do głowy go wycofać z rynku ;)

kolejne cudo MF

Uzywam go dopiero 2 dzien, ale nie moglam sie powstrzymac przed wystawieniem pieciogwiazdkowej oceny. Zakochalam sie od pierwszego uzycia! Rzesy sa dlugie do nieba, mocno podkreslone, wywiniete, to prawda ze mam dlugie rzesy ale teraz sa po prostu super- nie skleja, nie robi grudek, wystarczy wlasciwie jedno pociagniecie. Szczoteczka jest gumowa, zamiast tradycyjnej "szczecinki" sa male gumowe wypustki ktore super rozdzielaja rzesy. Naprawde sie nim zachwycilam, jak do tej pory przebil nawet Lash lift i 4xVolumissime. Szkoda ze to tylko 4,5ml....