Inglot, Nail Whitener (Lakier optycznie wybielajacy paznokcie)

Inglot, Nail Whitener (Lakier optycznie wybielajacy paznokcie)

Lakier optycznie wybielający paznokcie. Przywraca matowym i pożółkłym paznokciom zdrowy i naturalny wygląd. Zawiera olejek z wiesiołka i ekstrakt z zielonej herbaty.

Efekt
naturalne
lakiery podkładowe, lakiery nawierzchniowe
nabłyszczające
bez formaldehydu

Nie nie nie!

PLUSY:
- brak

MINUSY:
- nie wybiela i moim zdaniem efekt wcale nie wygląda zdrowo, a wręcz przeciwnie - trupio po prostu.
- kiepska trwałość - szybko odpryskuje i schodzi z paznokci płatami
- łatwo tworzą się smugi, więc trzeba być uważnym podczas aplikacji
- cena

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

dobry lakier

lakier jest podobny do klasycznych inglotów- jest dobry,
całkiem łatwo się nakłada, nie smuży, ma średnią trwałość, ładne, estetyczne opakowanie, ale...
no właśnie, wybielający? nie bardzo
jest transparentno białawy, ale niestety nie daje efektu naturalnie jasnych paznokci, na pewno nie nazwałabym go wybielającym, ale mimo to jest to przyzwoity produkt

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

nazwa przyciąga,uzycie odpycha

To takie nabicie klienta w butelkę.Lubię lakiery Inglot,ale tu mamy dziwadło.Nic nie wybiela.Połozony w 2,3 warstwach ma sinawy ,nie biały kolor.Uwielbiam czystośc paznokci,blask,biel..Ale daleko tu doszukiwać się jakiegoś pozytywnego elementu.Nie polecam..

Używam tego produktu od: 2 mcy męczę

dobry lakier

Dobry lakier na ekspresowe poprawienie wyglądu paznokci.
+ szybko schnie - spokojnie można pomalować chwilę przed wyjściem
+ daje bardzo ładny efekt zdrowych paznokci. Zdarza się, że mąż wtedy mnie pyta czy robiłam frencha ;)
+ wydajność

+/- mógłby się dłużej utrzymywać

- za cienki pędzelek - jak u wszystkich lakierach Inglota

Sredni produkt

To byl moj jedyny do tej pory preparat tego typu i chyba wiecej nie kupie :) Nie mam jakichs mocno przebarwionych paznokci ale chcialam dodac im troche zdrowego wygladu i blasku.Ten preparat nie spelnia swojej podstawowej roli-nie wybiela paznokci! Gdy naprawde ostroznie go nalozymy to efekt jest jak po pomalowaniu najzwyklejszym bezbarwnym lakierem nablyszczajacym za 5 a nie 20 zl. Po nalozeniu drugiej warswy lakier na paznokciach wychodzi dziwnie siny jak juz to kilka osob porownalo;( Wcale ladnie to nie wyglada.Lakier schnie bardzo szybko w kilka minut.Czasami nakladalam go jako typowy lakier nawiechniowy przy nakladaniu ciemnych kolorow na niego i sprawdzal sie w tej roli calkiem dobrze,nie przebarwialy mi plytki paznokcia-dlatego tez nie daje 1 gwiazki ;) Ale ogolnie to jak za ta cene nie polecam;)

Używam tego produktu od: ok 2.5 roku i dalej mam cale opakowanie,niezgestnial!

Ot taki zwykły lakier..

Niby lakier miał być super i wow a okazał się przeciętny.. Raz na jakiś czas można kupić dla urozmaicenia koloru :) :) Czemu?
Otóż lakier niczym się nie wyróżnia od zwykłego lakieru mlecznego do frencha (no tylko tym, sinym zabarwieniu co nie do końca mi pasuje..)
Na dodatek lakier tworzy smugi, trzeba nałożyć ze 3 warstwy, dosyć szybko odpryskuje...
Jeszcze te sinawe zabarwienie..
Zbyt wysoka cena jak na taki produkt..

Na plusy mogę wymienić duże opakowanie (choć i tak w wysokiej cenie - za te pieniądze można kupić 2 - 3 lakiery innych firm i o lepszej jakości).

Wolę zwykły lakier mleczny do frencha - on też zakryje zżółknięte paznokcie...

Niestety ale firma systematycznie mnie rozczarowuje a szkoda, bo kiedyś kupowałam tylko produkty inglota...
Używam tego produktu od: jakiś czas temu
Ilość zużytych opakowań: 2 buteleczki

Rozczarowanie

Kupiłam z polecenia, ale żałuję... Dlaczego?

- tworzą się smugi, trzeba baaaardzo uważać i nakładać nadzwyczaj precyzyjnie. Trzeba poświęcić tej czynności sporo czasu :/

- BARDZO długo schnie (nawet, jeśli użyję przyspieszacza wysychania)

- ładnie wygląda tylko przez dobę, później się rozwarstwia, odpryskuje, łuszczy... na każdym paznokciu inaczej!

- mycia naczyń nie przeżyje...

- nie działa długofalowo, jak zapewnia producent, nie ma właściwości wybielających

Żałuję, że tak to wypada, bo efekt ( o ile już wyschnie), jest super - takiej czystości paznokci. Niestety trwa za krótko, a później paznokcie wyglądają jak 7 nieszczęść :(

Używam tego produktu od: ponad pół roku

Bardzo fajny wybielacz ;)

Bardzo fajna odmiana dla paznokci :)
można uzyskać bardzo ładny efekt manicure francuskiego bez wysiłku, wygodny w użyciu :)
zdecydowanie polecam :)
bardzo wydajny, jak każdy inglot

znowu pieniądze wyrzucone w błoto

Kolejny raz skuszona opiniami poniższych recenzentek pobiegłam po to cudo.
Nie mam przebarwionych paznokci, raczej lśniące i bardzo zdrowe. Chciałam na wakacyjny wyjazd pomalować sobie paznokcie u stóp tak żeby delikatnie jasniej wyglądały.
W domu przeżyłam horror.
- bardzo długo schnie
-nie wybiela paznokci tylko je najzwyczajniej w świecie maluje jak lakier
-mocno smuży, trzeba nałożyć lakier idelanie cienką warstwą by smug nie było widać. Efekt wybielenia jest właściwie niewidoczny i konieczne jest nałożenie drugiej warstwy. Przy dwóch warstwach wygląda jak zwykły lakier do frenchu ale kiepskiej jakości.
-bardzo rzadka konsystencja
-cena zbyt wysoka
Dałam 22 zł za bubel
Jak dla mnie nie nadaje sie nawet do stóp. Zwracam duzą wagę do wyglądu paznokci więc moje własne bez tego lakieru będą wyglądać o niebo lepiej. Wymagałam bardzo niewiele od tego lakieru i nie sprostał tak niskim wymaganiom.

Używam tego produktu od: Kilku dni
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego i ostatniego

świetny

Kupiłam go ze względu na mleczny efekt jaki daje na paznokciach (wbrew pozorom trudno znaleść ideał pod tym względem). Niestety ostatnio jeden z różowych lakierów przebarwił mi płytkę na żółto, pomimo zastosowanej bazy. I wtedy właśnie odkryłam, że ten lakier po prostu usuwa wszelkie zażółcenia, nałożyłam go bezpośrednio na plytkę paznokcia i zmyłam po 4 dnich. Nie wierzyłam własnym oczom, kiedy zauważyłam, że zazółcenia rozjaśniły się w ok 80%. Rewelacja, nigdy bym w to nie uwierzyła, gdybym się nie przekonała o tym jak działa na własnej skórze! :)

+redukuje zażółcenia, nie tylko je maskuje
+efekt mlecznych paznokci, przy dłuższych wygląda jak french z białymi końcówkami
+ na zdrowych zadbanych paznokciach utrzymuje się do 6 dni
+wygodny pędzelek
+dobra konsystencja (nie ejst ani za rzadki ani zbyt gęsty)

-cena, dla niektorych może być zbyt wysoka jak na lakier, ale naprawdę warto

Używam tego produktu od: sierpnia 2012
Ilość zużytych opakowań: 1 buteleczka

Jest ok.

Lakier spełnia swoja funkcję i ładnie pokrywa emalią zażólnięte paznokcie, że wygladają estetycznie, a zażólcenie przestaje być widoczne.
Bardzo szybko wysycha, nie robi smug, łatwo sie maluje, trzyma się dosyć długo. No i jest wydajny. cena tez może być.
Często go tez stosuje jako bazę pod lakier właściwy.

Smuży

Lakieru tego używam od roku, zacznę od zalet:
+wydajny
+jak dotąd nie zgęstniał zbytnio
+szybko schnie
+w niewielkim stopniu wybiela płytkę paznokciową co widać po zmyciu-odrosty są ton ciemniejsze
+do 3 dni bez odprysków
+ładnie nabłyszcza

wady
-smuży niemiłosiernie, trzeba nałożyć lakier idelanie cienką warstwą by smug nie było widać, przez co efekt optycznego wybielenia jest właściwie niewidoczny i konieczne jest nałożenie kolejnych równie cieniutkich warstw
-bardzo rzadka konsystencja, rozlewa się na skórki
-cena nieadekwatna do jakości
-lakier zaczyna żółknąć na paznokciu już następnego dnia

Z pewnością można znaleźć lepsze jakościowo produkty i to w niższej cenie.

Ilość zużytych opakowań: połowa