Hegron, Gel Spray (Żel mocny w rozpylaczu) (stara wersja)

Hegron, Gel Spray (Żel mocny w rozpylaczu) (stara wersja)

Profesjonalny produkt bardzo silnie i natychmiastowo utrwalający każdą fryzurę. Może być stosowany zarówno na suche jak i na mokre włosy.
Przeznaczony do wszystkich rodzajów włosów.

Cena: 10 zł / 150 ml

Może i nie utrwali każdej fryzury... ale na pewno większość :)

Kiedy miałam krótsze włosy, był to mój numer 1, kiedy zaczęłam zapuszczać, niestety przestał sobie dawać radę z moją ilością włosów :(

Ogólnie - dobry utrwalacz, ale nie idealny, dla krótkich fryzur super, dla dłuższych nie za bardzo.

Używam tego produktu od:kilku lat

Mocny :)

Uzywam tego zelu juz bardzo dlugo, moja mama i babcia sa od niego praktycznie uzaleznione ;)
W zaleznosci od ilosci mozna uzyskac sredni do mocnego efektu.
Trwaly i wydajny, w przystepnej cenie.
Oczywiscie jak to z utrwalaczami, osiada na powierzchniach i wszystko sie do niego klei :/ Ale najwazniejsze, ze utrwala fryzure :)
Polecam!

Używam tego produktu od: paru lat
Ilość zużytych opakowań: ok.5

super!

Świetny utrwalacz!Najlepszy!Nie skleja włosów,nie przetłuszcza.Rewelacja!Włosy po nim są nadal błyszczące.Łatwo go wyczesać.
Włosy są po nim lekko sztywne,ale o to chodzi.Fryzura utrzymuje się cały dzień.
Gorąco polecam!

Używam tego produktu od:roku

KWC

Tak szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie życia bez tego kosmetyku, uzywam go już wiele lat i to jedyny produkt, który kocha moje włosy.
Z natury mam kręcone włosy, puszyste i tylko Hegron jest je w stanie ujarzmić, nie przeszkadza mi nawet intensywny zapach alkoholu podczas dozowania.Największą zaletą tego kosmetyku jest to,że możemy osiągnać z nim każdy efekt ułożenia fryzury, poprzez naturlalny na codzień, po beton na wieczorne wyjścia, wszystko zależy od ilości, którą użyjemy.
Dodatkową zaletą jest to, że ładnie nabłyszcza i dobrze się wyczesuje, nie tworzy białej mąki na włosach.Ja daje Hegronowi najwiekszą ilość możliwych punktów czyli na 10, 11 :-))))))
Polecam warto spróbować

Używam tego produktu od:paru lat
Ilość zużytych opakowań:wiele

najlepszy!

szukałam wielu utrwalaczy fryzury, zaczynając od lakierów różnych firm, kończąc na gumach czy innych wynalazkach tego stylu aż trafiłam na żel w rozpylaczu hegron.
Najlepszy jakikolwiek używałam, włosy są po nim trochę sztywniejsze, ale utrwala fryzurę na baaardzo długo, a o to w tym wszystkim chodzi.
Zdecydowanie KWC.

Używam tego produktu od: -
Ilość zużytych opakowań: kilka :)

Jak dla mnie super, używam go juz od kilku ładnych lat natychmiast utrwala fryzurę i trzyma aż do umycia włosów, nie zostawia śladów ani nie skleja, a ponadto ładnie pachnie. Nigdy się na nim nie zawiodłam a towarzyszył mi na nie jednej całonocnej imprezie.

Używam tego produktu od: od dawna
Ilość zużytych opakowań: miliard :)

Mój KWC!

jest naprawde swietny :) nic tak nie utrwala jak ten zel:) tylko on daje mi idealna fryzure przez cala noc tanczenia i balowania:) wlosy nie sa po nim tluste, ni obciaza ich a jedynie doskonale utrwala. poza tym nadaje lekki polysk:) do jakiego zakladu fryzjerskiegonie wejde wszedzie go maja... i lsusznie.... bo jest swietny!

a nazwa zel wiaze sie za pewne z tym co jest w srodku opakowania a nie z tym co z niego wychodzi. poza tym to jest zel w spraytu a nie w rozpylaczu wiec nazwa poprawna. a tu nieb oceniamy nazwy tylko sam kosmetyk z ktorego ja przynajmniej nie zrezygnuje:)

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 10? cos kolo tego..

Taki sobie.

hm... po pierwsze: kupując ten produkt, myślałam, że będzie się rozpylał jak jakiś dezodorant, tymczasem nie rozpyla się on ciągle gdy przyciskamy go raz, lecz chwikla i przestaje. jest dla mnie nieco niewygodny w użyciu, czasem zamiast w postaci sprayu leje się jak woda, ścieka po ścianie produktu i czasem poleci na ręce, co jest nieprzyjemne, bo ręce się kleją i całe opakowanie, a potem trudno jest zdjąć osłonkę, bo przywiera nawet gdy ją przemyję. zapach jest strasznie niemiły, choć fryzura trzyma się dosyć dobrze, lecz jest niezbyt miła w dotyku.
plusem jest tylko dobre utrwalenie.

szukam raczej czegoś innego.

Używam tego produktu od: 2-3 mies.

to bylo to

Uzywalam go pare ladnych lat temu. Swietnie utrwalam fryzure. Utrwalalam nim przewaznie grzywke. Mialam dlugie wlosy, ktore lubilam zwiazywac w koka, ale grzywka smetnie mi wisiala. jako posiadaczka kwadratowej twarzy musialam cos z tym zrobic. Natapirowalam grzywke roztrzepalam tak zeby byl puszysta i optycznie zmienily mi sie proporcje twarzy i psikalam tym zelem. Nic tak dobrze nie utrwalalo jak on i do tego byl tani. Moja koleznka wtedy obciela wlosy i uzywala go na krotkie wlosy i tez bardzo chwalila. Z czasem nie moglam go spotkac w sklepie i zapomnialam o nim. teraz jestem na obczyznie i tym bardziej nie mam do niego dostepu, ale jak bede w PL poszukam go. Moze uda mi sie kupic.
Zaznaczam , ze nie wiem czy kupie , bo moze nie uda mi sie go znow spotkac? Oby nie

Używam tego produktu od:kilka ladnych lat temu
Ilość zużytych opakowań:pare, ale nie pamietam ile

Nie żel i nie utrwala

Kupiłam zachęcona opiniami, no i zawiodłam się. Przez bardzo długi czas byłam wierna żelowi w sprayu Garnier Fructis Style, ale chyba go wycofali, bo nigdzie go nie mogłam dostać. W porównaniu z nim Hergon wypada bardzo bardzo blado. Po pierwsze to nie żel, tylko woda, która raz się rozpyla, a raz pryska strumieniem bez rozpylania. Po drugie nie jest mocny, nawet takiego nie przypomina. Spryskiwałam nim mokre włosy jedynie na grzwce i nawet tych nie utrwalił; po wyschnięciu były miękkie, lejące i falujące, jakbym niczym ich nie potraktowała. Po trzecie żel Hegron ma niezbyt przyjemny zapach, jak najzwyklejszy lakier do włosów typu Lotion. Jedyny jego plus to fakt, że nie pozostawia białych nalotów na włosach.
Nie polecam go jednak nikomu, kto chce utrwalić swoją czuprynkę.

Używam tego produktu od: kilku dni

Cukier ma konkurencję ;)

Mam cienkie i "sypkie" włosy, ciężkie do utrwalenia. Nie wiem czy to, że lakier sobie radzi z moimi włosami to zasługa samego lakieru, czy też tego, że jest "mokry", w każdym razie jest to najlepszy utrwalacz w sprayu jaki kiedykolwiek miałam.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: kilka

POLECAM WSZYSTKIM!!!!!!!

ten żel jest najlepszy ze wszystkich jakie do tej pory miałam.Natychmiastowo utrwala każdą fryzurę a co najważniejsze po użyciu nie sprawia wrażenia "hełmu".Nadaje się na każdą pogodę.Po użyciu innych lakierów,podczas wiatru moja fryzura nie miała szans-włosy były zawsze rozwiane.Dzięki temu produktowi moja fryzura jest trwalsza.To jest pierwszy żel(lakier)z którego naprawdę jestem zadowolona.Produkt godny polecenia

Używam tego produktu od:niedawna