Hegron, Gel Spray (Żel mocny w rozpylaczu) (stara wersja)

Hegron, Gel Spray (Żel mocny w rozpylaczu) (stara wersja)

Profesjonalny produkt bardzo silnie i natychmiastowo utrwalający każdą fryzurę. Może być stosowany zarówno na suche jak i na mokre włosy.
Przeznaczony do wszystkich rodzajów włosów.

Cena: 10 zł / 150 ml

Genialny!

Dla mnie bomba. Jeden z najlepszych produktów tego typu, z jakimi miałam w ogóle styczność. Nie skleja włosów, znakomicie utrwala fryzurę, ma ładny zapach, nie zostawia żadnych śladów. Rewelacja!

Tego lakieru [bo żel to to raczej nie jest] używa moja fryzjerka i bardzo sobie chwali. Moja fryzura studniówkowa dzięki niemu przetrwała całą noc pląsów i wygibasów :)

Polecam i zachęcam.

Używam tego produktu od paru ładnych lat.
Ilość zużytych opakowań: nie do zliczenia, kilkanaście :)

Niezbędny

Używam go na mokre włosy jako żelu (do ułożenia fryzury) i jako lakieru na wysuszone włosy. W obu rolach sprawdza się doskonale.
Mam krótkie i gęste ale miękkie włosy - bez pianki czy żelu nie do ułożnia. Ten żel jest doskonały, usztywnia miękkie włosy, ułożenie z nim fryzury, podniesienie włosów to fraszka. Ten żel to połączenie pianki i lakieru.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: conajmniej 4

WOW!

Rewelacyjny dla mioch krótkich włosków, które z tyłu mają być postawione na pion i to na cały Boży dzień!:)

Mimo dobrego strzyżenia potrzebowałam czegoś, co maksymalnie utrwali efekt, bo mam włosy gęste, ale totalnie miękke i sypkie, a w pracy nie mam czasu, by poprwaiać fryzurę. I tak oto zakupiłam zachwalny na wizażu żel Hegronu za śmieszną sumę 10 zł. Sprawdził i sprawdza się wyśmienicie. Lepiej usztywniajacego i utrwalającego kosmetyku tego typu nie używałam! Owszem, trochę skleja włosy, wysusza je, brzydko pachnie i muszę częściej myć głowę, ale i tak to mój KWC, bo, mimo tych pozornych wad, sprawdza się w ekstremalnych sytuacjach zarówno pogodowych jak imprezowych. Dlatego polecam wszystkim, którzy chcą kosmetyku niedrogiego a naprawdę dobrego i trwałego. Co do wad - który stylizator nie skleja włsów i nie powoduje, że trzeba częściej myć głowę? To oczywiście pytanie retoryczne :)

KWC

Kupiłam go pierwszy raz myśląc, ze to żel, ale na początku się zraziłam. Działa jak lakier i chyba nim jest ;) Ale kiedy zobaczyłam i poczułam, że na całonocnej imprezie fryzura jest mało naruszona - zakochałam się :) Trochę śmierdzi na początku jednak potem tego nie czuć. Nie przetłuszcza włosów, trzeba jednak chwilę zaczekać aż wyschnie. POLECAM

Używam tego produktu od:2 lat
Ilość zużytych opakowań:ojj. nie zliczę ;)

Ekstremalny

Uzywam tego zelu od dosc dawna,siegam po niego kiedy potrzebuje dobrego utrwalenia,ktore utrzyma sie przez caly dzien czy noc-w zaleznosci od potrzeb.
Poza mega utrwaleniem,dobrze sie go wyczesuje z wlosow a mimo to,nie traca na ulozeniu.Nie skleja,nie tworzy nienaturalnego helmu jednak trzeba odczekac az dobrze wyschnie.
Siegam po niego do stylizacji dajac na wilgotne wlosy jak i dla ostatecznego wykonczenia.
Idealnie nadaje sie dla krotkich drapieznych fryzur ale nie tylko;)
Z powodzeniem zastepuje mi wszelkiej masci lakiery do wlosow:D poza tym jest wydajny i przyjazny cenowo:D:D:D

Faworyt!

Jestem tancerką od 10 lat, a od ponad 4 stosuję Hegron. Po tym żelu jeszcze nigdy nie rozwalił mi sie kok - jest rewelacyjny - beton :D!

od zawsze

Postanowiłam dodać ten żel do KWC, bo jest u mnie od dawna, używa go moje mama i ja. Jest idealny do utrwalania fryzury która ma długo wytrwać, przydał się na studniówkę i na dyskoteki, fakt skleja włosy, ale nie ma chyba idealnego produktu który mocno utrwalałby fryzurę nie sklejając odrobinę włosów, czuć alkohol podczas rozpylania, warto mieć do w łazience na szalone wypady do dyskoteki jeśli chce się utrzymać fryzurę w jako takim ładzie, po zużyciu butelki zaraz kupuje następną, cena nie jest wysoka, a spray dość wydajny, na pewno zostanie u mnie na długo.
ilość zużytych opakowań: kilkadziesiąt

to nie żel!

Bliżej temu kosmetykowi do lakieru niż żelu!! A jeśli chodzi o działanie: faktycznie utrwala fryzure, ale od tego są lakiery. A do modelowania w ogóle się nie nadaje. Wilgoć lub deszcz rujnują efekt!! Zapach: strasznie ostry chemiczny, ale ulatnia się. Lepiej już kupić sobie lakier.