Hegron, Gel Spray (Żel mocny w rozpylaczu) (stara wersja)

Hegron, Gel Spray (Żel mocny w rozpylaczu) (stara wersja)

Profesjonalny produkt bardzo silnie i natychmiastowo utrwalający każdą fryzurę. Może być stosowany zarówno na suche jak i na mokre włosy.
Przeznaczony do wszystkich rodzajów włosów.

Cena: 10 zł / 150 ml

Zyc bez niego nie moge !

Wlosy mam cienkie i delikatne , bardzo szybko traca objetosc po umyciu a ten wlasnie zel potrafi robic z nimi wszystko ! jest cudowny , utrwala na wiele godzin ! fryzura sie nie rozwala , nawet przy silnym wietrze super trzyma ! goraco polecam !

Ilość zużytych opakowań: szesc

super

Używam go ja i moja mama.
Świetny pod każdym względem.

+ trzyma fryzurę w ryzach
+ naturalny efekt, dobrze nałożony nie skleja
+ cena
+ wydajny w porównaniu do innych drogeryjnych lakierów

KWC!

Nic innego tak mocno nie utrwala każdego rodzaju fryzury jak Hegron. Tzw. BETON:) Zdaje egzamin przede wszystkim przy okazjonalnych fryzurach np. weselnych. Wypróbowany od lat, nigdy nie zawiódł. Żaden lakier nie umywa się do niego. Po aplikacji włosy są raczej nie do ruszenia/rozczesania. Stosuję go od lat i jest niezastąpiony. Nadaje się również do codziennych fryzur. Wówczas aplikuję stanowczo niewielką ilość. Spotkałam się z nim w wielu salonach fryzjerskich (tam go odkryłam). Godny polecenia dla każdego. Bardzo wydajny.Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: trochę ich było

Świetny utrwalacz fryzur

Świetny kosmetyk! Nie niszczy włosów. Utrwala każdą fryzurę; pozwala mi przetrwać jesienne deszcze i zimową czapkę, które niestety bardzo zniekształcają uczesanie. Zaraz po rozpyleniu, gdy włosy jeszcze nie wyschną fryzjerskim "szpikulcem" nanoszę poprawki. Fryzura utrzymuje się przez cały dzień bez zarzutu, czasem stosuję drobne "korekty". Jeden maleńki minusik; użyty w większej ilości i ze zbyt bliskiej odległości skleja włosy. Ale poza tym KWC w tej kategorii.

Ilość zużytych opakowań: niezliczona

Ogolnie dobry:)

Uzywam tego zelu od dawna gdyz od dawna mam krotkie wlosy. Fakt, bardzo mocno utrwala choc musze przyznac ze jak dla mnie tez troche za bardzo skleja i wlosy sa strasznie sztywne. Jak wlosy odrosna to juz sobie z nimi nie radzi. Ale uzywam go bo jest w wygodnym sprayu i nie robi wrazenia "mokrych wlosow" jak inne zele. Generalnie polecam:)

Używam tego produktu od: ok. 2-3 lat
Ilość zużytych opakowań: mnostwo

najlepszy :)

Musze przyznać, że to najlepszy lakier do włosów jaki miałam :)
Doskonale utrwala fryzurę, nie pachnie uciążliwie, a wręcz ładnie :P
świetny, naprawdę polecam!Używam tego produktu od: ok. 2 lat
Ilość zużytych opakowań: wiele :)

mega utrwalenie

Używam tego żelu już od kilku lat zawsze gdy wracam do krótkich włosów. Mam je bardzo cienkie i dość trudno je ułożyć i utrwalić, ale ten żel jest rewelacyjny! naprawdę na wieeele godzin utrzymuje fryzurę, nie skleja włosów, jest wygodny w użyciu, tani i naprawdę u mnie nie zastąpiony!

Używam tego produktu od:kilku lat
Ilość zużytych opakowań:kilka

KWC

Kiedyś już oceniałam ten gel, ale chyba jeszcze nie był moim KWC. Ale nim został. Zabiorę go wszędzie nawet na bezludnę wyspę. Moje włosy sa bardzo cienkie, moge je układac godzinami a i tak zmianiają się w strąki. Jeżeli jest wilgotno na dworze to fryzura rozsypuje się w sekundzie. Tak było kiedyś. Ale od kiedy mam hergon gel nie straszna mi żadna pogoda. Ten lakier poprostu trzyma w rydzach moje włosy, nie pozwala im życ własnycm zyciem. Mołość do konca życia!!!!

Używam tego produktu od:roku

Dla moich wymagań - idealny

Stosuję go już od chyba roku, może trochę krócej. Idealnie nadaje się do tapirowania, unoszenia u nasady. Ani trochę nie przetłuszcza włosów. Dlatego lubię go używać dla wyżej wymienionych fryzur. Mam bardzo cienkie włosy a on ich nie obciąża. Robi to co ja chcę. Wystarczy jedno, dwa psiknięcia i meeeega utrwalenie gotowe. żadne tak lakiery do włosów, pianki i inne cuda. tylko Hegron. Będę mu wierna dopóki mi włosy nie wypadną:)
Polecam.

Używam tego produktu od:roku

ode mnie 3.

Jestem maniaczką naturalnie wyglądających włosów, nie lubię więc kosmetyków, które sklejają. Ten niestety skleja,wysusza, ale równiez utrwala najlepiej ze wszystkich moich lakierów jakie kiedykolwiek miałam. Bardzo dobrze sprawdza się przy kokach, bo nie widać efektu sklejenia, a utrwalenie- i owszem:)
używam go rzadko, gdyż bardzo wysusza włosy.

Używam tego produktu od: ok dwóch lat

Mocny ;D

Ma półdługie włosy ,ale to nieważne ,bo utrwalam nim tylko grzywke. Jest super mocny spryskasz nim TYLKO RAZ ,a fryzurka trzyma sie CAŁY DZIEŃ.
Nie skleja (oczywiscie z pewnej odległości),
żadna pogoda nie jest mu straszna czy to deszcz, czy wiatr ,czy śnieg fryz nadal się trzyma w nietkniętym stanie, wydajny, włoski są po nim sypkie i odrobińke twardawe (ale mi to nie przeszkadza). To jest mój ideał nie zmienie go na żaden inny !:D!

Polecam :)

Używam tego produktu od: listopada 2009

KWC!

Jest świetny bo przede wszystkim extremalnie utrwala fryzurę!
;)

I to mi wystarczy bo własciwie czego tu chcieć więcej?

No może zapach jest trochę duszący i trzeba wyjść na chwilę z łazienki ;p ale przynajmniej fryz trzyma się cały dzień ! ;p
Polecam dla tych którzy oczekują długotrwałego i mocnego utrwalenia włosów ! ;D;)

Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań:0.5