Hegron, Gel Spray (Żel mocny w rozpylaczu) (stara wersja)

Hegron, Gel Spray (Żel mocny w rozpylaczu) (stara wersja)

Profesjonalny produkt bardzo silnie i natychmiastowo utrwalający każdą fryzurę. Może być stosowany zarówno na suche jak i na mokre włosy.
Przeznaczony do wszystkich rodzajów włosów.

Cena: 10 zł / 150 ml

tak, tak i jeszcze raz tak:)

Dla mnie "lakier" idealny. Jest ze mną od dawna. Świetnie sprawdzał sie przy układaniu i utrwalaniu długich włosków, jest rewelacyjny i teraz kiedy mam krótką, taka trochę irokezową fryzurke. Mocny, trwały, ale nie wysusza i nie niszczy. Mam cienkie włosy które bardzo ciężko ułożyc na dłużej, Hegron sprawdza sie idealnie. W sumie jak sama nie zniszcze fryzurki to trzyma calusienki dzień a jak trzeba to i dłużej:)

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: dużo

mój absolutny hit!

Ma długie, grube kompletnie nie podatne na utrwalanie włosy. Zawsze marzyłam, żeby na wielkie wyjścia zrobić sobie fale albo luźne loki. Kupiłam 4 lokówki i żadna nie dawała rady- po 15 minutach włosy były proste jak drut. Koleżanka doradziła mi ten żel do stylizacji. Dzisiaj, nawijając cienkie pasma włosów na lokówkę pryskałam żelem Hegron. Jakie było moje zdziwienie gdy po 30 min "rurki" z włosów nie chciały się samoistnie choć trochę rozprostować, tylko musiałam je potraktować grzebieniem. Po całym dniu mam piękne, luźne loki, nieposklejane, miękkie w dotyku i błyszczące. Wyglądają jakbym właśnie wyszła od fryzjera. Dodam, że wcześniej nawet fryzjerzy nie dawali rady aby zakręcić moje włosy:). Jestem zachwycona!

Używam tego produktu od: dzisiaj
Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

sama nie wierzę ze jest az tak dobry!!!!

Na wstępie zaznaczam ze nie lubię lakierów do włosów i jak dotąd ich nie używałam. Po to cudo sięgnełam zupelnie przypadkiem - uzywa go namiętnie moja mama. Zel ( czy raczej lakier) jest rewelacyjny!!! Ułatwia układanie, mocno utrwala gotową fryzurę ( w moim przypadku grzywkę), nie matowi, nie wysusza, nie obciąża. Daje się łatwo wyczesać, uzyty w rozsądnej ilości nie skleja, nie straszny mu nawet deszcz !!! Opakowanie niepiękne, rozpylacz ciut zbyt hojny;) Ale ogólnie - bardzo dobry. Dodatkowy plus za śmieszną cenę i łatwą dostepność.

Ilość zużytych opakowań: rozpoczęte pierwsze

Bardzo dobry!

Oj długo by się rozwodzić nad tym produktem. Jedno, co można o nim powiedzieć, to to, że jest naprawdę dobry. Bije na głowę większość drogich lakierów . Przede wszystkim mocno utrwala, bardzo przyjemnie pachnie, nie skleja włosów i nie robi z nich nieestetycznego " hełmu". Jest używany przez bardzo wielu fryzjerów w profesjonalnych salonach. No i ta cena ! :)
Gorąco polecam!

Używam tego produktu od: Kilku lat
Ilość zużytych opakowań: Ok. 4

stare dobre czasy

10 lat temu miałam swoję studniówkę i poraz pierwszy miałam styczność z tym lakierem :)))) Przed imprezą siedziałam w salonie fryzjerskim ze zrobionymi dopiero co lokami i czekałam jeszcze na moje dwie koleżanki. Zanim fryzjerka nakręciła wałki koleżance, po moich lokach nie było już śladu :) Mam tak ciężkie, grube i proste włosy, że nie utrzyma ich nic... oprócz tego lakieru! Pani zszokowana zaczęła cały proces układania włosów na nowo, czas gonił, więc użyła sporą ilość tego oto żelu w sprayu. Efekt utrzymał się do końca studniówki i nie oklapł mi ani jeden lok. Loki wytrzymały nawet bardzo wilgotną pogodę. Były niemiłosiernie sztywne i chyba za mocno posklejane, ale nie ciężkie. Najważniejsze, że na zdjęciach wyglądają super nawet po 10 latach :)))
Od tego czasu zaczęłam kupować ten żel i używałam ponad rok, aż postawiłam na naturalność. Spryskiwacz jest straszny, daje taki mocny siur na włosy! Żel śmierdzi, skleja, ale jak nic utrwala!

Używam tego produktu od: 10 lat temu
Ilość zużytych opakowań: 2-3

Dobry, skubany :-)

Moim problemem jest głównie grzywka, ścięta na skos, ale miękka i opadająca na oczy. Resztę włosów wiążę w kucyk, ale ta grzywa doprowadza mnie do szału. Wszystkie lakiery dają radę na max 2 godziny, później niszczę efekt własnymi łapami, biorąc grzywę za ucho i tym samym wykruszając chyba lakier... Ostatnio odkryłam na Wizażu Hegron i pienia pochwalne na jego temat... Cóż, pozostaje się do nich przyłączyć. Psiknęłam na grzywę dwa razy i elegancko trzyma się od rana do wieczora po prawej stronie mojej twarzy :-) Do tego jest miękka, więc ruchoma, ale za każdym razem kiedy podniosę głowę znad biurka, wraca tam, gdzie być powinna :-) Nie daję max gwiazdek, bo ten denat w składzie lekko mnie obrzydza, ale generalnie na rozjaśnionych włosach większych szkód póki co nie zrobił, nie śmierdzi, nie skleja, mógłby troszkę dozownik bardziej rozpylać, a mniej skraplać, ale tego się nie czepię. Efekt jest fajny i o to chodzi.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

????

Nie rozumię zachwytu nad tym produktem. Naprawde słaby żel, nie trzyma fryzury w ryzach; próbowałam go uzywać do utrwalenia czupryny jak i do modelowania włosów. Ani w jednej, ani drugiej roli sie nie sprawdził....

Używam tego produktu od: listopad 2010
Ilość zużytych opakowań: naszczęscie tylko jedno

najlepszy

Używam tego sprayu do utrwalenia swoich naturalnych loków na długich, dość ciężkich włosach które lubią pod wpływem swojego ciężaru się rozprostowywać. Jest rewelacyjny - nie obciąża, nie skleja, nie czuć go na włosach. Jest wydajny - wystarczą dwa psiknięcia i gotowe. Nie zauważyłam, żeby wysuszał czuprynę. Zapach ma starobabciny, ale szybko się ulatnia. Za tę cenę (12,50 w kiosku) nie spodziewałam się tak udanego produktu a tu proszę :)
Ilość zużytych opakowań: jedna butelka

Hm .....

Po wcześniejszych recenzjach spodziewałam się nie wiadomo czego - a tu w sumie nic aż tak rewelacyjnego. Kosmetyk podobny do innych tego typu - natomiast duży plus za moc utrwalenia - tu na pewno się wyróżnia na korzyść - natomiast ogólnie jestem trochę rozczarowana bo po wcześniejszych recenzjach spodziewałam się jakiejś rewelacji, no i to chyba nie jest polski produkt ?

Silna czwórka.

Używam tego produktu od: tydzień
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

RE WE LA CJA

Podpatrzyłam ten żel-lakier?? u znajomej, i moja pierwsza reakcja: jakie mokre:)!! Odłożyłam na półkę nie przekonana całkowicie:) Po jakimś czasie, przeglądając lakiery na sklepowych półkach postanowiłam spróbować:) i tak już u mnie został:)

Osobiście nie widzę żadnych wad tego produktu. Spryskuję nim wilgotne włosy, suszę, rozczesuję i z włosami mogę zrobić wszystko:) Potem tylko delikatne utrwalenie i cały dzień fryzurka się trzyma:) Dodatkowo zauważyłam że następnego dnia włosy mniej się przetłuszczają(w przypadku innych lakierów niestety musiałam myć codziennie a tutaj niespodzianka).

Ogólnie produkt zachowuje się jak lakier który po wyschnięciu można wyczesać, czego niestety w większości lakierów nie zauważyłam.

Z czystym sumieniem polecam. mój KWC

Ilość zużytych opakowań: 3 szt

standard w kazdej lazience

historia tego lakieru w mojej rodzinie jest bardzo stara. Otoz moja mama ma krokie wlosy i codziennie je uklada. Pewnego dnia kupila ten lakier i prakycznie sie z nim nie rozstala! Oczywiscie ja rowniez uzywalam go od bardzo dawna, bo conajmniej od 7 lat (ja daje 10 ale nie jestem pewna).
Lakier posiada plusy:
- super szybko wysycha
- przyjemnie pachnie
- jest super wydajny
- urwala fryzure
Jedyne minusy to efekt skorupy przy nadmiernym spryskaniu wlosow oraz matowienie fryzury.
Dla mnie to kosmetyk ktory bede wraz z mama stosowala jeszcze dlugie lata.

Używam tego produktu od: conajmniej 7 lat
Ilość zużytych opakowań: niezliczona

Genialny!

Przyniosła go mama i na początku byłam sceptycznie nastawiona. Na co dzień używam lakieru do utrwalenia grzywki, jednak postanowiłam użyć go na całych włosach. Jestem bardzo zadowolona.

Jak żaden inny potrafi w bardzo krótkim czasie wyczarować mega objętość! Ja używam go zazwyczaj tak: psikam sobie na dłonie i wsuwam je we włosy w okolicach skroni, potem znów nakładam na dłonie i wsuwam je pod włosy na czubku głowy (nie wiem czy ktoś to zrozumie), potem psikam bezpośrednio na włosy i trochę "targam".
Włosy są elastyczne, nie przypominają hełmu.

Aha, świetnie utrwala też loki (mam włosy mało podatne- po zakręceniu i utrwaleniu lakierem, skręt trzyma się ze 2 godziny)- po użyciu hegronu włosy zachowały swój kształt przez całą noc, nic nie tracąc na objętości!!