Golden Rose, Lash Primer (Baza pod tusz do rzęs)

Golden Rose, Lash Primer (Baza pod tusz do rzęs)

Średnia ocena: 3.64/5

Baza pod tusz do rzęs została stworzona, aby zwiększyć objętość i długość rzęs przed nałożeniem tuszu. Formuła zawiera substancje aktywne: witaminę E, pochodne białka i prowitaminę B5 (Panthenol), które odżywiają, nawilżają i wzmacniają kondycję rzęs.

bazy pod tusz do rzęs
przedłużające trwałość makijażu, wygładzające, wzmacniające rzęsy
w buteleczce

Moja ulubiona baza

Bardzo lubię tą bazę. Fajnie pogrubia i wydłuża rzęsy. Dodatkowo zauważyłam, że faktycznie po dłuższym jej używaniu moje rzęsy są w lepszej kondycji (nie są takie proste i króciutkie).
Baza z tuszem pozwala uzyskać mega fajny efekt.
Używałam jeszcze jednej bazy z drogeryjnej marki i wróciłam do tej.

W skrócie:
Zalety:
- pogrubia i wydłuża rzęsy
- po dłuższym jej używaniu rzęsy są w lepszej kondycji
- baza z tuszem daje super efekt

Odpowiednio użyty daje piękny efekt

Posiadałam już takie produkty to podbijania i wydłużania długości rzęs. Niestety za każdym razem lądowały w koszu bo jedyne co robiły to doprowadzały mnie do irytacji kiedy to musiałam zmywać makijaż okaz i robić go na nowo.

Ten produkt jednak został u mnie na dłużej. Dlaczego ? Pewnie dlatego że nauczyłam się go używać i do jego stylizacji potrzebuję rozdzielacza/grzebyczka do rzęs. On zapobiega sklejaniu się rzęs i pięknie rozczesuje nadmiar produktu.

Przed nałożeniem zawsze używam zalotki (zdarza się ze zapomnę i robię to dopiero po wyschnięciu a przed nałożeniem mascary -polecam jednak zrobic to przed stylizacją). Następnie nakładam na rzęsy primer- nie za dużo aby nie przesadzić- w końcu będzie tam jeszcze jedna warstwa. Potem rozczesuje je szczoteczką/grzebyczkiem i czekam aż biała warstwą wychnie I zrobię się prawie przezroczysta. Wówczas tuszuje rzęsy masakarą i gotowe.

Produkt jest bardzo trwały i tusz nie obsypuje się z niego. Trzeba jednak dobrze wydozować ilości obu nakładanych kosmetyków na rzęsy aby wyglądały one świeżo.

Gdyby nie konieczność wspomagania się grzebykiem pewnie częściej bym go stosowała. Nie mniej jednak produkt polecam jeśli mamy więcej czasu na makijaż bo efekt jest tego wart.

I tak i nie

Konsystencja tego produktu jest straszna. Bardzo gęsta. Bardzo lepka. Bardzo ciągliwa. Po nałożeniu skleja rzęsy, oblepia je i nie zastyga. Po nałożeniu tuszu dzieje się rzecz niesamowita ponieważ tusz rzęsy pięknie rozdziela po tym primerze i z dnia na dzień rzęsy stają się dłuższe i gęstsze.
Niestety opakowanie i szczoteczka są tragiczne. Szczoteczka to zwykła spiralka, raczej do czesania rzęs bez niczego. I przez to że produktu tyle nakłada to szybko się go traci a praca z tym primerem jest trudna. Opakowanie złamało mi się po tygodniu.

Nie warto

Kosmetyk nie jest potrzebny. Rzęsy lepiej wyglądają po użyciu samego tuszu. Po pierwsze trzeba nauczyć się z nim współpracować. Ja się nie nauczyłam. Sklejał moje rzęsy. Potem nie potrafiłam nałożyć tuszy, rzęsy nadal były poklejone. Nie polecam.

Sklejone rzęsy

Bazę Golden Rose dostałam w prezencie od przyjaciółki, która jest nią zachwycona. Niestety, po kilku miesiącach używania, mam zupełnie inne zdanie na temat tego kosmetyku.

Szczoteczka została wykonana z włosia, jest dość gruba i gęsta. Baza ma biały kolor i bardzo klejącą konsystencję. Całość sprawia, że produkt wygląda ciężko i niewygodnie nakłada się na rzęsy. Włoski są białe, mocno sklejone, rozczesanie ich jest niemal niemożliwe.

Baza dość długo zasycha, Rzęsy są wydłużone, jednak ich sklejenie wygląda wręcz karykaturalnie.

Wobec marnych efektów stosowania jako bazy pod tusz, zaczęłam nakładać produkt na noc jako odżywkę i tu sprawdza się znakomicie. Rzęsy są dłuższe i znacznie mocniejsze.

Naprawi każdy tusz

Produkt ten fajnie się sprawdza w przypadku kiedy mamy słaby tusz do rzęs i chcemy podkręcić jego działanie. Nie skleja, wydłuża trwałość tuszu. Dodatkowo wydłuża rzęsy i je pogrubia. Nie powoduje uczulenia. Jest bardzo wydajny.

Jest świetna!

Miałam do niej mieszane uczucia czytając opinie w internecie lecz skusiłam się o jej zakup, ponieważ od zawsze mam problem z odbijającym się tuszem na powiekach. Po kilku dniach testów moge stwierdzić, że jest to produkt spełniający moje oczekiwania. Dobrze rozdziela, wydłuża i co najlepsze mój problem z odbijającym się tuszem znikł! :)

Pół na pół

Bazę kupiłam na próbę, w celu zastąpienia odżywek i baz Eveline. Użyłam jej jedynie kilka razy, ale ani razu nie przekonała mnie do siebie. Odniosłam wrażenie, że formuła jest zbyt mokra i sprawiała, że tusz wolniej zasychał. Nie zauważyłam efektu pogrubienia rzęs bądź wydłużenia, ale nie zrobiła mi żadnej krzywdy.

Słaba

Najsłabsza, jaką miałam.
Trzeba się nakombinować, żeby nauczyć z nią współpracować - nie czekać do wyschnięcia, od razu nakładać tusz, a potem długo czekać aż całość wyschnie:/
Efekt? Mało spektakularny - poprzednią bazę miałam w kompakcie z tuszem i było WOW. Ta wypada blado. Szczoteczka marna.
Lepiej kupić inną.

Kupiony w: Drogeria Jasmin

super produkt

Różnica, która widze między uzyciem primera a bez użycia są spore. Rzęsy są pogrubione i podkreślone. i najważniejsze-przedłuża utrzymywanie się tuszu na rzęsach, nic sie nie osypuje i nie rozmazuje przez caały dzień. Używałam z dwoma tuszami i przy obu efekt super.

Skleja rzęsy

Baza pod tusz do rzęs od Golden Rose zamknięta jest w wygodnym, matowym opakowaniu z lekkiego plastiku. Bardzo mi się podoba. Dołączona szczoteczka jest bardzo wygodna. Buteleczka ma kolor biały dzięki czemu nie ma problemu, żeby szybko odnaleźć ją w kosmetyczce. I tu niestety kończą się jej plusy.

Otóż baza strasznie skleja rzęsy. Ok, można uzyskać całkiem zadowalający efekt, ale potrzeba do tego czasu i precyzji. Wtedy wygląda to całkiem przyzwoicie, niemniej jednak moje rzęsy lepiej wyglądają pomalowane samym tuszem niż z bazą pod nim, nawet zaaplikowaną z niezwykłą starannością. To niestety sprawia, że baza jest już dla mnie skreślona.

Baza nie podrażnia moich wrażliwych oczu, nie powoduje łzawienia ani mnie nie uczuliła. Jest bezzapachowa. Cena jest niska. Dostępność oceniam na umiarkowaną - jak dotąd widziałam ją jedynie w drogeriach Golden Rose. Niby jest ich dużo, ale jednak nie każdy ma do nich dostęp. Zawsze można ją nabyć online. Jednak ja kolejnego opakowania już nie kupię, ponieważ nie zamierzam zużyć do końca nawet tego, które mam.

Beznadziejna!

Już lepiej rzęsy wyglądają bez użycia jakichkolwiek kosmetyków niż z tą bazą. Po pierwsze efekt, który uzyskujemy po jej użyciu to sklejone rzęsy, które nawet nie wyglądają na rzęsy tylko bardziej nóżki pająka lub innego owada. Poza tym w ciągu dnia miałam przez nią wrażliwe i podrażnione okolice oka co jest dziwne i nie wiem co jest takiego w jej składzie (ale widocznie coś niedobrego dla mnie). Po nałożeniu na nią tuszu efekt jest bardzo niewielki i powiedziałabym że bez tej bazy rzęsy po pomalowaniu tylko tuszem wyglądają o wiele lepiej. Nie polecam