Barwa, Siarkowa Moc, Antybakteryjny krem matujący

Barwa, Siarkowa Moc, Antybakteryjny krem matujący

Krem polecany jest do codziennej pielęgnacji cery z problemami trądzikowymi. Specjalnie dobrany zestaw składników aktywnych pozwala na skuteczną walkę z objawami trądziku i nadmiernym błyszczeniem się skóry. Krem błyskawicznie matuje skórę na wiele godzin nadając jej pudrowy wygląd. Zamyka rozszerzone pory, skutecznie zwalcza pryszcze i przeciwdziała ich ponownemu powstawaniu. Chroni przed szkodliwym działaniem promieni UV, pozostawia skórę aksamitnie gładką i świeżą.

Warty wypróbowania

Dlugo szukałam kremu krity bedzie matowił moja skóre na troszke wiecej godz. Mam skore tłusta z wypryskami. Krem godny wyprobowania poniewaz przy dluzszym stosowaniu faktycznie matowi skore i przynajmniej u mnie jej nie przesusza. Na poczatku mialam wysyp krostek, ale chyba bylo to spowodowane dzialaniem oczyszczajacym siarki. Po krotkim czasie cera sie uspokoila i polubilam ten krem. Szybko sie wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy na skorze. Stosuję go pod makijaz i sprawdza sie dobrze jako baza :) Minusem jak dla mnie jest to ze jak nakladam podklad palcami to poprostu czuje ze krem sie roluje delikatnie, problem sie skonczyl jak zaczelam uzywac pedzla do nakladania podkladu i nie czuje tego rolowania.

Używam tego produktu od: około miesiąca
Ilość zużytych opakowań: jedno niepelnie opakowanie

Świetny

Krem bardzo mocno wysusza skórę, ale rewelacyjnie zwalcza niedoskonałości.

Zalety:
+redukuje niedoskonałości
+oczyszcza cerę
+wchłania się całkowicie
+opakowanie
+wydajność
+konsystencja (bardzo gęsta)
+dobrze się rozprowadza

Wady:
-w znacznym stopniu wysusza cerę

Bardzo dobry produkt. Jest lekki, więc nadaje się idealnie pod makijaż! Najlepiej stosować go na zmianę z mocno nawilżającym kremem.

Do tej pory najlepszy

Mam już swoje lata i choć zmiany trądzikowe, zaskórniki i nadmiar sebum to niemal przeszłość, wciąż dają mi się we znaki udręki młodości. Używałam przeróżnych kremów normalizujących, matujących, antybakteryjnych, nie tylko tych z "niższej półki". Rzeczywiście, dopiero Siarkowa Moc dała radę.

Plusy:
+matuje
+nie zatyka porów
+skóra jest przyjemna w dotyku
+reguluje wydzielanie sebum
+w rezultacie mniej zaskórników, mniej zmian trądzikowych - ładniejsza cera
+dobra baza pod podkład
+wydajny
+stosunkowo niska cena
Minusy:
-na dłuższą metę wysusza (ale używam również kremu nawilżającego z Siarkowej i dobrze współpracują)

Z kremem antybakteryjnym matującym Siarkowa Moc używam także pozostałych kosmetyków z tej serii.

Ilość zużytych opakowań: całe opakowanie

jest ok

Od pierwszego użycia się znim polubiłam. Próbowałam wielu krmów matujących i ten okazał się najlepszy. Używam go jedynie w strefie T.

+ matuje
+ nie wysusza
+ "zbita" konsystencja
+ wydajny
+ bardzo szybko się wchłania
+ idealny pod makijaż
+ przystępna cena
+ wydajny (wystarczy niewielka ilość!)
+ cera jest po nim gładka

- nieprzyjemny zapach (dziwnie cutrusowy)
- nie poprawił stanu cery (ale też jej nie pogorszył)

Ocena ogólna: 4/5

OK

Krem bardzo dobrze radzi sobie z niedoskonałościami, pory są mniej widoczne, twarz gładziutka.Dobrze matowi. Ma przepiękny zapach i jest bardzo wydajny. Jednak ma u mnie jeden minus, a mianowicie wysuszał mi twarz po dłuższym stosowaniu dlatego używałam go z przerwami. Teraz mam zamiar wypróbować nową wersje która jest nawilżająca ;)
Polecam tym którzy lubią matt na twarzy i mają problemy z wyskakującymi nieprzyjaciółmi bo krem jest naprawde dobry.

Używam tego produktu od: 2010
Ilość zużytych opakowań: całe 2 z przerwami

Ulubiony <3

Stając w Rossmannie przed półką z kremami do twarzy miałam ogromny dylemat, w końcu po dłuższym czasie zachęcona promocją i logo KWC zdecydowałam się na Siarkową Moc i nie żałuję. :)

+MATUJE, efekt przerósł moje oczekiwania
+nawilża i koi
+buzia jest przyjemna w dotyku
+niska cena
+ładny zapach
+przyjemna konsystencja
+wydajny

Minusów jak dla mnie nie ma :)

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Idealny do cery trądzikowej

Od wielu lat mam problem z trądzikiem a dzieki &quot;siarkowej mocy&quot; mogę chociaż trochę odpocząc od tego. Zamyka pory i ma fajny zapach no i przede wszystkim buźka juz tak mocno się nie świeci

Ilość zużytych opakowań: 6 całych 50 ml

Krem marzenie

Kupiłam ten krem, jednak w trochę innym opakowaniu. Ma bardzo przyjemny cytrusowy zapach, w ogóle nie czuć żadnej siarki. Ma bardzo lekką konsystencję, i bardzo szybko się wchłania nie pozostawiają żadnego śladu - wręcz zbyt szybko, przez nieuwagę może ci zniknąć w palcach i nie zdążysz go nałożyć ;). Sprawdza się wprost doskonale do matowienia i łagodzenia skóry na noc i na dzień, za równo po żelu do twarzy jak i po użycia mydła siarkowego. Zwłaszcza z mydłem stanowi dobraną parę, gdyż niweluje dość mocne wysuszenie i ściągnięcie skóry, działając przy tym jednakowo antybakteryjnie i matująco. Czasem bywa za ciężki pod makijaż - wtedy wystarczy pozostać przy samym mydełku.

Ilość zużytych opakowań: jedno nie całe

tani ideał

Super, w końcu znalazłam krem dla siebie. Od dawna mam problemy z cerą, ciągle coś nowego wyskakuje mi na twarzy i gości tam przez długi czas. Zawsze miałam nagorszą brodę, strasznie dużo syfów. Maści od dermatologa nie pomagały a kosztowały dużo za dużo. Żałuje że odkryłam ten krem i całą serię tak późno. Ten krem jest świetny!
+ładny cytrusowy zapach
+dobrze matuje
+fajna konsystencja kremu
+pomaga na wypryski i niedoskonałaści skóry
+po tygodniu widać efekty!
+mimo że matuje to nie wysusza skóry (mam mieszaną)
+spokojnie można położyć go pod podkład jak i na niego, żeby w ciągu dnia zmatowić skórę zamiast pudru (co jest żadkością)

-brak

Uwielbiam ten krem.
Kupiłam go w Achan za coś koło 11zł, a w Rossmannie był za coś koło 18zł

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

Okej

Jak narazie jeden z lepszych kremów matujących.zwalcza niedoskonałości.szybko się wchłania .troszkę zbyt wyraziście pachnie lecz z czasem można się przyzwyczaić.nie stosuję na noc ponieważ zbyt mocno wysuszał cerę dlatego używam go tylko na dzień,na noc natomiast używam kremu delikatnie nawilżającego.kupiłam go zachęcona dobrymi opiniami na temat tego produktu i nie żałuję:-)

Ilość zużytych opakowań: połowa 1 opakowania

Rozczarowanie.

Skuszona pozytywnymi opiniami i po długim czasie przymierzania się w końcu kupiłam ten krem. Czy jestem zadowolona ? No niekoniecznie. Przechodzę do oceny.

+ z pewnością matuje, najdłużej spośród wszystkich kremów matujących, które stosowałam
+ ładnie pachnie
+ wydajny

- długo się wchłania, nie ma mowy żeby nałożyć grubszą warstwę
- pozostawia smugi na skórze, trzeba bardzo uważać by dokładnie go aplikować
- efekt matu niestety jest dość &quot;tępy&quot;, buzia nie jest przyjemna w dotyku
- nie współpracuje z wszelkimi podkładami i pudrami
- nie zauważyłam poprawy cery, a jakiś ogromnych problemów z nią nie mam
- nie jest się w stanie wymieszać go z innymi kremami, bo się waży na twarzy
- nie jest wart pieniędzy, które za niego zapłaciłam (18zł bez promocji)

Jak widać minusy przeważają.

Ilość zużytych opakowań: 2/3 jednego opakowania

Do widzenia, następny proszę!

Jestem nieszczęsną posiadaczką cery mieszanej w kierunku do tłustej z mnóstwem głębokich i mocno zakorzenionych zaskórników na policzkach i brodzie ;/ Próbuję z nimi walczyć już kilka lat, jednak nic nie przynosi odpowiedniego skutku.
Myślałam, że po tym cudownym kosmetyku nareszcie się to zmieni, tym bardziej, że wcześniej miałam peeling siarkowy z Barwy i pokochałam go bezgranicznie. Do kremu podchodziłam jak pies do jeża, przy każdej wizycie w Rossmannie już miałam go w koszu, jednak koniec końców znów wracał na półkę. Pewnego dnia zobaczyłam bardzo korzystną promocje i postanowiłam, raz kozie śmierć, kupuję!
I stało się, zaczęłam stosować rano i wieczorem, jednak mam podobne odczucia co ShrinkingViolet, która oceniała produkt niżej, a szczególnie jeśli chodzi o jakby podkreślanie niedoskonałości. Wracając do kremu, to po miesiącu zaczęłam zauważać drobne przesuszenia na policzkach, jednak kontynuowałam myśląc, że może w końcu coś ruszy z tymi okropnymi zaskórnikami ;/ Po dwóch miesiącach pojawiły się kolejne przesuszenia, tym razem na brodzie, jednak stan zaskórników na już wcześniej podsuszonych policzkach nadal nie ulegał zmianie, wtedy postanowiłam odłożyć kosmetyk. Wróciłam do uprzednio stosowanego kremu i stan skóry po ok. miesiącu powrócił do stanu sprzed Siarkowej mocy, czyli bez przesuszeń, jednak nadal z &quot;cudownymi&quot; zaskórnikami. Powoli tracę nadzieję, że cokolwiek z kosmetyków pomoże mi się uporać z tak wiernymi przyjaciółmi mojej buźki ;/ i chyba zostaniemy razem aż po grób.

+ PLUSIKI +

:) zapach, mi się podoba :)

:) konsystencja

:) wydajność

:) cena i częste promocje

:) nie zatyka porów

- MINUSIKI -

:( wysusza

:( nie redukuje zaskórników

:( w ogóle nie zauważyłam jakiś specjalnych mocy jeśli chodzi o redukcje już istniejących niedoskonałości, czy też wpływ na pojawienie się nowych

+ PLUSOMINUS -

:| wprawdzie matuje u mnie na ok 6-7 godzin, ale jest to &quot;tępy&quot; mat, taki dziwny, no nie wiem...

Każdy musi sprawdzić na sobie, bo są skrajności w ocenach, albo się go pokocha, albo znienawidzi. Jednak nie można liczyć na efekt cudu.

Tort Orzechowy

Używam tego produktu od: 2-3 miesiące codziennego stosowania